Göbek Toparlayıcı Korseler

Göbek toparlayıcı korseler basen, karın, kalça çevrelerinin fit bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Kadınların günümüzde en çok şikayetci olduğu fazlalıkların giderilmesinde toparlayıcı göbek korseleri kurtarıcı niteliğindedir. Ayrıca doğum sonrası toparlayıcı korseler, doğumdan sonra oluşan sarkma ve fazla yağların toparlanmasına yardımcı olur. Toparlayıcı korselerin vücudu daha sık, fit ve ince göstermek gibi özellikleri vardır.

 

Karın toparlayıcı korseler genel olarak vücuda herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Bu durumda önemli unsur doğru korse modelenin ve beden uygun korse modelinin seçilmesi gerekmektedir. Satın alacağınız korseler bedeninize tam uygun olmalıdır. Büyük korseler vücudunuza bol geleceği için etkisini göstermeyebilir. Küçükler ise vücudun kan dolaşımını yavaşlatır ve size zarar verebilmekte.

 

Göbek Toparlayıcı Korseler

Göbek Toparlayıcı Korseler Kullanımı

Vücudunuzun her bölgesinde toparlayıcı korseler kullanabilirsiniz. Korseler giysilerinizin içinden belli olmaz. Sitemiz üzerinden göbek toparlayıcı korse modellerimize bakabilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz. Fazla kilolarınız istediğiniz kıyafetleri giymenize engel oluyor ise korse modelleri sizin için hayat kurtarıcı bir seçenek olacaktır. Hem şık hemde zarif ve fit bir görünüme kavuşabilirsiniz.

 

Bu nedenle onları belinizi toparlamanın daha sağlıklı bir yolu olarak düşünün. Korseler fit ve ince görünmeye yardımcı alternatiflerdir. Göbek toparlayıcı korseler kilo vermek husunda etkilidir ama tek başlarına size çok yardımcı olmayacaktır. Yağ yakımı için sadece korseler etkili değildir beslenme ve spor da bir okadar önemlidir. tüm bu zaman süresince toparlayıcı korseler ile zayıflamanızı hızlandırabilirsiniz.

 

Düzenli olarak giyildiğinde ciddi bel inceltme sonuçları istediğinizde korseler en iyi seçeneğinizdir. Diğer korseler belinizi küçültme konusunda en etkili olanıdır. Korse belinizin birkaç santimini anında sıkıştırabilmekte. Hepsi bağcıklar sayesinde. Bel düzelticiler belinizi çalıştırmaz ve vücudunuzu şekillendirmez. Bunun yerine, göbek korsesi sıcaklığınızı artırarak karnınızdaki yağları yakarlar. Sıcaklık arttığında, vücudunuz kalorileri daha hızlı yakar.

 

Göbek Toparlayıcı Korseler Zayıflatır mı?

Birçok kadın kum saati figürü istediği için bel korsesi kullanır. İnsanlar bu şeklin bir kadının sahip olabileceği en orantılı ve gurur verici olduğuna inanıyor. Toparlayıcı korseler, belinizi sıkarak ve kalça ve göğüs hattınızın kıvrımlarını vurgulayarak kum saati şekline ulaşmanıza yardımcı olur. Belinizi doğru çalıştırırsanız, sonuçları birkaç hafta içinde göreceksiniz. İstediğiniz bir kum saati figürüyse, göbek toparlayıcı korseler sizin için doğru olabilmekte.

 

Fit bir vücuda giden kestirme yollara duyulan istek yeni bir şey değil. Hızlı ve kolay vücut şekillendirme için yeni "gizli silahlar" sürekli olarak piyasaya sürülmekte. Son olarak bazı ünlüler ve dolayısıyla hayranları arasındaki en son çılgınlık toparlayıcı korseler olabilmekte.


%30
Siyah Emay 2024 Ergonomik Bel Korse
Ücretsiz Kargo
152,14 TL 106,50 TL
%30
Siyah Emay E1005 Erkek Yüksek Bel Double Boxer Korse
Ücretsiz Kargo
321,43 TL 225,00 TL
%30
Ten Emay 2025 Double Bel Korse
Ücretsiz Kargo
152,14 TL 106,50 TL
%30
Siyah Emay 2047 Yüksek Bel Boxer Korse
Ücretsiz Kargo
180,00 TL 126,00 TL
%30
Beyaz Emay 2047 Yüksek Bel Boxer Korse
Ücretsiz Kargo
180,00 TL 126,00 TL
%30
Siyah Emay 2813 Yüksek Bel Slip Lazer Korse
Ücretsiz Kargo
497,86 TL 348,50 TL
%30
Ten Emay 2813 Yüksek Bel Slip Lazer Korse
Ücretsiz Kargo
497,86 TL 348,50 TL
%30
Ten Emay 2816 Yüksek Bel Boxer Lazer Korse
Ücretsiz Kargo
1.122,86 TL 786,00 TL
%30
Siyah Emay 2865 Agraflı Balen Destekli Lazer Bel Korse
Ücretsiz Kargo
738,58 TL 517,00 TL
%30
Siyah Emay 2708 Lazer Yüksek Bel Kesim Slip Korse
Ücretsiz Kargo
295,00 TL 206,50 TL

KORSE KATEGORİLERİMİZ


Bel Korse
Atlet Korse
Bel Korse
Body Korse
Boxer & Paçalı Korse
Büstiyer Korse
Deri Korse
Elbise Korse
Külot & Slip Korse
Pop Up Korse
Sütyen Korse
Tayt Korse
Kadın İç Giyim

Whatsapp İletişim
Loading