Bel Korse Bel Korse
Atlet Korse Atlet Korse
Bel Korse Bel Korse
Body Korse Body Korse
Boxer & Paçalı Korse Boxer & Paçalı Korse
Büstiyer Korse Büstiyer Korse
Deri Korse Deri Korse
Elbise Korse Elbise Korse
Külot & Slip Korse Külot & Slip Korse
Pop Up Korse Pop Up Korse
Sütyen Korse Sütyen Korse
Tayt Korse Tayt Korse
Kadın İç Giyim Kadın İç Giyim

Kadın Korse Modelleri

Vücudunuzun en iyi özelliklerini kadın korse modelleri ile vurgulayın küçük kusurlarını gizleyin. Vücudunuzun doğal kıvrımlarını ve belinizin birkaç santimetre daha ince görünmesini sağlayın. Donuk görünümlerden sıkıldıysanız moda aksesuarları koleksiyonunuza layık model eklemek istiyorsanız, ürünlerimizi incelemelisiniz. Korseler, bedeninize mükemmel şekil vererektir. Hem vücudunuzu düzeltmenize hem de kadınlığınızı cinselliğinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak.

 

Korse fransızcadan tercüme edilen, geniş kemer şeklinde bir giyim unsurudur. Bayan korse çeşitleri, vücudunuzu modellemeye yardımcı olan, yoğun, esnek olmayan malzemelerden yapılmış özel ürünlerdir. Genellikle korseler, göğüsten kalçaların yukarısına kadar tüm gövdeyi kaplar. Eski tiplerde arkasında bağcık, önünde veya yanında kopçaları vardır. Giyimin en eski unsurlarından biri olan korseler, günümüzde online mağazalarda geniş çeşitlilikle satılmaktadır.

 

Korse

Korse Fiyatları

Emay, kadın korse fiyatları konusunda piyasada en uyguna en kaliteli ürünleri sergileri. Modellerimiz düzenli kullanım sonucunda bölgesel incelmeye ve daha fit bir görünüme yardımcı olacaktır. Ürünlerimiz gelişmiş dokuma teknolojilerinin kullanıldığı ürünlerdir ve dikişsiz yapılara sahiptir. Nefes alan dokuları ve konforlu olmaları nedeniyle korselerin hayli rahat olduğunu söylemek mümkündür. Bölgesel incelme ve fit bir görünüm için korseyi derli toplu olarak günde en az 3 saat kullanmanız gerekmektedir.

 

İncelme ve fit bir görünüme kavuşmanın hızlanmasında günlük hafif egzersizler fayda sağlar. Emay ürünleri uluslararası standartlara makul olarak üretilmektedir. Emay modelleri çeşit çeşit beden, renk seçenekleriyle kullanıcıların vazgeçilmezi oluyor. Seçim yaparken korseler tavsiyeleri konusu ile ilgili özenli olunması gerekiyor. Zayıflatıcı korseler 1 günde en çok 8 saat olacak biçimde, gündüz saatlerinde kullanılmalıdır.

 

Geçmişten Günümüze Kadın Korse Modelleri

Kadın korseler geçmişten günümüze yoksul kadınların karnını sıkılaştırmak için kasıtlı olarak genişleyen etekler ile geniş kemerler olarak ortaya çıktı. Ek olarak metal ahşap plakalar kullanılmıştır. Geçmişte kadınlar vücutlarına kurşun levhalar takarak kıvrımlarını tamamen düzleştirmek zorunda kaldılar. Kızlar meme bezlerinin büyümesini önlemek için korseler giyerek uyumak zorunda kaldılar. Bu ürünler geçmite esnek malzemeden yapılmaya başlandı ve bu malzeme de balina kemiğiydi. Eski tip korseler de, vücudun iskeletinin yanlış oluşumu ve iç organların gelişim bozuklukları görüldü.

 

Bağcık çok sıkıydı akciğer sıkışmasına neden oldu. Bu nedenle kan yeterince nefes alamadı. İç organlar da baskıdan muzdaripti. Aşırı sıkılan korselerin zararı, sık sık bayılmaktan erken ölüme kadar farklı şekillerde kendini gösterdi. Ama bu yüksek belli ürünler zamanla modern ve daha zararsız hale geldi. Doğru seçilmiş bir model, bayan bedeninin hatlarını vurgulamaktadır. Vücudu daha baştan çıkarıcı, kıyafetinizi daha gizemli hale getirir. Doğal deriden yapılmış siyah ürünler hoş göğüs çizgisi oluşturmaktadır. Beli sıkılaştırır her kadını kraliçe gibi göstebilir.

