Korse Modelleri
Atlet Modelleri
Sütyen Modelleri
Lohusa-Hamile Modelleri
Tayt Modelleri
Body Modelleri
Boxer Modelleri
Jüpon Modelleri
Külot - Slip Modelleri
Bustiyer Modelleri
Popup Modelleri
Erkek İç Giyim Modelleri

23 Ürün Mevcut
40,60 TL 29,00 TL

Sepette 29,0000 TL

40,60 TL 29,00 TL

Sepette 29,0000 TL

Body Modelleri ve Fiyatları

Güncel moda ve kadın iç giyim trendlerinin amiral gemisi olan body modelleri son yıllarda oldukça revaçta. Şık iç çamaşırı ve detaylı üst arasında yer alan body'ler birçok kesim ve tasarımda mevcuttur. Romantik tarz için dantel bodyler rakipsiz rahatlık için pamuk, kısa veya uzun kollu, şekillendirici veya akışkan korsajlı, olasılıklar evreni sonsuzdur. Body modelleri hem balenli hem de balensiz sütyen ve alttan oluşan bir iç çamaşırıdır. İç çamaşırı olarak giyilebileceği gibi bin şekilde kombin yapmak için üst olarak da kullanılabilir.

Bir Body Modeli Nasıl Giyilir

Baştan çıkarmanın gerçek varlığı olan kadınsı kıvrımları güçlendiren bu göz alıcı body modelleri iç çamaşırı aynı zamanda gün boyu rahatlık vaat ediyor. Bir elbise giymek için, çıtçıtları açın ve yukarıdan aşağıya doğru kaydırın. Daha sonra, sütyen gibi, elbise yerindeyken arkadaki kancaları kapatmak veya elbiseyi kancalamak için döndürüp sonra geri döndürmek mümkündür.

Son olarak, giysi yerine oturduğunda alttaki çıtçıtları kapatın. En iyi göğüs desteği için kayışları ne çok gevşek ne de çok sıkı olacak şekilde ayarladığınızdan emin olun. Body modellerini hızlıca çıkarmak için alttaki çıtçıtları açmanız ve hafifçe yukarı çekmeniz yeterlidir. Giymesi kolay olan bu çekici üst, her türden kadının günlük dostu olacak. Ayrıca korse body modellerine de bakabilirsiniz.

Body Modelleri

Bir Body Modelinin Altına Külot Giymeli misin?

Kural yok. Her kadın istediğini yapabilir. Body modelleri, kasıkta küçük çıtçıtlarla kapanan külot içerir. Estetik için bazı kadınlar doğrudan tenlerine takarlar. Diğerleri onu külot, g-string veya tanga üzerine giyerken daha rahat hissederler.

Yine de, elbisenin kesimiyle uyumlu çalışan gizli alt seçmeye dikkat edin. Örneğin, kalçaları kapatan şortlardan veya boxerlardan kaçının. Aynı şekilde, kalçalara kalınlık katabilecek yüksek belli külot yerine Brezilya şortunu tercih edin.

Tayt İle Bir Body Modeli Giymek

Çok yönlü hazır giyim parçası, iç çamaşırı olarak bir body modelleri, normal günlük iç çamaşırı takımına veya bir sutyen ve külot ikilisine güzel bir alternatiftir. Etek veya küçük bir elbisenin altına taytlar güzel ek olabilir. Bütün gün rahat kalmak için, tulumun altına külot giymeniz şartıyla, önce taytı giymek en iyisidir.

Siyah Bir Body Modeli İle Ne Giyilir?

Hem çok yönlü hem de orijinal olan siyah body, zevkinize göre çoklu görünümler oluşturmak için ideal bir üsttür . Klasik ve abartısız stili, ince askılı ve yuvarlak yakalı, dar kot pantolon ve "çalışan kız" görünümü için bedene oturan ceketle eşleştirin. Şehirden ilham almak için tulum ve spor ayakkabılarla kombinleyin. Sonbaharda opak taytların üzerine kısa süet eteği ile gösterişli body modeli çok şık olacak.

Çok sayıda body modeli olduğu için tarzınıza ve şeklinize göre kıyafetinizi yaratmakta özgürsünüz. Yuvarlak silüete sahipseniz, deri bir etek ve renkli bir pelerinli ceket ile kombinlenen , varlıklarınızı zarif şekilde öne çıkarmak için geniş askılı ve V yakalı harika body ile cömert kıvrımlarınızı sergileyin . Daha küçük göğüslü kadınlar, yapay olmayan dalgalı yaka için balensiz stillerin cazibesine kapılabilirler.

Çok moda olan üçgen biçimli çeşitler, ceket veya yelek altında çok hoş görünecek . Uzun kollu body modeli, kadife etekle kombinlenerek zarif görünüm elde edecek, sırtı açık modeller ise dar pantolonlarla mükemmel uyum yakalayacak.


Whatsapp İletişim