Hamile Atlet Hamile Atlet
Hamile Külot Hamile Külot
Hamile Slip Hamile Slip
Hamile Sütyen Hamile Sütyen
Hamile Tayt Hamile Tayt
Kadın İç Giyim Kadın İç Giyim

5 Ürün Mevcut

Sepette 579,0000 TL

Ürün Tükendi

Sepette 579,0000 TL

Ürün Tükendi

Sepette 579,0000 TL

Ürün Tükendi

Hamile Külot

Hamilelik, bir kadının hayatındaki en güzel aşamalardan biridir. Bununla birlikte, aynı zamanda birçok zorluk ve rahatsızlık ile birlikte gelir. Hamile külot modelleri, bu süre zarfında çok ihtiyaç duyulan desteği ve rahatlığı sundukları için hamile gardırobunuzun önemli bir parçasıdır. Hamilelik sırasında, pelvik bölgeye kan akışında bir artış olur. Bu, şişmeye neden olur ve sizi orada sürtünme veya maya enfeksiyonlarına daha yatkın hale getirir.

Hamilelik sırasında şişkinliğiniz ve kalçalarınız büyüyeceğinden, kalçalarınızı ve belinizi baskı altında hissetmemek için esnek bir malzeme seçmek en iyisidir. Ayrıca, bu dönemde sık görülen enfeksiyon ve tahrişi önlemek için pamuklu ve antibakteriyel malzeme seçmeyi düşünün. Size her türlü rahatsızlığa ve acıya neden olacağından, yumru bölgesini sıkan ve sıkıştıran veya garip bir şekilde yuvarlanan hamile külotlarından kaçının. Kalçayı tamamen kapatan ve bebeğin karnının etrafında daha az baskı sağlayan yüksek belli hamile külotları veya yenilikçi külotlar, hamileliğin son üç aylık dönemleri için idealdir. Unutmayın en iyi hamile iç çamaşırları sağlam, rahat ve güvenli olmalıdır.

Hamile Külotları

Hamile Külodu Ne Zaman Giymeye Başlamalı?

Herkesin hamileliği farklıdır, bu nedenle hamile külot modelleri giymeye başlamak tamamen size kalmış. Bazı hamile kadınlar, hamileliklerinin ilk üç ayından itibaren çok fazla kilo alma eğilimindedir. Bazıları ise hamileliğinin sadece ikinci yarısında kilo almaya başlar. Tipik olarak, çoğu hamile kadın normal külotlarında rahatsızlık hissetmeye başladıklarında hamile külotlarına geçer. Bununla birlikte, hamilelik öncesi vücut tipiniz veya şekliniz, rahmin büyüyen boyutu ve hamilelik kilo alımınız, hamilelik külotuna ne zaman geçmeniz gerektiğinin (ya da geçmemenizin) oldukça iyi göstergeleridir. Tipik olarak, 14. haftaya (ikinci üç aylık döneme) girerken bir hamile külot modelleri yatırımı yapmak iyi bir fikirdir. Böylece ihtiyacınız olduğunda hazır olursunuz.

Hamile Külotları

Hamile külotlarının amacı hamile kadınlara optimum destek ve rahatlık sunmaktır. Hamilelerin vücudu akılda tutarak, daha iyi rahatlık ve esneme sağlamak ve pelvik kaslar üzerindeki baskıyı azaltmak için genellikle daha yüksek seviyelerde pamuk ve yumuşak elastik kaplama kullanılarak yapılırlar. Çoğu kadın hamilelik sırasında normalden daha sıcak hisseder. Bu nedenle genellikle polyester ve viskoz karışımları kullanılarak yapılan normal dekolte külotlar veya tangalar rahatsızlığa neden olabilir ve sizi nemli hissettirebilir. Normal külotlarınıza sığabilecek olsanız da, teknik olarak, bebeğinizin şişkinliği ve tüm vücudu için çok rahatsız edici veya rahat olabilirler. Bu nedenle, vücudunuzun büyüyen bebek yumruğunu karşılamak için daha rahat ve güvenilir bir şeye ihtiyacı vardır. Ayrıca, doğum sonrası iyileşme döneminde elinizde birkaç çift hamilelik külotu bulundurmak işe yarayabilir.

Hamile Külodu Modeli Kaç Tane Alınmalıdır

Bu sorunun cevabını bulmanın en iyi yolu, hamilelik külotu almadan önce bir hafta içinde kaç tane normal külot giydiğinizi takip etmektir. Hamilelik sırasında, kendinizi sadece birkaç hamile külot modelleri ile sınırlamayın. Bunun nedeni, vajinal akıntı veya ter nedeniyle kendinizi rahatsız hissetmenizdir. İkincisi, karnınız büyüdükçe, farklı bir şekil veya boyutta hamile küloduna ihtiyacınız olacak. Ayrıca, doğum sonrası iyileşme döneminde hala hamile külodu giyiyor olacaksınız.

 


Whatsapp İletişim
Loading