Korse Modelleri Korse Modelleri
Atlet Modelleri Atlet Modelleri
Sütyen Modelleri Sütyen Modelleri
Lohusa-Hamile Modelleri Lohusa-Hamile Modelleri
Tayt Modelleri Tayt Modelleri
Body Modelleri Body Modelleri
Boxer Modelleri Boxer Modelleri
Jüpon Modelleri Jüpon Modelleri
Külot - Slip Modelleri Külot - Slip Modelleri
Bustiyer Modelleri Bustiyer Modelleri
Popup Modelleri Popup Modelleri
Erkek İç Giyim Modelleri Erkek İç Giyim Modelleri

1184 Ürün Mevcut
209,00 TL

Sepette 156,7500 TL

148,50 TL

Sepette 111,3750 TL

154,00 TL

Sepette 115,5000 TL

170,50 TL

Sepette 127,8750 TL

209,00 TL

Sepette 156,7500 TL

148,50 TL

Sepette 111,3750 TL

256,30 TL

Sepette 192,2250 TL

132,00 TL

Sepette 99,0000 TL

204,60 TL

Sepette 153,4500 TL

204,60 TL

Sepette 153,4500 TL

490,60 TL

Sepette 367,9500 TL

Siyah Emay 1434 Modal Cotton Termal Tayt
Ücretsiz Kargo
589,60 TL

Sepette 442,2000 TL

347,60 TL

Sepette 260,7000 TL

246,40 TL

Sepette 184,8000 TL

148,50 TL

Sepette 111,3750 TL

148,50 TL

Sepette 111,3750 TL

148,50 TL

Sepette 111,3750 TL

317,90 TL

Sepette 238,4250 TL

276,10 TL

Sepette 207,0750 TL

Kadın İç Giyim Modelleri

İç giyim için alışveriş yaparken, muhtemelen tanga, bikini veya külot gibi belirli bir stile sadık kalırsınız. Ancak o zaman bugün mevcut olan birçok kadın iç giyim modelleri türünü kaçırıyorsunuz. Yine de çok fazla seçenek olduğundan, bir değişiklik yapmaya çalışıyorsanız veya sadece farklı bir stile ihtiyaç duyuyorsanız sizi anlıyoruz. İşte biz burada devreye giriyoruz. Kadın iç giyim  koleksiyonumuzla iç çamaşırı çekmecenize biraz sevgi ve ilgi gösterin. Günlük kullanım için işlevsel seçeneklerden size anında güven artışı sağlayacak dantelli görünümlere kadar tüm iç çamaşırları ihtiyaçlarınız için mağazamızı gezin. Bayan iç giyim modellerinin karmaşık olması gerekmez. Elbette, herhangi kadının kafasını karıştıracak bir dizi stil , kumaş renk var. Ancak hangi stillerin sizin için en iyi sonucu verdiğini anladıktan sonra, yolun yarısını bitirdiniz. Sizin kadın iç giyim çamaşırları mükemmel bir stil seçimi söz konusu olduğunda tüm sorularınıza cevap için buradayız.

 

İç giyim, külotlar, sütyenler bunlara ne derseniz deyin. Üst çekmecenizde yalnızca en iyisini istediğinizi biliyoruz . Vücudunuzda neyin en iyi hissettirdiğini belirlemek amacıyla çok şey yapılır. Bazen seçim yaparken doğru sütyen veya külot bedenini bulmaktan daha fazlasına gelir. Daha önce, iç çamaşırı satın almak bir tabu olarak görülüyordu, ancak modern zamanlarda kadınlar kendilerini güvende ve güzel hissettiren iç çamaşırı parçalarını satın almayı seviyorlar. Artık her şey internete bağlı ve kadın iç çamaşırı satın almak da öyle. Günümüzde iç çamaşırı satın almak en popüler seçenektir. Emay gibi markalar, iç çamaşırı pazarında devrim yarattı. İnternetten iç çamaşırı satın almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 