 

 

Korse Giymenin Faydaları ve Zararları

Eski tip kadın korse ürünleri tehlike olarak ancak 19'uncu yüzyılda tartışılmıştır. Sert bir zayıflama kıyafeti giymenin sonuçları arasında omurga eğriliği, iç organların zarar görmesi ile sindirim sorunları vardı. Ama bugünlerde bir deri modeli almaya karar verdiyseniz, sizin durumunuzda bu tür sonuçlar olmayacaktır. Sağlığınıza zarar vermeden vücudunuzun zarif hatlarını vurgulayan şık modelleri ve ürünleri, lüksü, güzelliği, baştan çıkarmaya yardımcı oluyor.

 

Günümüzde bu ürünler gündelik ve gece giyim ürünü haline geldi. Sizi daha feminen, sofistike erotik gösterir. Birçok kişi sırt ağrısı kayma diski, kemik kırığı gibi hastalıklardan korunmak için bu ürünleri kullanılmaktadır. Düzenli olarak giyilirse ağrıyı en aza indirecek hasarları da iyileştirecektir. Omurilik sorununuz varsa bu ürünü giymek sırt kas ağrılarını iyileştirecektir. İskelet sisteminin işlevini iyileşir, böylece uygun duruş korunmaktadır.

 

Korse Modellerinin Tıbbi Faydaları

Baş ağrısı migren gibi şiddetli sorunlar, korseler duruşun korunmasına yardımcı olduğu için boyun omuzları güçlendirdiği için düzelir. Egzersizler sırasında veya uzun saatler bilgisayar başında oturma sırasında oluşabilecek bel problemlerini önlemektedir. Korse ürünleri giyen kadınlar adet döngüsü sırasında oluşabilecek kramp kasılmalardan korunmaktadır.

 

Bel kısmındaki keskin kıvrımları gösteren hatları vurgulamak için hem kadınlar hem de erkekler korse giyerler. Ancak vücudunuzdaki değişiklikler geçicidir kullanım bırakıldıktan sonra vücudunuz eski şekline geri döner. Kadın korse modelleri giymenin olumlu etkileri vardır. Sizi zayıf gösterir. Bu da kendinize olan öz güveni artırır. Düzenli olarak giyiyorsanız, göğüs kafesi orijinal boyutundan küçülerek belin daha ince görünmesini sağlar böylece vücut duruşunu da iyileştirir.

Korse modelleri

 

Korse Modelleri İyi Hissettirir

Sizde bir korse modeli aşığı iseniz, ışıltılı muhteşem görünüm kazandırmak için mevcut en iyi korseleri hemen incelemelisiniz. Bu ürünler size bir kum saati figürü sağlar. Evlilik törenleri, yılbaşı partileri, akşam yemekleri için her zaman yardımcınızdır. Giydikten hemen sonra mükemmel şekli veren korseler, erkek ile kadın gardıropları için gereklidir. Fazla yağ olan bölgeleri gizlemeye ve keskin kıvrımları öne çıkarmaya meyillidir. Erkekler de yanlarda yüz hatlarına mükemmel şekil vermek için faydaları nedeniyle erkek korseleri giyerler.

 

Mevcut iki tip bayan modelleri vardır. Bunlar göğüs altı ve göğüs üstü korselerdir. Bu konuda daha sonra size büstüleriniz için ideal yol sunarken, eski tip kadın korse çeşitleri göbeği küçültmektedir. Daha ince bel için bel için tasarlanmış korseler çok tercih edilir ve bu amaç için özel olarak tasarlanmıştır. Bir korsenin seksiliğini inkar etmek mümkün değil. Yatak odasında daha kadınsı, çekici ve kendinden emin hissetmenize yardımcı olacak. Açık saçık bir çekiciliği var. Elbiselerin ve her türlü takımın üstüne de giyebilirsiniz. Eğlence, moda ve işlev korselerde her şey var.

