Erkek Korse Modelleri Erkek Korse Modelleri
Erkek Atlet Modelleri Erkek Atlet Modelleri
Erkek Boxer Modelleri Erkek Boxer Modelleri
Kadın İç Giyim Ürünleri Kadın İç Giyim Ürünleri

15 Ürün Mevcut
Siyah Emay  E1002 U Yaka Erkek Korse Atlet
Ücretsiz Kargo
669,00 TL

Sepette 501,7500 TL

Beyaz Emay  E1002 U Yaka Erkek Korse Atlet
Ücretsiz Kargo
669,00 TL

Sepette 501,7500 TL

Siyah Emay E1003 V Yaka Erkek Korse Atlet
Ücretsiz Kargo
669,00 TL

Sepette 501,7500 TL

Beyaz Emay E1003 V Yaka Erkek Korse Atlet
Ücretsiz Kargo
669,00 TL

Sepette 501,7500 TL

Siyah Emay E1004 Erkek Bel Korse
Ücretsiz Kargo
669,00 TL

Sepette 501,7500 TL

Beyaz Emay E1004 Erkek Bel Korse
Ücretsiz Kargo
669,00 TL

Sepette 501,7500 TL

Siyah Emay E1005 Erkek Yüksek Bel Double Boxer Korse
Ücretsiz Kargo
812,00 TL

Sepette 609,0000 TL

Beyaz Emay E1005 Erkek Yüksek Bel Double Boxer Korse
Ücretsiz Kargo
812,00 TL

Sepette 609,0000 TL

Siyah Emay E1006 Fileli Erkek Korse Atlet
Ücretsiz Kargo
669,00 TL

Sepette 501,7500 TL

Beyaz Emay E1006 Fileli Erkek Korse Atlet
Ücretsiz Kargo
669,00 TL

Sepette 501,7500 TL

Siyah Emay E1009 Fileli Erkek Korse Atlet
Ücretsiz Kargo
669,00 TL

Sepette 501,7500 TL

Beyaz Emay E1009 Fileli Erkek Korse Atlet
Ücretsiz Kargo
669,00 TL

Sepette 501,7500 TL

Siyah E1010 Yarım Kol Erkek Korse Atlet
Ücretsiz Kargo
1.137,50 TL

Sepette 853,1250 TL

Beyaz E1010 Yarım Kol Erkek Korse Atlet
Ücretsiz Kargo
1.137,50 TL

Sepette 853,1250 TL

Erkek Korse Modelleri

Bu yazımızda erkek korse modelleri konusunu tarihe dayalı şekilde işleyeceğiz. Birçok insan korseleri kadınsı giysi olarak düşünürken, onlarda cinsiyete dayalı bir şey yoktur. Tarih genelinde, genellikle bayanlar daha çok kullanırdı, ama artık durum değişti. Günümüzde erkekler korselerin sunduğu birçok avantajdan da yararlanmaktadır. Burada, bay müşterilerin bize gelmesinin nedenlerinden bazılarını paylaşmak istiyoruz. Erkek Korsesi arayan bir erkekseniz, sorularınız için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin . Her cinsiyetten ve bedenden insanlara kendileri için doğru olan korseyi bulmalarında yardımcı olmayı seviyoruz.

 

Erkek Korse Modelleri ve Fiyatları

Korseler genellikle kadın giyimi kabul edilmektedir. Ama erkekler arasında da oldukça zengin tarihe sahip oldukları açıkça görülmektedir. Hem tıbbi hem de moda amaçlı olarak giyilirken, erkek korse giymek konusunda ihtiyatlı davranırken, birçoğu bunu yapmanın çeşitli faydalarını buldu. Bugün 'metroseksüel' adam oldukça modern bir fenomen kabul ediliyor. Görünüşüyle ​​ilgilenen  saç bakımı ve modaya zaman harcayan bir erkeğe atıfta bulunan metroseksüel bir bay, 21. yüzyılın gelişiminden çok uzaktır.

 

Bu yüzyılın erkekleri modaya olan ilgileri ve dış görünüşlerine özen göstermeleri konusunda o kadar açık görüşlü olmayabilmekte. Erkeklerin bakımlı ve modaya uygun olma eğilimi kesinlikle vardı. Bu korse giyen erkeklere dönüşmek bazıları için çok uzak bir adım gibi görünebilmektedir. Ancak tıpkı kadınlar gibi erkekler de o zamanlar çekici olarak kabul edilen belirli şekle ve görünüme uyum sağlamak istedi. Bazı erkekler 18. ve 19. yüzyıllarda erkek korseleri giyerdi.