İç Giyim Modelleri

Bayan İç Giyim Modellerinin Kısa Bir Tarihi

Viktorya dönemine kadar kadınların iç çamaşırları giyim çok nadirdi. Zaten bayan iç çamaşırı giyen erkeklerin aksine, ortaçağ kadınları daha sonra kombinezonlara, sliplere dönüşen uzun bir kadın iç çamaşırı giyerdi. Kraliçe Victoria bile ilerleyen yıllarda etek boylarını yükseltti bugün bildiğimiz külot modeli geldi. 1940'larda bağzı zamanlar yenilik olan şey, II. Dünya Savaşı'nın olmazsa olmazıydı. 1940'lara gelindiğinde, naylon çoraplar ana akıma tanıtıldı. Her yerdeki kadınların neşesi için. 20'inci yüzyılda ayrıca kauçuk elastik gibi diğer liflerin ortaya çıktığı görülmüştür. Bikini külotları g-string'lerin popüler hale gelmesiyle kadın iç giyim modelleri ve bayan iç çamaşırı daha dar seksi hale geldi. Stillerimiz yalnızca dikişsiz ve telsiz olmakla kalmaz, aynı zamanda organik olarak yetiştirilmiş gibi yenilikçi, sürdürülebilir kumaşlardan yapılır . Yeni bir dönem doğdu biz bunun ön saflarında yer alıyoruz.

 

Mükemmel Kadın İç Çamaşırı Stilini Seçmek

Kadın iç giyiminde doğru stilleri seçmek kolay değil. Fit ve kumaştan renk tasarıma kadar, sizin doğru kadın giyim iç çamaşırı seçerken akılda tutulması gereken birkaç şey var. Genellikle vücudumuzu neye maruz bıraktığımız konusunda önlem alırız. Sağlıklı beslenmeye çalışıyoruz. Kalp damar sağlığımızı iyileştirmek için egzersiz yapıyoruz.

 

Vücudumuza ne sürdüğümüzden emin olmak maksadıyla cilt bakım ürünlerimizdeki bileşenleri analiz ediyoruz. Sağlıklı yaşam tarzına sağlıklı bir cilde katkıda bulunmak için aldığımız tüm önleme yöntemlerine rağmen bayan iç giyim modelleri seçerken de aynı önlemleri aldığımızı söyleyebilir miyiz?

 

İç Çamaşırı Modelleri

Korse

Korseler, on dokuzuncu yüzyılda kadınların gardırobunun olmazsa olmazıydı. O zamanlar ideal görünümü sağlamak için çok önemliydiler. İnce bir bel dik göğüsler. Son derece daraltıcıydılar. Ancak karmaşık bir şekilde tasarlandılar kadınların iç çamaşırlarına düşünmelerini sağladılar. Korse, çoğunlukla vücudunuzu veya belinizi istediğiniz şekli elde etmek için şekillendirmek eğitmek için giyilen giysidir. Kıyafetlerinizin altına kuşak olarak veya yatak odasında bir şeyler katmak için giyebilirsiniz. Son olarak korse modelleri hem erkekler hemde kadınlar için sitemizde mevcuttur.

 

Bikini

Standart külotlarınızdan biraz daha az kapsama alanı olan klasik kadın iç giyim ve iç çamaşırı stili olan bikini külotları , belin birkaç santim altına oturma eğilimindedir ve yüksek kesim bacak deliklerine sahiptir. Bikini külotları hoş çok yönlüdür, onları en sevdiğiniz skinny jean pantolonlardan uçuşan bir elbiseye kadar her şeyle giyebilirsiniz. Bir bikini daha az Bayan iç çamaşırı ve daha çok bir mayodur. İki parçalı mayo, genellikle sadece göğüsleri kaplayan bir bikini üstü ve bir külot içerir. Alt kısım değişebilir. Ancak üst kısım genellikle yular yakalı üçgen bikini üstüdür.

 

Külot

Biraz daha fazla kapsama alanı arıyorsanız, bir çift kadın külotundan başkasına bakmayın. Ekstra rahatlık için tasarlanan kadın külotlar, ön arkada çok fazla koruma sağlar. Kadın külotları, düşükten orta ve yükseğe kadar çeşitli artışlarla gelir. Çoğu kadın, doğru türde külotu doğru kıyafetle eşleştirmenin önemini anlamıyor. İç giyim konusu tercihlere, kıyafetlere ve vücut tiplerine bağlı olarak seçilebilecek birkaç farklı külot türü vardır. Bazıları hipster, bikini, tanga, G-string, boxer, külot vb. Dar pantolonlar, etekler veya külot hatlarının istenmediği elbiseler için en iyi seçim tanga veya G-string'dir. Bu pürüzsüz bir bitiş sağlar. Bikini düz karınlı kadınlar için idealdir. Düz bir karnınız yoksa, bir hipster tercih etmelisiniz. Kalçalı ve dolgun görünmek için sırtınızı kaldırmak istiyorsanız, boxerlar harikadır.

