Korse Modelleri
Atlet Modelleri
Sütyen Modelleri
Lohusa-Hamile Modelleri
Tayt Modelleri
Body Modelleri
Boxer Modelleri
Jüpon Modelleri
Külot - Slip Modelleri
Bustiyer Modelleri
Popup Modelleri
Erkek İç Giyim Modelleri

1059 Ürün Mevcut
%30
Siyah Emay 1923 Soft İp Askılı Çıtçıtlı  Body
Ücretsiz Kargo
163,57 TL 114,50 TL
%30
Ten Emay 1923 Soft İp Askılı Çıtçıtlı  Body
Ücretsiz Kargo
163,57 TL 114,50 TL
%30
Ten Emay 4015 Sütyen Korse
Ücretsiz Kargo
144,29 TL 101,00 TL
%30
134,29 TL 94,00 TL
%30
Siyah Emay 2947 Dantelli Agraflı Body Korse
Ücretsiz Kargo
835,01 TL 584,50 TL
%30
92,86 TL 65,00 TL
%30
Siyah Emay 4015 Sütyen Korse
Ücretsiz Kargo
144,29 TL 101,00 TL
%30
Siyah 5081 Seamless Erotik Elbise
Ücretsiz Kargo
198,57 TL 139,00 TL
%30
87,86 TL 61,50 TL
%30
87,86 TL 61,50 TL
%30
87,86 TL 61,50 TL
%30
87,86 TL 61,50 TL
%30
Siyah Emay 2022 Pantolon Double Korse
Ücretsiz Kargo
160,00 TL 112,00 TL
%30
Ten Emay 3200 Pantolon Altı Soft Double Boxer Korse
Ücretsiz Kargo
170,00 TL 119,00 TL
%30
Siyah Emay 2013  Göğsü Açık Paçalı Boy Korse
Ücretsiz Kargo
324,29 TL 227,00 TL
%30
Siyah Emay 2017 Düşük Bel Double Pantalon Korse
Ücretsiz Kargo
179,29 TL 125,50 TL
%30
Siyah Emay 5012 Atlet Korse
Ücretsiz Kargo
171,43 TL 120,00 TL
%30
Beyaz Emay 4015 Sütyen Korse
Ücretsiz Kargo
144,29 TL 101,00 TL
%30
Siyah Emay 4011 Sporcu Sütyen Korse
Ücretsiz Kargo
144,29 TL 101,00 TL
%30
Standart Emay 7700 Likralı Uzun Battal Tayt
Ücretsiz Kargo
152,14 TL 106,50 TL

Kadın İç Giyim Modelleri

Kadın iç giyim modellerinin karmaşık olması gerekmez. Elbette, herhangi kadının kafasını karıştıracak bir dizi stil , kumaş renk var. Ancak hangi stillerin sizin için en iyi sonucu verdiğini anladıktan sonra, yolun yarısını bitirdiniz. Sizin kadın iç giyim çamaşırları mükemmel bir stil seçimi söz konusu olduğunda tüm sorularınıza cevap için buradayız.

İç giyim çamaşırları, külotlar, sütyenler bunlara ne derseniz deyin. Üst çekmecenizde yalnızca en iyisini istediğinizi biliyoruz . Vücudunuzda neyin en iyi hissettirdiğini belirlemek amacıyla çok şey yapılır. Bazen seçim yaparken doğru sütyen veya külot bedenini bulmaktan daha fazlasına gelir. Külot türleri iç giyim stilleri en iyi işleve göre ayırt edilir, bu nedenle doğru veya yanlış olanı seçmek kıyafetin başarısını belirleyebilir.

İç giyim uzmanı değilseniz korkmayın. Size kadınlar en iyi kadın iç giyim tiplerinin özetini onları neyle giyeceğinizi anlatacağız. Kadın iç çamaşırlarının en iyi kumaşlarını ele aldığımızda, alttakileri sevebilmeniz için bizi takip edin.  

