Bel Korse
Atlet Korse
Bel Korse
Body Korse
Boxer & Paçalı Korse
Büstiyer Korse
Deri Korse
Elbise Korse
Külot & Slip Korse
Pop Up Korse
Sütyen Korse
Tayt Korse
Kadın İç Giyim

4 Ürün Mevcut

Deri Korse Modelleri ve Fiyatları

Çok çeşitli zarif ve güzel stiller ve renkler ile ısmarlama deri korse herkesin istek listesinde. Eşsiz ve özel yapım ısmarlama deri korseler giydiğinizde, hakiki derinin benzersiz hissinin ve görünümünün tadını çıkarın. Her parça, size hak ettiğiniz mükemmel bel ve şehvetli görünümü vermek için akılda tutularak yaratılmıştır.

Üstün kaliteli ve hakiki deriden üretilen ısmarlama deri korseler, ikonik deri korse görünümünü sağlamak için özel olarak üretilmiştir. Aynı zamanda tüm gün giyilebilecek kadar rahat ve konforludur. Hepsinden iyisi, bu enfes parçaları, bu olağanüstü stil ve işçiliği herkesin kullanımına sunan bir fiyat olarak sunuyoruz.

Deri Korse ve Deri Korseler

Deri Korse Büstiyer

Moda deri korse çeşitleri üstler ve büstiyer üstler denilince aklınıza neler geliyor? Kadınsı, modaya uygun ve seksi! Seksi büstiyer bir elbiseyi doğru giyerseniz kıvrımlarınız ve kadınsı çekiciliğiniz güçlenecektir. Kıyafetlerinizi daha güzel ve zarif hale getiren bu tarz görünümün oldukça rahat ve sade modelleri var. İlham aldığınızda, korseler ve büstiyerler kot pantolonlar, gömlekler, diz botları ve hatta kazaklar ile kombinlenecek kadar çok yönlü olabilir.

Süper seksi deri korse modelleri üstleri . Deri korse üstleri parlak bir kumaşa sahiptir. Üstüne yüksek kaliteli metalik fermuar eklendiğinde, sıkı ve seksi bir his saklanamaz. Geniş paçalı bir denim jean ile giyin, deri ile denim arasında nasıl bir havai fişek olduğunu göreceksiniz. Kışın soğuk mu hissediyorsunuz? Daha da seksi bir tat getiren deri ceketler alın.

Deri Korsenin Temelleri

21. yüzyılda korselerde gelişme görüldü; farklı uyum, renk, desen ve şekillerde mevcutturlar. Deri korseler giderek daha az kıvrımlı, göğüs altı ve göğüs üstü olabilir. Bunlar kıyafetlerin altına veya üstüne giyilebilir. Bağcıklı, fermuarlı, kancalı ve göz kapamalı gibi farklı tarzlarda gelirler. Ayrıca karmaşık tasarımlarla gelirler ve bazı parçaları vurgulamak ve diğerlerini örtmek için şık boncuklara ve fırfırlara sahiptirler.

Korselerin Farklı Çeşitleri Korseyi tek başına veya herhangi bir elbise ile giyebilirsiniz. Korseleri herhangi bir elbise ile kombinlemeyi kolaylaştırmak için ihtiyaçlarınıza göre farklı kumaş çeşitleri mevcuttur. Popüler korse malzemelerinden bazıları şunlardır.

  • Deri: Deri Korseler Her türlü giysinin üzerine giymek son derece rahattır ve artı nokta, çarpıcı görünmeleridir. Bu yüzden, muhteşem bir görünüm istiyorsanız, deri korseler tercih edin.
  • Saten: Çoğunlukla saten korseler, mükemmel bir kum saati görünümü elde etmek için kıyafetlerin altına giyilir. Korsenizin görünmesini istemiyorsanız saten korse tercih edebilirsiniz.
  • Brocade: Brocade korseler hem çok kalın hem de dayanıklıdır. Bunlar polyester karışımından yapılmıştır. Çoğunlukla stil aksesuarı olarak giyilir.
  • Pamuk ve aradığınız takdirde son derece rahat, dayanıklı ve aşınma korse ışık, pamuk korselik gitmek gerekir. Pamuklu korseler kalın olduğu için elbise altına giyilmeye uygun değildir.
  • Brokar: brokar korseler son derece kalın ve dayanıklıdır ve çoğunlukla polyester karışımından üretilir. Brokar korse daha çok stil aksesuarı olarak giyilir.
  • Mesh Korse: Mesh korseler yaz için mükemmeldir. Hafif ve nefes alabilirler ve vücudunuza mükemmel bir şekil verirler ve bunlar kıyafetlerin altına veya üstüne giyilebilir.

Whatsapp İletişim