 

Sütyenler

Sütyen

İyi oturan sütyen her kadına hazinedir. Ancak çoğu kadının asla zevk alamayacağı lükstür. Satış noktalarımızda sizi doğru sütyen bedeninize göre ölçen ve mükemmel uyumu elde etmenizi sağlayan uzmanlarımız var. Doğru sütyen bedeninizi zaten biliyorsanız, sahip olduğumuz birçok tasarımdan birini sipariş edebilir teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Sütyenler sıkıdırlar ve günün sonunda sütyeninizi çıkarmak en rahat duygudur. Bununla birlikte, doğru oturan bir sütyen giymek çok önemlidir. İyi bir sütyen göğüslerinizin iyi bir şekli korumasını sağlayabilir. Aksi takdirde sarkık hale gelebilir ve şekillerini kaybedebilirler. Bir sütyen bütün bir kıyafeti düzeltebilir veya bozabilir. Piyasada pek çok sütyen tasarımı mevcuttur. Son olarak bunların bazıları dolgulu ve dolgusuz, balenli ve balensiz, dolu kuplu, yarım kuplu, 3/4'lük kuplu, küçültücülü, push up sütyen ve daha birçok sütyen modelidir.

 

Tayt

Trend olmanın sırrı temellerde yatıyor. Taytların en üst sırada yer aldığı yer burasıdır. Modern zamanların vazgeçilmezi, farklı tayt stilleri, şehir manzarasına gösterişle hükmediyor. Kadın tayt ile ilgili inanılmaz olan şey, yoğun programınızdan kurtulmak için size hareket özgürlüğü vermekte. Bunun yanı sıra, vücudunuzu vurgular görünüşünüzü düzeltirler.

 

Farklı Vücut Tipleri İçin İç Giyim Stilleri

Vücut tipinize uymayan ürünleri giymekten sıkıldınız mı? Vücudunuzun gerektirdiği doğru stili giyip giymediğinizden emin değil misiniz? Muhtemelen kadın iç giyim modelleri gardırobunuzu baştan yaratmanın muhteşem kıvrımlarınıza hak ettikleri rahatlığı hediye etmenin zamanı geldi. Kadın iç giyim modelleri söz konusu olduğunda, tek çözüm herkese uymuyor. Kadınların sahip olduğu çeşitli eğrilikler göz önüne alındığında, gün boyu bizi rahat tutacak çeşitli stilleri kesinlikle hak ediyoruz. Kadınlara özenle tasarlanmış farklı bayan iç giyim modelleri türlerine göz atmalısınız. Farklı sütyen türleri farklı amaçlara hizmet ederken, seçim birkaç faktöre bağlıdır. Giyim, vücut tipiniz rahatınız. Sütyen modellerine bir göz atın size en uygun sütyen türünü bulun.

 

Tüm kıyafetlerin en samimisi olan bayan iç giyim modelleri ve çamaşırı, sabahları giydiğiniz ilk şeydir. İyi kadın iç çamaşırı kendinizi güvende ve iyi hissetmenizi sağlar. Bu nedenle iç çamaşırınızın gündüz veya gece tonu ayarlayabileceğini söylediğimizde sürpriz olmaz. İster özel gün için ister randevu gecesi. Hatta ekstra özel hissetmek istediğiniz normal gün için iç çamaşırı seçiyor olun. Vücudunuza uygun kadın iç giyim stili. Sadece dışarıda değil, yatak odanızda da kendinizi harika hissetmenizi sağlamalıdır. Ve biz Emay'da hepsini sunuyoruz. Sevimli stillerden seksi stillere kadar her insan için burada bir şeyler var. Farklı vücut tipleri için farklı kadın iç çamaşırı türleri uygundur. Vücut tipinize uygun bir ürün seçmek önemlidir.

 

Korseler

Yuvarlak Vücut Tipi

Yuvarlak vücut tipine sahip kadınlar, yanları ve arkasını kapatan iç çamaşırlarını tercih etmelidir. Fırfırlar ve danteller yetenek katacak. Babydoll'lar daha yuvarlak vücut tiplerinde harika görünmekte. Bikiniler pek uymaz.

 

Kum Saati Vücut Tipi

Kum saati vücutlu kadınlar beli öne çıkaran iç çamaşırlarını tercih etmelidir. Yüksek belli külotlar bikinilerden daha iyi görünecek.

 

Armut Vücut Tipi

Armut vücut tipleri biraz atletiktir ve göğüsler çok dolgun değildir. Mükemmel bir sütyen türü, dalgalı bir yakaya sahip push-up sütyenler olacaktır. Bu göğüslerin olduğundan daha dolgun görünmesini sağlar.

