Zayıflatan Korseler

Zayıflatan Korseler, kullanıldığı zaman vücutta fazla terlemeye sebep olur. Bu sebeple pamuklu kıyafet tercih edilmeli vücut hijyenik açıdan kontrol altına alınmalıdır. Zayıflatıcı Korse satın alırken, boy, beden, kilo ölçülerinize dikkat edilmelidir. Zayıflatan Korseler kullanımına bağlı olarak vücut olduğu durumdan çok daha incelerek, daha sıkı bir görünüm sağlar. Fakat zayıflatıcı zayıflatan korse kullandığında oluşan ince - sıkı görünüm korse vücuttan çıkarıldığında yerini eski görünümünüze getirecektir. Önemli olan spor yaparak düzenli kilo vermektir.

 

Zayıflama korseleri moda dünyasının en az bilinen ürünleri olsa da birçok kadın için oldukça kullanışlı bir üründür. 15. yüzyıldan beri kullanılan ve son yıllarda trend haline gelen korseler aslında belinizi sıkılaştırarak vücudun uyumunu sağlayan bir giyim eşyasıdır. Yüzyıllardır bu amaca ulaşmak için kullanılan zayıflama korseleri, etkinlikleri ve kullanım kolaylıkları nedeniyle son zamanlarda popülerlik kazanmıştır. Farklı ihtiyaçlara ve zevklere uygun birçok farklı zayıflama korsesi çeşidi bulabilirsiniz.

Zayıflatan Korseler

Zayıflatan Korseler ve Faydaları

Daha düz karın, daha iyi duruş, sırt desteği ince, sağlıklı, seksi. Bu yüksek kaliteli zayıflamaya yardımcı ürünler tüm bunları yapabilir. Zayıflama korsemizin işçiliği inanılmaz. Bu ürünün rahat ama sağlam tutuşunu seveceğinize söz veriyoruz. Cildinizi herhangi bir şekilde sıkıştırmadan veya incitmeden orta bölgenizi güzel şekilde yeniden şekillendirir. Hepsinden öte, zayıflamaya yardımcı korse orta bölgenizi kapatacak kadar uzun. Bir kez uygulandığında, seksi vücuda giderken terledikçe etkilerini hissedeceksiniz. Düzenli kullanım olmadan, orta bölgeniz önemli ölçüde yeniden şekillenecektir.

 

Zayıflama korseleri olarak da bilinen temel olarak iki çeşit ürün bulunmaktadır. Termal korse bu türlerden ilkidir ve terlemeyi sağlayarak yağ yakımını hızlandırır. Vücudun farklı bölgelerine termal etki sağlayan ürünler arasında termal bel korsesi ve kalça korsesi gibi alternatifler bulabilirsiniz. Termal korse bay ve bayan modelleri ile kullanıcılara çeşitlilik sunmaktadır. Termal ürünlere spor korse de denilmektedir. Zayıflama korsesinin ikinci türü ise sıkılaştırıcı ürünlerdir. Hızlı bir diyetle verilen kilo verme sonrası sarkmaları düzelen ürünler, onları sıkılaştırarak daha ince olmalarına yardımcı olur.

 

Zayıflatan Korseler ve Kullanımı

Zayıflatıcı korseler gece uyumadan önce vücuttan çıkarılmalıdır, zayıflatıcı etkili zayıflatan korseler ile birlikte uyunmaması gerekir. Gün içinde ise en fazla 4 – 5 saat aralğında korse kullanılması idealdir. Zayıflatan ürün seçiminde sıkı veya dar olanlarını tercih etmelisiniz. Tersi olması durumlarında iskelet sistemi zarar görür ciddi sağlık sonuçlara yol açar.

 

Hepimiz zayıf ve sağlıklı olmak isteriz. İstediğinizden biraz daha fazla yağınız varsa, zayıflama korsesi giymeyi deneyebilirsiniz. Bu ürünler belinizi ve kalçalarınızı sıkılaştıracak şekilde tasarlanmıştır, böylece küçük siyah elbisenizin içinde harika görünebilirsiniz. Zayıflama korsesinin ikinci türü ise sıkılaştırıcı ürünlerdir. Hızlı bir diyetle verilen kilo verme sonrası sarkmaları düzelen ürünler, onları sıkılaştırarak daha ince olmalarına yardımcı olur.

 

Korse Zayıflatır mı?

Daha seksi bir vücut için zayıflama korsesi tercih etmelisiniz. Zayıflatan korseler, diğer korselere göre kıyaslandığında, vücut ısınızı daha fazla artırır. Bu sebeple terlemeye zayıflamaya destekleyicidir. Zayıflatıcı, sıkılaştırıcı ve Bel inceltici korse olması özellikleri ile birlikte, bölgesel zayıflamaya da yardımcı olduğu görülmüştür. Zayıflama Korsesini tüm ihtişamıyla yaşamak için şimdi siparişinizi verin.