Bayan İç Giyim Modellerinin Kısa Bir Tarihi

Viktorya dönemine kadar kadınların iç çamaşırı giyim çok nadirdi. Zaten bayan iç çamaşırı giyen erkeklerin aksine, ortaçağ kadınları daha sonra kombinezonlara, sliplere dönüşen uzun bir kadın iç çamaşırı giyerdi. Kraliçe Victoria bile ilerleyen yıllarda etek boylarını yükseltti bugün bildiğimiz külot modeli geldi.

1940'larda bağzı zamanlar yenilik olan şey, II. Dünya Savaşı'nın olmazsa olmazıydı. 1940'lara gelindiğinde, naylon çoraplar ana akıma tanıtıldı, her yerdeki kadınların neşesi için. 20'inci yüzyılda ayrıca kauçuk elastik gibi diğer liflerin ortaya çıktığı görülmüştür.

Bikini külotları g-string'lerin popüler hale gelmesiyle kadın iç giyim modelleri ve bayan iç çamaşırı daha dar seksi hale geldi. Stillerimiz yalnızca dikişsiz ve telsiz olmakla kalmaz, aynı zamanda organik olarak yetiştirilmiş gibi yenilikçi, sürdürülebilir kumaşlardan yapılır . Yeni bir dönem doğdu biz bunun ön saflarında yer alıyoruz.   Kadın İç Giyim Modelleri ve İç Çamaşırı

Etkileyici Kadın İç Giyim Modelleri

Vücut tipinize uymayan ürünleri giymekten sıkıldınız mı? Vücudunuzun gerektirdiği doğru stili giyip giymediğinizden emin değil misiniz? Muhtemelen kadın iç çamaşırı gardırobunuzu baştan yaratmanın muhteşem kıvrımlarınıza hak ettikleri rahatlığı hediye etmenin zamanı geldi. Kadın iç giyim modelleri söz konusu olduğunda, tek çözüm herkese uymuyor.

Kadınların sahip olduğu çeşitli eğrilikler göz önüne alındığında, gün boyu bizi rahat tutacak çeşitli stilleri kesinlikle hak ediyoruz. Kadınlara özenle tasarlanmış farklı bayan iç çamaşırı türlerine göz atmalısınız. Farklı sütyen türleri farklı amaçlara hizmet ederken, seçim birkaç faktöre bağlıdır. Giyim, vücut tipiniz rahatınız. Sütyen modellerine bir göz atın size en uygun sütyen türünü bulun.  

Mükemmel Kadın İç Çamaşırı Stilini Seçmek

Kadın iç giyiminde doğru stilleri seçmek kolay değil. Fit ve kumaştan renk tasarıma kadar, sizin doğru kadın giyim iç çamaşırı seçerken akılda tutulması gereken birkaç şey var. Genellikle vücudumuzu neye maruz bıraktığımız konusunda önlem alırız. Sağlıklı beslenmeye çalışıyoruz. Kalp damar sağlığımızı iyileştirmek için egzersiz yapıyoruz.

Vücudumuza ne sürdüğümüzden emin olmak maksadıyla cilt bakım ürünlerimizdeki bileşenleri analiz ediyoruz. Sağlıklı yaşam tarzına sağlıklı bir cilde katkıda bulunmak için aldığımız tüm önleme yöntemlerine rağmen bayan iç giyim modelleri seçerken de aynı önlemleri aldığımızı söyleyebilir miyiz?  

1. Kadın Korse

Korseler, on dokuzuncu yüzyılda kadınların gardırobunun olmazsa olmazıydı. O zamanlar ideal görünümü sağlamak için çok önemliydiler. İnce bir bel dik göğüsler. Son derece daraltıcıydılar, ancak karmaşık bir şekilde tasarlandılar kadınların iç çamaşırlarına düşünmelerini sağladılar. Kadın Korse, çoğunlukla vücudunuzu veya belinizi istediğiniz şekli elde etmek için şekillendirmek eğitmek için giyilen giysidir. Kıyafetlerinizin altına kuşak olarak veya yatak odasında bir şeyler katmak için giyebilirsiniz.  

2. Bikini

Standart külotlarınızdan biraz daha az kapsama alanı olan klasik kadın giyim ve iç çamaşırı stili olan bikini külotları , belin birkaç santim altına oturma eğilimindedir ve yüksek kesim bacak deliklerine sahiptir. Bikini külotları hoş çok yönlüdür, onları en sevdiğiniz skinny jean pantolonlardan uçuşan bir elbiseye kadar her şeyle giyebilirsiniz.  

