Erkek Korse Modelleri
Erkek Atlet Modelleri
Erkek Boxer Modelleri
Kadın İç Giyim Ürünleri

24 Ürün Mevcut

Erkek Boxer Modelleri

İç giyim ve erkek boxer modelleri, erkekler arasında nadiren konuşulan bir konu olduğu kadar kişisel bir tercihtir. Ancak çok az insan giyim tartışması gerektiğini görse de, bu önemlidir. Her gün giydiğiniz ilk giysi boxerlarınızdır. Gün boyunca ister kot pantolon ister dar pantolon giyseniz de sizi rahat ettirmek ve iyi görünmek için çamaşırlarınız güçlü kumaş ile dikişlerden yapılmalıdır. Bazı erkeklerin boxer yerine külotları tercih ettiği ve bunun tersi de bir sır değil. Bu yazıda erkek boxerına dair, bazılarını diğerlerinden daha iyi yapan şeyler, stilleri, renkleri, desteği ve kalitesi hakkında konuşacağız.

 

 

Bazı erkekler, boxerların ideal uzlaşma olduğunu söylüyor. Her iki dünyanın da en iyisini sağladıklarını düşünüyorlar. Erkeklere daralan bir boxer kesimi verirler, ancak külot giymede bulduğunuz desteği eklerler. Erkek boxerları gün boyu rahat kalır. Ayrıca atletizm ile fiziksel aktivitelere katılmak için destek sağlarlar. Birkaç fazla kilonuz varsa, şişkinliği daha iyi gizledikleri için külotlardan daha iyi görünürler. Yani ideal durumda olmasanız bile iyi görünebilirler. Boxer modelleri söz konusu olduğunda, rahatlık esastır. Haftanın yedi günü her gün iç çamaşırı giyerken rahat olmalıyız. İç çamaşırının yapıldığı malzeme, konfor seviyelerinde önemli rol oynar.

 

Boxer Giymenin Artıları ve Eksileri

Uzun zaman önce, bir şirket ödüllü dövüşçülerin giydiği deri mayoları değiştirdi. Ringde dövüşçülere daha fazla rahatlık sağlamak için elastik bant eklediler. Bu tasarım iç giyim üreticilerinin gözünden kaçmadı. Erkek boxer modellerininde yaygınlaşması bu şekilde başladı. İlk başta, erkekler anlamadı. O zamanlar popüler olan sıcak kombin tarzı erkek iç çamaşırları giymeyi tercih ettiler.

 

Boxer şortların yeterince destek sağlamadığını düşündüler. Stilin çok gevşek olduğunu hissettiler. Boxerlar, düğme sineği, düz bacak açıklığı olan kısa bir dikiş ve elastik bir bel bandı ile tüketici çamaşırlarında yabancı bir konsept aldı. Ancak bugün erkek boxer çeşitleri dünya çapında popülerlik kazandı. İşte boxer giymenin bazı artıları ve eksileri.

 

Erkek Boxerların Artıları

  • Boxerlar rahat, gevşek ve ferah olup daraltıcı değildir.
  • Tipik olarak emici pamuktan yapılmıştır.
  • Uyurken giymek rahatsız etmez.
  • İri yapılı erkeklerde şişkinliği gizler.

 

Erkek Boxerkarın Eksileri

  • Pantolonun altına toplanma eğilimi var.
  • Fazla kumaş, skinny jeans veya kısa şort giyen erkeklerle iyi durmuyor.
  • Atletizm için yeterli desteği sağlamıyor.

Whatsapp İletişim
Loading