Korse Modelleri
Atlet Modelleri
Sütyen Modelleri
Lohusa-Hamile Modelleri
Tayt Modelleri
Body Modelleri
Boxer Modelleri
Jüpon Modelleri
Külot - Slip Modelleri
Bustiyer Modelleri
Popup Modelleri
Erkek İç Giyim Modelleri

37 Ürün Mevcut
%30
92,86 TL 65,00 TL
%30
96,43 TL 67,50 TL
%30
96,43 TL 67,50 TL

Külot Modelleri ve Fiyatları

Külot modelleri kıyafetinizin en küçük parçası olsa da, büyük bir fark yaratabilir. Doğru veya yanlış çift, pantolonunuzun, eteklerinizin, elbiselerinizin hatta gömleklerinizin nasıl uyacağını belirlenebilmekte. Mükemmel stili seçerken, sadece nasıl göründüğünü değil, nasıl göründüğünü de göz önünde bulundurmalısınız. Yardımcı olmak için, farklı iç çamaşırı türleri ve her birinin yaptıklarından oluşan bir koleksiyon oluşturduk.

Her kıyafet bir tür kadın külot modelleri gerektirir. İster büyük bir gece için dışarı çıkın, ister sabah işe gidin, pantolonunuzun, eteğinizin veya elbisenizin altında bir şeye ihtiyacınız olacağı kesin. Külotlarınıza temel eşya olarak bakmak yerine, onlara varlık olarak bakmaya başlayın. Doğru külot modelleri, kıyafetlerinizin sizin hislerinizi iyileştirmelidir.

Külot Slip Modelleri

Külot Modelleri ve Çeşitleri

Slip külotlar doğal figürünüzü kucaklar. Sizi daraltmadan veya kesmeden vücudunuzun kıvrımlarını düzleştirirler. Slip külot modelleri genellikle düşük bellidir orta derecede arka kapamaya sahiptir. Yükseltilmiş rahat kesimleri nedeniyle, alçak pantolonların altında iyi çalışmakta.

Külot & Slip Korseler

Külot slip korseler koleksiyonumuz ve rahatınız için olmazsa olmaz modelleri modaları keşfedin. Tam korse slip külotlar, klasik kısa külotun başka yorumudur. Tam külotlar tipik olarak yüksek bir artışa ve daha kalın kenarlara sahiptir. Bu stil, düz ve pürüzsüz bir siluet oluşturabilen her yerde eksiksiz tam kapsama sağlar.

Slip Külotlar

Kısa stil slip külotlar mideyi yumuşatmak için harikadır. Bu külot modelleri, markaya bağlı olarak orta ila yüksek bel arasında düşer ve normalde tam kapsama sahiptir. Bu tarz elbiseler veya dar etekler için harika. Karın şişkinliğini düzleştirerek kapatarak ince, figürü şımartan bir şekil oluştururken ihtiyacınız olan arka korumayı sağlar.

Yüksek kesimli Slip Külot, tam brief üzerinde, tipik olarak orta ila yüksek artış ve alt kalçayı ortaya çıkarmak için açılı bacak açıklığı ile değiştirilen, zamana saygı duyulan bir varyasyondur. Yüksek bel bandı sayesinde hala tam şortla aynı seviyede karın kontrolüne sahiptir, ancak daha yüksek kesim bacak açıklığı, arkada çok fazla sarkma olmayan daha seksi siluet sağlar.

Bikini Tarzı Külotlar

Aktif bir yaşam tarzına sahip olanlar bikini tarzı külotlara bayılacaklar . Külotlar yüksek kesimdir ve rahatsız edici sıkışmaları önler. Bu, gün boyu hareket özgürlüğü sağlar. Bikini stili kalçalarda yüksek oturur kıvrımlı görünüm yaratır. Yoğun bir gün için iş kıyafetlerinin altına harika bir külot çifti.

Tanga Tarzı Külotlar

Tanga tarzı külot iç giyim ürünleri çok yönlü basit, cimri ve olduğunu. Hemen hemen her şeyin altına giyilebilmekte. Tanga'nın minimal kapsama ipi, külot modelleri çizgilerinin görünümünü tamamen ortadan kaldırır. Kusursuz görünümü ve neredeyse sıfır hissi, onları en dar pantolonlarınız için ideal kılar.

Günlük Külot Nasıl Seçilir

Konu kadın iç giyim ve külot modelleri olduğunda, işler o kadar basit değildir. Yeni, mevsimlik bahar elbiseleri ve kalem etekler için alışveriş yaptığınız bir öğleden sonra, onları deneyip yanlış iç çamaşırı giydiğinizi anlayana kadar kulağa inanılmaz gelmekte. Dışarı çıkıyorsunuz ve yerel bir karışık satışta her çeşit rastgele kadın külotunu satın alarak durumu düzeltmeye çalışıyorsunuz, ancak eve gidip bunların kıvrıldığını, yükseldiğini veya yetersiz malzemeden yapıldığını öğrendin. Peki geriye ne kaldı? Sadece tanga mı satın alıyorsun? Hiç iç çamaşırı giymiyor musun? Mutlaka daha iyi bir çözüm bulunmalıdır.

Sayısız yeni marka ve stile sahip Emay Korse, günlük külot ve iç giyim için tek adresiniz. Bu güzel külot seçimi, görünür külot çizgileri, hoş bir stil ve herhangi bir görünüm için gün boyu rahatlık sunar.


Whatsapp İletişim
Loading