Bel Korse
Atlet Korse
Bel Korse
Body Korse
Boxer & Paçalı Korse
Büstiyer Korse
Deri Korse
Elbise Korse
Külot & Slip Korse
Pop Up Korse
Sütyen Korse
Tayt Korse
Kadın İç Giyim

454 Ürün Mevcut

Kadın Korse Modelleri ve Fiyatları

Kadın Korse Modelleri ile vücudunuzun en iyi özelliklerini vurgulayın küçük kusurlarını gizleyin. Vücudunuzun doğal kıvrımlarını vurgulayın belinizin birkaç santimetre daha ince görünmesini sağlayın. Donuk görünümlerden sıkıldıysanız moda aksesuarları koleksiyonunuza layık sergi eklemek istiyorsanız, teklifimizi değerlendirmelisiniz. Korseler, vücut kemerleri, sütyenler, bandajlar, deri kadın korseler size mükemmel şekiller vererek hem vücudunuzu düzeltmenize hem de kadınlığınızı cinselliğinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak.

Korse Nedir ? Fransızcadan tercüme edilen “korse”, geniş kemer şeklinde bir giyim unsurudur. Kadın korse modelleri, vücudunuzu modellemeye yardımcı olan, yoğun, esnek olmayan malzemelerden yapılmış özel üründür. Genellikle korse çeşitleri, göğüsten kalçaların yukarısına kadar tüm gövdeyi kaplar. Eski tiplerde arkasında bağcık, önünde veya yanında kopçaları vardır. Giyimin en eski unsurlarından biri olan korseler, günümüzde online mağazalarda geniş bir çeşitlilikle temsil edilmektedir.

Kadın Korse Modelleri ve Fiyatları

Kadın Korse Modelleri Geçmişten Günümüze

Kadın korse modelleri geçmişten günümüze yoksul kadınların karnını sıkılaştırmak için kasıtlı olarak genişleyen etekler ile geniş korse kemerler olarak ortaya çıktı. Ek olarak metal ahşap plakalar kullanılmıştır. Püritenizmin zafer kazandığı 16. yüzyılın eğilimleri daha da sarsıcıdır. Kadınlar vücutlarına kurşun levhalar takarak kıvrımlarını tamamen düzleştirmek zorunda kaldılar.

Kızlar meme bezlerinin büyümesini önlemek için onları giyerek uyumak zorunda kaldılar. XVII.Yüzyılda kadın korse modelleri daha esnek bir malzemeden yapılmaya başlandı bu malzeme de balina kemiğiydi. Bununla birlikte, soylu kadınların rahatlaması, yeni bir üzüntüye sebep oldu. Catherine de Medici'nin katılımıyla 33 cm bel için yeni tercih ortaya çıktı. Yakında kadın korselerin bu kadar popüler olmaktan çıkması iyi bir şey.

Bu yüksek belli elbiseler XVIII'in sonlarında alakalı hale geldi. XIX yüzyılın başlarındaki moda trendleriyle ilişkilendi. XIX yüzyılın sonunda ilk sütyenler ortaya çıktı. Aynı zamanda, terziler, XX yüzyılın yeniliği de dahil olmak üzere, kadın figürünü S harfi şeklinde modellemeye izin veren yeni kadın korse modelleri türlerini değiştirmeye, geliştirmeye, yaratmaya başladılar.

Korse Giymek Faydalı mı, Zararlı mı?

Eski tip kadın korse çeşitleri tehlike olarak ancak XIX yüzyılda tartışıldı. Sert bir zayıflama kıyafeti giymenin sonuçları arasında şunlar vardı:

  • Omurga eğriliği;
  • İç organların ihmali;
  • Sindirim sorunları vb.

Eski tip korseler de kadınların teşhisi, vücudun torasik kısmının iskeletinin yanlış oluşumunu iç organların gelişim bozukluklarını gösterdi. Bağcık çok sıkıydı ve akciğer sıkışmasına neden oldu. Bu nedenle kan yeterince oksitlenmedi bu da anemiye neden oldu. Pelvik organlar da baskıdan muzdaripti. Aşırı sıkılan korselerin zararı, sık sık bayılmaktan erken ölüme kadar farklı şekillerde kendini gösterdi.

