Kalça Kaldıran Korseler

Her kadın kendini özel hissetmeyi ister ve hak eder. Sizi mükemmel vücut hatlarına kavuşturacak kalça kaldıran korseler emay güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. Basen, karın, bel gibi yağlanmış bölgeleri kamufle edebilmek için korselerimiz sizin için biçilmiş kaftandır. Her bedene uygun ve kilolu kadınların en büyük yardımcısı korse modellerimiz sizi daha fit ve şık bir görünüme kavuşturacaktır. Kalçanızı dolgun bir elma şekline sokmak için mükemmel kot pantolonu aramanıza gerek yok. Tüm kot pantolonlarınızda seçtiğiniz diğer her şeyde o elma şeklini elde etmenize yardımcı olacak.

 

Kalça kaldırıcı korseler kontrol rahatlık için tasarlanmıştır. Size karın ile uyluk kontrolünün yanı sıra arkada şımarıklık sunar. Kadınların çokça tercih ettiği bu korse modelleri size çok şık bir görünüm kazandırır. Kalça kaldıran korselerin özelliği kalçanın fit ve seksi bir görünüme kavuşmasını sağlamaktır. Kalça büyüten korseler bayanların fiziksel olarak daha dişi ve fit görünmesini sağlamakla birlikte kadınlarda özgüvenin yükselmesinede yardımcı olur. Özellikle hamilelik döneminden sonra sarkan kalçalar için kalça kaldıran korseler tavsiye edilmektedir.

 

 Kalça Kaldıran Korseler

Kalça Kaldıran Korseler Modelleri ve Fiyatları

Bayanların fiziksel olarak istedikleri kalçaların kalkık ve sıkı görünmesidir. Bu konuda kalça kaldıran korseler kadınların vazgeçilmezi konumundadır. Kalça kaldırıcı korseler kalçaların fit ve sıkı görünmesine yardımcı olur. Hamilelik dönemlerinde daha sıkı olmaması sebebiyle kadınlar külot modellerini tercih edebilirler. Karın bölgesini sıkmadığı için külot kullanımı gebelikte daha uygun olabilir. Kalça kaldırıcı korseler satın alınırken bedene uygun olmalıdır. Hamile kadınlarda sürekli büyüme olacağı için beden ölçüleri değişiklik gösterebilmekte. Kalça dışında da fit görünmek istiyenler bel ile basen korseler tercih edebilirler.

 

Korseler vücudunuza gelişmiş, daha kıvrımlı bir şekil vermek için karnı düzleştirmede beli sıkmada her zaman en iyi seçim olacaktır. Ama korse giydiğini kimsenin anlamaması için kıyafetinin altına nasıl saklarsın? Bir korsenin yapısı uzunluğu, kıyafetlerin altına üstüne giymenin yeterli olup olmadığını belirler. Yüksek kaliteli korseler bile, tamamen doğal olduğunu iddia edebileceğiniz bir silüetle gözü aldatmaya yardımcı olacak belirli özelliklere ihtiyaç duyar.

 

Kalça Kaldıran Korseler İşe Yarar mı?

Kalça kaldıran korseler aslında halk arasında pop up korse olarak da bilinir. Bu korselerin sunduğu sıkıştırma, vücudunuzu yağ depolarını nasıl tuttuğunu yeniden dağıtmaya teşvik eder. Ve genellikle dikkatinizi kalça ve duruşunuza çeker. Böylece daha dik durur kalça kaslarınızı daha etkili kullanırsınız. Kalça kaldırıcı korseler kadınların özgüvenlerini tazeler ve yükseltir. Bazı kadınlar, kalça kaldırıcı korse gibi şekillendirici giysiler giymenin onları daha sağlıklı yaşam seçimleri yapmaya teşvik ettiğini düşünmekte.

 

İşte kıyafetlerin altında kullanılabilecek bir beden koşusunda taşıdığımız üç klasik stil şunlardır. Bu stiller modifikasyonlarla diğer kumaşlarda özel yapılabilmekte. Ayrıca, kıyafetlerin altında harika çalışan, yeniden üretebileceğimiz çok çeşitli korse modellerimiz var. Yaşlandıkça vücut parçalarımızın biraz sarkmaya başladığı talihsiz bir gerçek. Göğüslerimiz için de geçerli, kalçanız için de geçerli. Kimsenin onun hakkında konuştuğunu duymuyorsunuz, ama kesinlikle aynada görüyorsunuz. Elbette yüzlerce squat yardımcı olacaktır, ancak squat yapamıyorsanız, vaktiniz yoksa veya yapmaktan nefret ediyorsanız, kalça kaldıran korse modelleri çok daha kolay bir seçenek. Ayrıca ilginizi çekebilecek toparlayıcı sütyen modelleri adlı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 

487,50 TL

Sepette 365,6250 TL

Sepette 365,6250 TL

Ürün Tükendi
487,50 TL

Sepette 365,6250 TL

Siyah Emay 2002 Paça Dantelli Pop Up
Ücretsiz Kargo
663,50 TL

Sepette 497,6250 TL

Beyaz Emay 2002 Paça Dantelli Pop Up
Ücretsiz Kargo
663,50 TL

Sepette 497,6250 TL

Ten Emay 2002 Paça Dantelli Pop Up
Ücretsiz Kargo
663,50 TL

Sepette 497,6250 TL

487,50 TL

Sepette 365,6250 TL

487,50 TL

Sepette 365,6250 TL

Sepette 365,6250 TL

Ürün Tükendi
Siyah Emay 2005 Bel Korseli Pop Up
Ücretsiz Kargo
663,50 TL

Sepette 497,6250 TL

Sepette 497,6250 TL

Ürün Tükendi
Ten Emay 2005 Bel Korseli Pop Up
Ücretsiz Kargo
663,50 TL

Sepette 497,6250 TL


KORSE KATEGORİLERİMİZ


Bel Korse Bel Korse
Atlet Korse Atlet Korse
Bel Korse Bel Korse
Body Korse Body Korse
Boxer & Paçalı Korse Boxer & Paçalı Korse
Büstiyer Korse Büstiyer Korse
Deri Korse Deri Korse
Elbise Korse Elbise Korse
Külot & Slip Korse Külot & Slip Korse
Pop Up Korse Pop Up Korse
Sütyen Korse Sütyen Korse
Tayt Korse Tayt Korse
Kadın İç Giyim Kadın İç Giyim

Whatsapp İletişim
Loading