3. Kadın Külot

Biraz daha fazla kapsama alanı arıyorsanız, bir çift kadın külotundan başkasına bakmayın. Ekstra rahatlık için tasarlanan kadın külotlar, ön arkada çok fazla koruma sağlar. Kadın külotları, düşükten orta ve yükseğe kadar çeşitli artışlarla gelir . Sizinkini düşük yüksek belli pantolonlarla giyin.  

4. Sütyen

İyi oturan sütyen her kadına hazinedir, ancak çoğu kadının asla zevk alamayacağı lükstür. Satış noktalarımızda sizi doğru sütyen bedeninize göre ölçen ve mükemmel uyumu elde etmenizi sağlayan uzmanlarımız var. Doğru sütyen bedeninizi zaten biliyorsanız, sahip olduğumuz birçok tasarımdan birini sipariş edebilir teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.  

5. Kadın Tayt

Trend olmanın sırrı temellerde yatıyor. Taytların en üst sırada yer aldığı yer burasıdır. Modern zamanların vazgeçilmezi, farklı tayt stilleri, şehir manzarasına gösterişle hükmediyor. Kadın tayt ile ilgili inanılmaz olan şey, yoğun programınızdan kurtulmak için size hareket özgürlüğü vermektedir. Bunun yanı sıra, vücudunuzu vurgular görünüşünüzü düzeltirler.  

İç Giyiminde Renkler

Biz burada Emay'da zamansız tasarımlar yaratmaya odaklanıyoruz, böylece israfı ve trendleri takip etme konusundaki sonsuz ihtiyacı caydırıyoruz. Bu nedenle, her şeyle uyumlu asla modası geçmeyen çok yönlü bir nötr ton seçimi yarattık.

Her gün, kesinlikle her şeyin altına kadın iç giyim ürünleri ve iç çamaşırı giyiyoruz. Rahat nefes alabilir olmaları gerekir, ancak hepsinden önemlisi toksinlerden ve akan renklerden arınmış olmaları gerekir. Çünkü iç çamaşırlarınız günde yaklaşık 8-12 saat özel bölgelerinizin etrafında dinlenmekte.

Siyah: Her şeye uyan renk olan siyah, şaşırtıcı şekilde en çok satan kadın iç çamaşırı renklerimizden biridir.

Beyaz: Emay Korse hayranlarının başka favorisi, her kadının üst çekmecesinde en az birkaç çift kadın beyaz iç çamaşırı na ihtiyacı var.

Ten: Muhtemelen iç çamaşırlarımızdaki gerçek bir 'renge' en yakın bulduğumuz renk olan Ten dir. Müşterilerimizin yeterince alamadığı eğlenceli, kadınsı ama yine de nötr renktir.

Gri: Nötr ton ailemizin en yeni üyesi olan Açık Gri, son derece popüler yeni bir gölge olduğunu kanıtladı.  

İyi Kadın İç Giyim Modelleri ve Çamaşırları

Tüm kıyafetlerin en samimisi olan kadın iç giyim modelleri ve çamaşırı, sabahları giydiğiniz ilk şeydir. İyi kadın iç çamaşırı kendinizi güvende ve iyi hissetmenizi sağlar. Bu nedenle iç çamaşırınızın gündüz veya gece tonu ayarlayabileceğini söylediğimizde sürpriz olmaz.

İster özel gün için ister randevu gecesi. Hatta ekstra özel hissetmek istediğiniz normal gün için iç çamaşırı seçiyor olun. Vücudunuza uygun kadın iç çamaşırı stili. Sadece dışarıda değil, yatak odanızda da kendinizi harika hissetmenizi sağlamalıdır. Ve biz Emay'da hepsini sunuyoruz. Sevimli stillerden seksi stillere kadar her insan için burada bir şeyler var.

O halde lafı daha fazla uzatmadan, size ekstra mutluluk katacak farklı bayan iç çamaşırı stillerine ve türlerine göz atalım:


Whatsapp İletişim
Loading