 

 

Çok Tercih Edilen Emay Korse İç Giyim Modelleri

Emay bel korsesi modelleri ile vücut hatlarınız daha ince şık görünür. Korseler vasıtası ile ekstra enerji harcamanıza gerek kalmayacaktır. Terleme ile korseler sayesinde vücuttan su atar. Kullanımızın yalnızca kilo vermenize yardımı olmaz, incelmeniz ve dik bir görünümüne kavuşmanız içinde destekleyici olur. Bir etkinliğe giderken göbek, Basen veya kalçanız yüzünden kendinizi kötü hissediyorsanız, emay korse modelleri bu durumda kurtarıcınız oluyor. Korseler bayan iç çamaşırı, dikişsiz elbise, dikişsiz kumaş veya kaynaksız kumaş olarak adlandırılıyor. Örgü makinesi ile üretilen tek seferlik kalıplama ile örülen ürünlerdir. Kadın korse modelleri iç çamaşırı, tamamıyla dikişsiz iç çamaşırı demek değildir, giysinin belli kısımlarında minimum da olsa dikiş bulunabilir.

 

Çok tercih edilen korseler ve modelleri başlıca şunlardır;

 • Kadın bel korsesi
 • Body korse ürünleri
 • Boxer & Paçalı korse çeşitleri
 • Büstiyer korse ürünleri
 • Deri korseler
 • Şekillendirici korse ürünleri
 • Elbise korse
 • Külot & Slip çeşitleri
 • Erkek korseleri
 • Pop Up çeşitleri
 • Sütyen modelleri
 • Doğum sonrası korseler
 • Göbek toparlayıcı korseler
 • Kalça kaldıran korseler
 • Terletici korseler
 • Tayt modelleri
 • Korseli sütyen

Bel Korsesi

Kadın bel korsesi ürün grubu denilince akıla ilk olarak kaliteli markamız emay bel korsesi iç giyim modelleri gelir. Kadınların isteklerine göre tasarladığı en konforlu en şık modelleri sitemizden bulabilirsiniz. Bel incelten korse kategorimizde Sütyenlerden külotlara, atletlerden korselere, taytlardan juponlara kadar her modelin farklı renk desenlerini bulabilirsiniz. Göğüsleri büyük kadınlar için toparlayıcı sütyenler bulunmaktadır. Geniş basenliler için yine toparlayıcı külotlar gibi bütün ihtiyaçlara makul model seçenekleri markaların kreasyonlarında bulunmaktadır.

Kadın Korse

Zayıflatan Korseler

Zayıflatıcı korseler kullananların, kilolarınızı kıyafetlerinizin altında gizlemeye yardımcı Zayıflatan korseler, kadınların özel günlerde günlük kullanımda kurtarıcısıdır. Anlık olarak kilo fazlalıklarının kapanmasına yardım ederken, uzun süreli kullanımlarda birkaç beden incelmeye yardım eder. Korselerin tek başına zayıflama da etkisi olmayacaktır. Terletici olduğundan kaynaklı terleme ile yağların yok olmasında yardımcıdır.

 

Erkek Korse

Özellikle karın çevresine katkı sağlayan erkek modelleri bedenin göğüs çevresini fitleştirir. Erkek korse modelleri fazla kilolarınızın kapanmasına yardım eder. Ve zaman içinde derli toplu kullanım neticesinde vücut fazlalıklardan kalıcı olarak kurtulmanıza yararlı olur. Göbek bölgesinde biriken yağ ve fazlalıkların fit bir görünüme kavuşmasına yardımcı olmaktadır.

 

Sütyen Korseler

Sütyen modelleri farklı renlerde, klasik, spor, şık, destekli, toparlayıcı, korseli sütyen modelleri bulunmaktadır. Her fiziğe uygun emay minimizer sütyen modellerimizden istediğinizi seçebilirsiniz. Sütyen korse toparlayıcı özelliğe sahip sütyen modelleridir. Özellikle sütyen konfor ön planda tutularak geliştirilmiştir. Birçok farklı kadın korse modeli içerisinde bulunduran sütyen korseler ile bedeninize makul olanı bulmak çok basittir. Minimizer sütyenler günlük kullanımda konfor ve rahatlığı ile en zor dönemlerinizde da sizi yalnız bırakmıyor.

