Korse Modelleri
Atlet Modelleri
Sütyen Modelleri
Lohusa-Hamile Modelleri
Tayt Modelleri
Body Modelleri
Boxer Modelleri
Jüpon Modelleri
Külot - Slip Modelleri
Bustiyer Modelleri
Popup Modelleri
Erkek İç Giyim Modelleri

21 Ürün Mevcut

Kadın Boxer Modelleri

Hiçbir şeyden ödün vermeden rahatlık için tasarlanmış kadın boxer modelleri birinci sınıf bir iç çamaşırıdır. Kadınların serin, kuru ve kontrollü kalmasına yardımcı olarak terleme ve sürtünme endişesini azaltır. Kadın boxer modelleri (aynı zamanda erkek şortu veya boxer şortu olarak da bilinir), külotlara alternatif arayan kadınlar için her yönden yumuşak bir konfor sunan, boxer modellerimiz iyi bir seçimdir.

Bacak etrafında geleneksel kısa stilden ziyade bacağın üst kısmı boyunca bir bacak açılmasına izin veren hafif bir bacak uzunluğuna sahiptirler. Bu, terin sıklıkla bulunduğu bacağın üst kısmında maksimum konfor ve esneklik işlevselliği sağlamak içindir. Emay korse kadın boxer modelleri, renk seçenekleri ile şık, pratik ve rahattır.

kadın Boxer Modelleri

Neden Kadın Boxer Tercih Ediliyor?

Herkes farklıdır: Bazı kadınlar tanga iç çamaşırlarına yemin ederken , diğerleri yüksek belli iç çamaşırların en iyisi olduğunda ısrar eder . Yine de pek çok kadının üstün rahatlık, rahatlık ve çok yönlülük için başvurduğu pek bilinmeyen bir iç çamaşırı seçeneği var: erkek boxer ! Evet, doğru okudunuz bu günlerde pek çok kadın, birçok nedenden ötürü geleneksel kadın iç çamaşırları yerine kadın boxer modelleri giyiyor.

Bacağın yarısına kadar uzanan ve popoyu tamamen kaplayan uzunluğuyla kadın boxer modelleri, çoğu kadın iç çamaşırıyla ilgili sıkıntıların çoğunu giderir. Birçok kadın, özellikle üst uylukların arasında, daha geleneksel kadınsı iç çamaşırı giyerken rahatsız edici sürtünme ile uğraşır. Ve elbette, hepimiz yukarı çıkan iç çamaşırlardan kaynaklanan sinir bozucu takozlarla uğraştık.

Kadın Boxerları ve Rahatlık

Biraz daha fazla kapsama alanı arıyorsanız, bir çift kadın boxer'ından başkasına bakmayın. Ekstra rahatlık için tasarlanan boxerlar, ön ve arkada çok fazla koruma sağlar. Kadın boxerları, düşükten orta ve yükseğe kadar çeşitli artışlarla gelir . Sizinkini düşük ve yüksek belli pantolonlarla giyin. Kadın boxer modellerinin etek ucu çoğu kadın iç çamaşırından çok daha uzun olduğu için, aynı zamanda kama riskini ortadan kaldırırken uyluklarınızı rahatsız edici sürtünmeden koruyabilirsiniz.

Kumaş olarak nefes alabilir ve terlemeye başladıklarında kullanıcıları kuru ve serin tutan dahili nem yönetim sistemi ile esnektir. Kumaş, teri hızla buharlaştığı vücudun dışına taşır ve taşır, böylece cildin tahriş olmasını ve cildin tahriş olmasına neden olan diğer özellikleri azaltarak, rahat ve güven içinde hayatınıza devam etmenizi sağlar. Bu kadın boxer modelleri, daha yoğun terleme/terleme bölgelerinin hızlı ve etkili bir şekilde ele alınması için özel olarak tasarlanmıştır. Terlediğinizin farkında bile olmayacaksınız.


Whatsapp İletişim