Ama korkma! Bugünlerde deri korse modeli almaya karar verdiyseniz, sizin durumunuzda bu tür sonuçlar önemli olmayacaktı. Sağlığınıza zarar vermeden vücudunuzun zarif hatlarını vurgulayan şık korse modelleri ve ürünleri, lüksü, güzelliği, baştan çıkarmayı düşündürüyor. Günümüzde kadın korse gündelik ile gece gardırobunun parçası haline geldi. Sizi daha feminen, sofistike erotik gösterir.

Doğru seçilmiş bir model, kadın bedeninin hatlarını vurgular. Vücudu daha baştan çıkarıcı, kıyafetinizi daha gizemli hale getirir. Doğal deriden yapılmış siyah korse modelleri hoş bir göğüs çizgisi oluşturur. Beli sıkılaştırır her kadını kraliçe gibi göstebilir.

Kadın Korse Modelleri Kullanmanın Tıbbi Faydaları

Birçok kişi sırt ağrısı ve kayma diski, kemik kırığı veya osteoartrit gibi yavaş hareket eden yaralanmalardan korunmak için korse modelleri kullanılmaktadır. Korse düzenli olarak giyilirse ağrıyı en aza indirecek hasarları da iyileştirecektir. Omurilik sorununuz varsa korse giymek sırt kas ağrılarını iyileştirecektir. İskelet sisteminin işlevi iyileşir, böylece uygun duruş korunur.

Baş ağrısı ve migren gibi şiddetli sorunlar, korseler duruşun korunmasına yardımcı olduğu için boyun omuzları güçlendirdiği için düzelir. Egzersizler sırasında veya uzun saatler bilgisayar başında oturma sırasında oluşabilecek bel problemlerini ve yaralanmaları önlemektedir. Korse modelleri giyen kadınlar adet döngüsü sırasında oluşabilecek kramp kasılmalardan korunmakta.

Kadın Korse Modelleri Avantajları ve Faydaları

En ölçülü adam bile, sizi çok çekici kıyafetle gördükten sonra kayıtsız kalmayacak. Kendi direncinize olan güveninizi artırın, deri kadın korselerimizden zevkinize göre bir şey seçin. Bel kısmındaki keskin kıvrımları gösteren hatları vurgulamak için hem kadınlar hem de erkekler korse giyerler. Ancak vücudunuzdaki değişiklikler geçicidir açıldıktan sonra şekli yeniden kazanır.

Kadın korse modelleri giymenin olumlu etkileri, korseler sizi zayıf gösterir, bu da size olan güveni artırır. Düzenli olarak giyiyorsanız, göğüs kafesi orijinal boyutundan küçülerek belin daha ince görünmesini sağlar böylece vücut duruşunu da iyileştirir.

Korse Modelleri İyi Hissettirir

Siz bir korse modeli aşığısınız ve ışıltılı muhteşem görünüm kazandırmak için mevcut en iyi korseler i her incelediğinizde. Size tam bir kum saati figürü sağlar. Evlilik törenleri yılbaşı partileri akşam yemekleri için her zaman korse elbiselerde en son koleksiyonu ararsınız.

Giydikten hemen sonra mükemmel bir şekil veren erkek ve kadın gardıropları için korseler gereklidir. Fazla yağ olan bölgeleri gizlemeye ve korse yardımıyla keskin kıvrımları öne çıkarmaya meyillidir. Erkekler de yanlarda yüz hatlarına mükemmel şekil vermek için faydaları nedeniyle erkek korseleri giyerler. Mevcut iki tip kadın korse modelleri, göğüs altı ve göğüs üstü korselerdir. Bu konuda daha sonra size büstüleriniz için ideal bir yol sunarken, eski korse modelleri göbeği küçültmektedir.

Elbise korseler, eğlenceli parti ve arkadaşlarla bir araya gelebileceğiniz kancalardır. Zincirler, tokalar farklı renklerde muhteşem ve akıllara durgunluk veren bir görünüm sağlamakta. Yeni gelen korseler, elbiseler, etekler, gardırobunuz için asla kaçırmayacağınız her zaman hareket halinde.


Whatsapp İletişim