 

Günümüzün kalabalık dünyasında en önemli şey ince ve fit olmak. Kilo problemi ile karşılaşan kişiler, sosyal hayatları başta olmak üzere hayatlarının birçok alanında zorluk yaşarlar. Bu sorundan kurtulmanın en iyi yolu kilo vermektir. Kilo vermek için farklı yöntemler vardır. Ancak bel ve kalça gibi belirli bir bölgeden kilo vermek isteyen kişiler, ihtiyaçlarına daha uygun bir çözüm aramaktadır. Zayıflama korsesi bu kullanıcıların çözümünü sağlayan bir üründür.

Zayıflatıcı Korseler

Günümüzde belden kilo vermek isteyen kişilerin en büyük sorunu sadece bu bölgeden kilo vermelerini sağlayacak bir yöntem bulamamalarıdır. Aslında genel olarak kilo vermek isteyen bir kişinin tek bir bölgeden kilo vermesi mümkün değildir. Vücudunuzun bir bölümünde yağ kaybetmek, vücudunuzda yediğinizden daha fazla kalori yakmanızı ve böylece genel olarak kilo vermenizi gerektirir. Ancak bu işlemde bel ya da basenleri sıkılaştırarak daha ince bir görünüm sağlayan ürünler de bulunmaktadır.

 

Korselerin Zayıflatıcı Etkisi

İnce bir beli öne çıkarırken dekoltenizi de yukarı iter. Ve tel veya plastikle örülmüş yapısal şaheserlerdir. En düz karına sahip olsanız bile, her kadının vücudunun doğal çıkıntıları ve şişkinlikleri vardır. Zayıflatıcı korseler incelik ve profesyonellik yansıtmakta. Ofiste bir sunum veya röportaj yapmanız gereken günler için onu mükemmel seçim haline getirir. Bir zayıflatıcı korse ile, bu seksi numara size tam olarak uyacaktır. Ayrıca dikkatinizi çekebilecek bel incelten korseler için adlı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 

Farklı çeşitler arasında doğum sonrası bel korseleri ve bitkisel zayıflama korseleri gibi ürünler yer almaktadır. Günlük olarak kullanılabilen bu ürünler, kullanıcılara güven verecek şekilde sıkıştırma sağlayarak cildi sıkılaştırır. Bel, kalça veya göğüs bölgenizde sarkmalar varsa vücudunuzun daha güzel görünmesi için sıkılaştırıcı korseler kullanabilirsiniz. Zayıflama korsesi, kumaş bileşimi ve yapısı sayesinde rahatlığı sıkılıkla birleştiren bir üründür.

 

Zayıflama korseleri, fazla kilolarından kurtulmak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Korselerin popülaritesi her geçen gün artmakta ve bu da ürün çeşitliliğini artırmaktadır. Pek çok kişi tarafından şekillendirici olarak bilinen korselerdir.

 

392,70 TL

Sepette 294,5250 TL

298,10 TL

Sepette 223,5750 TL

298,10 TL

Sepette 223,5750 TL

486,20 TL

Sepette 364,6500 TL

Sepette 91,9600 TL

Ürün Tükendi
253,00 TL

Sepette 189,7500 TL

253,00 TL

Sepette 189,7500 TL

Siyah Emay 2824 Yüksek Bel Balen Agraflı Slip Lazer Korse
Ücretsiz Kargo
1.538,90 TL

Sepette 1154,1750 TL

Beyaz Emay 2824 Yüksek Bel Balen Agraflı Slip Lazer Korse
Ücretsiz Kargo
1.538,90 TL

Sepette 1154,1750 TL

Ten Emay 2865 Agraflı Balen Destekli Lazer Bel Korse
Ücretsiz Kargo
1.259,50 TL

Sepette 944,6250 TL

253,00 TL

Sepette 189,7500 TL

253,00 TL

Sepette 189,7500 TL

Beyaz Emay 2030 Agraflı Göğsü Açık Atlet Korse
Ücretsiz Kargo
525,80 TL

Sepette 394,3500 TL

394,90 TL

Sepette 296,1750 TL

392,70 TL

Sepette 294,5250 TL

Sepette 1049,4000 TL

Ürün Tükendi
283,80 TL

Sepette 113,5200 TL

490,60 TL

Sepette 367,9500 TL

490,60 TL

Sepette 367,9500 TL

452,10 TL

Sepette 339,0750 TL

Siyah Emay 2821 Balenli Double Boy Slip Lazer Korse
Ücretsiz Kargo
1.807,30 TL

Sepette 1355,4750 TL

Sepette 563,2000 TL

Ürün Tükendi

Sepette 489,5000 TL

Ürün Tükendi

KORSE KATEGORİLERİMİZ


Bel Korse Bel Korse
Atlet Korse Atlet Korse
Bel Korse Bel Korse
Body Korse Body Korse
Boxer & Paçalı Korse Boxer & Paçalı Korse
Büstiyer Korse Büstiyer Korse
Deri Korse Deri Korse
Elbise Korse Elbise Korse
Külot & Slip Korse Külot & Slip Korse
Pop Up Korse Pop Up Korse
Sütyen Korse Sütyen Korse
Tayt Korse Tayt Korse
Kadın İç Giyim Kadın İç Giyim

Whatsapp İletişim
Loading