 

Erkek Korse Kısa Tarihi

1700'lerin sonlarına ve 1800'lerin başlarına doğru en popüler görünüm vücuda oturan pantolonlar ve ceketlerdi. Bu görünümü en yüksek standartta elde etmek için, bazı erkekler gerekli pürüzsüz silueti oluşturmak için korselere yöneldi. O zamanlar bu mutlaka yaygın bir uygulama değildi ve bu nedenle erkek korsesi giymek konusunda ihtiyatlı olmaya çalıştı. 1800'lerin ortalarına doğru tabu kabul edildi. Ve korse giyen birkaç erkek alay konusu olmaya başladı.

 

19'uncu yüzyılın sonlarına doğru, korseler erkekler tarafından hala gizlice giyilirken, artık o kadar tabu değildi. Şirketler, erkekler ve günlük giyim için özel olarak tasarlanmış erkek korse modelleri sunmaya başladı. Korseler çoğunlukla hem erkekler hem de kadınlar tarafından moda amaçlı giyilmekteydi. Benzer tasarımlar da erkekler tarafından yüzlerce yıldır tıbbi amaçlı olarak giyilmektedir. Andy Warhol'un 1968'de vurulduktan sonra, ölümüne kadar zayıflayan sırtını desteklemek için korseler giydiği söyleniyor.

 

Modern İnsan İçin Erkek Korseleri

Korseler 19'uncu yüzyılda Avrupalı ​​erkekler arasında en popüler olarak kabul edildi. Ancak 19'uncu yüzyıldan kalma bir İngiliz bay iskeletinin analizi, onun korse giydiğini ortaya çıkardı. Öldüğünde 25-30 yaşları arasında olan adamın omurgada şekil bozukluğuna yol açabilecek tüberküloz hastası olduğu görülmüştü. Erkek korsesi ile birlikte en çok aranan diğer bir tür ise erkek korse boxer modelleridir. Andy Warhol'un yaptığı gibi, sırtını desteklemek için bu ürünleri giymiş olması muhtemeldir.

 

Tıpkı 19. yüzyılda olduğu gibi, günümüzde Erkek korse kullananlar yaygın bir durum değil, ama bu olmadığı anlamına da gelmiyor. Erkek korsesi her zamankinden daha popüler. Çünkü korse erkeklere günlük giysi olmasa da, korse giymekten fayda sağlayan birçok bay var. Korseler medikal anlamda da kullanılabilir sağlık için destekleyici olabilmektedir. Yaşadığımız dönemde erkekler genelde şık bir görüntü amacıyla korse giymeyi tercih ediyor. Erkekler korseler giymek, kadınlarda belden kalçaya kum saati yerine omuzlardan bele kadar V şeklini vurgular. Ayrıca korse erkeklerde de midenin şeklini düzeltebilir.

 

Erkek Göbek Korsesi

Erkek Göbek Korsesi İşe Yarıyor mu ?

Erkek göbek korsesi işe yarıyor mu konusunda bir korsenin genel amacı, daha arzu edilen bir form oluşturmak için silueti geliştirmektir. Elbette erkeklerin doğal kum saati şekli yoktur. Bu da bir korsenin erkeklerde işe yaramayacağını düşünmenize neden olabilmekte. Ancak herhangi bir korsede olduğu gibi, etkinliği uyumun kalitesine bağlıdır. Erkekler korse arayışında özellikle erkek göbek korsesi arama terimini çok kullanmakta. Özel bir giysiye bir servet harcamak zorunda kalmayın. Korse arayan erkekler göbek korsesi aradıkları sonuçları verebilmekte. Göbek korseleri kaburgaları ve gövdeyi kaplar. Erkeklerde bel ölçüsünü küçültmede ve mideyi düzleştirmede etkili olabilmekte.

 

Korsenizde rahat hissetmek için doğru beden seçimi yaptığınızdan emin olmalısınız. Hem bay hem de bayanlar için herhangi bir korsede olduğu gibi. Korselerin fazla dar modellerini tercih etmeniz sizi kullanım konusunda rahatsız hissettirebilmekte. Erkek korse modelleri ne diğer bir seçenek ise erkek korse atlet olmaktadır. Her gün düzenli olarak korse giymeyi planlayan erkeklere özel olarak korse yaptırmanızı öneririz. Oysa arada sırada korse giymek isteyen erkekler göğüs altı korse gayet iyi çalışır. Ürünlerimizi sorunsuz kullanmak için beden seçimi konusunda doğru karar verdiğinizden emin olun. Son olarak Emay kalitesinde ki erkek atlet modelleri ve çeşitlerini hemen inceleyebilirsiniz.


Whatsapp İletişim
Loading