 

Popüler Kültürde Korseler

Popüler kültürde korseler gözüken o ki dizilerin etkisiyle Google aramalarında camdaki kız korse gibi aramaların artmasına sebep oldu. 400 yıl boyunca kadınlar şekillerini kadın korse modelleri ile kontrol etti. Kaburgalarını ve organlarını daraltan ve bazen ezen korseler giydiler. On sekizinci yüzyılda sıkı bağlama yaygın bir fenomendi. Ancak on dokuzuncu yüzyılda teknoloji daha etkili korseye izin verdi. 20 li yüzyılın başlangıcından kısa bir süre sonra, daha az popüler hale geldi. Yavaş yavaş kullanımdan neredeyse tamamen kayboldu. Ancak son zamanlarda seksi dış giyim olarak modaya döndü.

 

Bu geçmişe ait parçanın 2021'de yeniden ortaya çıkması eski tip korselerde pek olası görünmüyor. Ancak bu mevcut televizyon dizilerinin örneğin Türkiye'de ki Camdaki kız dizisi camdaki kız korseler, nalan korsesi gibi terimlerin Google'da arama hacimlerinin arttığı gözlemlenmektedir. Özellikle de açık ara bir etkisi olan Netflix yapımı “Bridgerton” un etkiside yüksektir. 25 Aralık'ta Netflix'te lansmanından bu yana korseler aniden yeniden popüler oldu. Geçtiğimiz Ocak ayında, moda alışveriş platformu Lyst, dizinin ilk gösteriminden bu yana aramalarda %123'lük bir artış kaydetti.

 

Bedenin özgürlüğünün ve egemenliğinin hiç bu kadar ön planda olmadığı ve kadınların bu tür darlıklardan kurtulmasının ne kadar uzun sürdüğü düşünüldüğünde, bu oldukça garip bir paradoks. Evet, geri döndü, ancak orijinal haliyle değil. Emay korse birçokları için bir rahatlama aracı olarak olabilir. Ünlüler korselerle kendini gösterse de, iş yerinde şık olmak için göğüs kafesini aşırı sıkıştırmakla ilgili değil. Sonuçta korse, bir kez daha bize kısıtlamalar getirmeden geçmişe gönderme yaptı. Çoğu zaman aksesuar olmak üzere yeni parçalar için sadece bir ilham kaynağı oluyor.


512 Ürün Mevcut
Siyah Emay 2007 Yüksek Bel Paçalı Korse
Ücretsiz Kargo
175,00 TL

Sepette 131,2500 TL

Siyah Emay 2006 Yüksek Bel Uzun Paçalı Korse
Ücretsiz Kargo
184,00 TL

Sepette 138,0000 TL

141,00 TL

Sepette 105,7500 TL

Siyah Emay 2074 Yüksek Bel Desenli Double Uzun Paça Korse
Ücretsiz Kargo
216,00 TL

Sepette 162,0000 TL

134,50 TL

Sepette 100,8750 TL

Siyah Emay 2017 Düşük Bel Double Pantalon Korse
Ücretsiz Kargo
163,00 TL

Sepette 122,2500 TL

Siyah Emay 2012 Body Korse
Ücretsiz Kargo
269,50 TL

Sepette 202,1250 TL

Siyah Emay 2013 Göğsü Açık Paçalı Boy Korse
Ücretsiz Kargo
294,00 TL

Sepette 220,5000 TL

145,50 TL

Sepette 109,1250 TL

Siyah Emay 2040 Anti Selülit Boxer Korse
Ücretsiz Kargo
219,00 TL

Sepette 164,2500 TL

Ten Emay 2029 Masajlı Double Slip Korse
Ücretsiz Kargo
190,50 TL

Sepette 142,8750 TL

Beyaz Emay 2819 Slip Double Karın Toparlayıcı Lazer Korse
Ücretsiz Kargo
568,00 TL

Sepette 426,0000 TL

Siyah Emay 4020 Pedli İnce Askılı Sütyen Korse
Ücretsiz Kargo
155,50 TL

Sepette 116,6250 TL

Siyah Emay 2076 Göğüsü Açık String Body Korse
Ücretsiz Kargo
263,00 TL

Sepette 197,2500 TL


Whatsapp İletişim
Loading