 

Elmas Vücut Tipi

Elmas vücut tipine sahip kadınların beli kalındır. Kalçalarını öne çıkaracak iç çamaşırları tercih etmelidirler. Askısız sütyenler ve bebek bebekleri iyi bir seçimdir.

 

Ters Üçgen Vücut Tipi

Ters üçgen veya elma vücut tipi benzersizdir. Omuzlarınız genişse boyundan askılı sütyenler ve babydoll modelleri size çok yakışacaktır.

 

Kadınlar İçin En İyi İç Giyim Modeli Hangisidir?

En iyi iç giyim ürünleri, kendinizi iyi, kendinden emin ve vücudunuzda rahat hissettiren iç çamaşırıdır. Bu nedenle her durum için çeşitli iç çamaşırı stillerine sahip olmak her zaman iyidir. Böylece her an hazırlıksız yakalanmazsınız. Dolabın zımbaları olan ve her zaman modada kalan bazı klasik parçalar, eski güzel bir sütyen, seksi bir push-up veya dantelli sütyen, uyumlu bir takım, bir çift rahat iç çamaşırı, bir gecelik ve sevimli bir bralet. Bunlarla asla yanlış gidemez. İşte bir ipucu iç çamaşırı satın alırken daima vücut tipinize en uygun kıyafetleri seçin.

 

Kadın İç Çamaşırı İçin En İyi Renk Hangisidir?

Samimi alışverişlerimizin yalnızca siyahlar ve beyazlarla sınırlı olduğu günler geride kaldı. Evet, siyah, beyaz ve ten renginin asla yanlış gidemeyeceğiniz üç klasik renk tonu olduğu inkar edilemez. Onları herhangi bir kıyafetle eşleştirebilirsiniz ve altlarına güzelce gizlenirler. Özel gecesi için sıcak iç çamaşırı arayan kadınlar için favori renginizi seçin. İnternette iç giyim çeşitleri aradığınızda yeni renkler ortaya çıkmaya devam ediyor. Şimdi, bu sizi kişisel olarak sevdiğiniz renklerde iç çamaşırı satın almaya yöneltebilmekte.

 

İşin püf noktası, cilt tonunuzu tamamlayan ve saçınızın ve gözlerinizin rengini artıran renklerde iç çamaşırı seçmektir. Ayrıca, ruh halinize göre de seçim yapabilirsiniz. Romantik hissetmek için pembeden daha iyi bir şey yok. Onu şaşırtmak ister misin? Daha önce giydiğiniz hiçbir şeye benzemeyen, cesur bir desen seçin!

 

Siyah İç Giyim

Her şeye uyan renk olan siyah, şaşırtıcı şekilde en çok satan kadın iç çamaşırı renklerimizden biridir.

 

Beyaz

Emay hayranlarının başka favorisi, her kadının üst çekmecesinde en az birkaç çift kadın beyaz iç giyim ürünleri ihtiyacı var.

 

Ten İç Giyim

Muhtemelen iç çamaşırlarımızdaki gerçek bir renge en yakın bulduğumuz renk olan Ten dir. Müşterilerimizin yeterince alamadığı eğlenceli, kadınsı ama yine de nötr renktir.

 

Gri

Nötr ton ailemizin en yeni üyesi olan açık gri, son derece popüler yeni bir gölge olduğunu kanıtladı.

 

Kadınlar Ne Sıklıkla İç Giyim Ürünleri Satın Almalı?

Bu sorunun cevabı tamamen iç giyim modellerinin tipine bağlıdır. Her gün giydiğiniz sutyen ve külotlarınızsa, daha erken, belki altı ayda bir değiştirilmeleri gerekir. Sadece belirli günlerde ve romantik gecelerde spor yaptığınız özel iç çamaşırlarınız ise, bunları daha uzun süre koruyabilirsiniz. Ayrıca genel olarak, kadınların yılda iki kez iç çamaşırları alışverişine gitmesi tavsiye edilmekte. Bu, eskiyen iç çamaşırlarınızı değiştirmenize ve vücut ölçülerinizde herhangi bir değişiklik olması durumunda yeni ürünler satın almanıza yardımcı olur. Son olarak, iç giyiminize iyi bakmaya çalışın ve onları (özellikle sütyenlerinizi) elde yıkayın, böylece daha uzun süre dayanır ve size iyi hizmet eder.


Whatsapp İletişim
Loading