Bel Korse Bel Korse
Atlet Korse Atlet Korse
Bel Korse Bel Korse
Body Korse Body Korse
Boxer & Paçalı Korse Boxer & Paçalı Korse
Büstiyer Korse Büstiyer Korse
Deri Korse Deri Korse
Elbise Korse Elbise Korse
Külot & Slip Korse Külot & Slip Korse
Pop Up Korse Pop Up Korse
Sütyen Korse Sütyen Korse
Tayt Korse Tayt Korse
Kadın İç Giyim Kadın İç Giyim

8 Ürün Mevcut
Siyah Emay 2045 Anti Selülit Tayt Korse
Ücretsiz Kargo
486,25 TL

Sepette 364,5000 TL

Beyaz Emay 2045 Anti Selülit Tayt Korse
Ücretsiz Kargo
486,25 TL

Sepette 364,5000 TL

346,50 TL

Sepette 259,5000 TL

346,50 TL

Sepette 259,5000 TL

Ten Emay 2868 Fermuarlı Kapri Tayt Lazer Korse
Ücretsiz Kargo
1.202,50 TL

Sepette 901,5000 TL

Siyah Emay 2868 Fermuarlı Kapri Tayt Lazer Korse
Ücretsiz Kargo
1.202,50 TL

Sepette 901,5000 TL

Beyaz Emay 2868 Fermuarlı Kapri Tayt Lazer Korse
Ücretsiz Kargo
1.202,50 TL

Sepette 901,5000 TL

Siyah Emay 2710 Lazer Kesim Tayt Korse
Ücretsiz Kargo
643,50 TL

Sepette 482,5000 TL

Tayt Korse Modelleri

Korse, vücuduna özen göstermek isteyen kadınların en çok tercih ettiği ürünlerden biridir. Tayt korse ve çeşitlerini kullananların çoğu durumlarından oldukça memnundur. Korse tayt modelleri daha geniş bir alana etki ettiğinden karın bölgesinden bacaklara kadar olan bölgede kilo problemi olanlar tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca dar korse bir süre bu bölgedeki kusurları kapatır. Zayıflama özelliği olan korseler uzun süre kullanılırsa zayıflama etkisi de görülecektir.

 

Tayt korseler ilk giyildiğinde çok sıkıdır. Çünkü beden kendini serbest bırakmıştır. Ortalığı toplaması onu rahatsız eder ve sıkılır. Korse tayt kullanımına belirli bir süre devam edildiğinde vücut kendini toparlamaya karar verir. Vücut gergin olduğu için ilk giyildiğinde hissedilen rahatsızlık sonraki kullanımlarda hissedilmemekte. Bu nedenle belli bir kalıba giren vücudun artık daha fit görüneceği kesin. 2 beden küçülten korseler bayanlar için zor zamanlarda ciddi kolaylık sağlamaktadır.

 

Tayt Korse Zayıflatır mı

Anatomik tasarımı ve yüksek teknoloji ürünü tekstil malzemesi ile koşu, yürüyüş ve bisiklet gibi spor aktiviteleri sırasında ve günlük olarak sırt ağrılarını ortadan kaldırır ve üst vücut duruşunuzu stabilize eder. Korse oldukça esnek bir üründür. Farklı şekillerde kullanılabilmekte. Bu nedenle korsenin en önemli kullanımı vücudu sıkılaştırmak ve daha ince görünmesini sağlamaktır. En popüler alanlar karın bölgesinde güzellik yaratmak ve göğüste güzel bir görünüm kazandırmaktır.

 

Korse taytlar, ince bir vücuda sahip kadınların tercih ettiği bir iç çamaşırıdır. Daha çekici ve fit görünmek isteyen kadınlar bu iç çamaşırını mutlaka denemeli. Genelde kıyafetlerin altına giyilen bu iç giyimde ortaya çıkma gibi bir problem yoktur. Günlük hayatta kullanılmayan korse taytlar düğün gibi özel durumlarda da kullanılabilmekte.

 

Korse Taytlar Ne Zaman Kullanılmalı

Tayt korse modelleri özel günlerde daha çok tercih edildiği için bayanlar tarafından kullanılmaması büyük bir avantajdır. Çünkü korseler vücudun daha fit görünmesini sağlar. Ancak vücuttaki fazla kiloları atma etkisinin olmadığını bilmek gerekmekte. Vücudunuzdaki fazla kilolardan kurtulmak istiyorsanız beslenme ve diyet programınıza dikkat etmeli ve düzenli spor yapmalısınız. Ayrıca kısa sürede güzel görünmek istiyorsanız korse tayt modelleri kullanabilir ve istediğiniz sonucu anında alabilirsiniz.

 

Korse taytlar karın, basen ve bacak bölgesinde kilo sorunu yaşayanlar tarafından tercih edilmektedir. Taytlar kullanım sırasında bu kusurları kapatır. Ayrıca korse ilk kez kullanıldığında çok sıkıdır. Vücudunu duruma göre uyarlamaya çalıştığı için giymek rahatsız edici. Belli bir süre sonra vücut alışır ve rahatlar. Zayıflama etkisi olan modeller de vardır. Uzun süre giyilirse zayıflama etkisi görülmekte.


Whatsapp İletişim
Loading