Korse Modelleri Korse Modelleri
Atlet Modelleri Atlet Modelleri
Sütyen Modelleri Sütyen Modelleri
Lohusa-Hamile Modelleri Lohusa-Hamile Modelleri
Tayt Modelleri Tayt Modelleri
Body Modelleri Body Modelleri
Boxer Modelleri Boxer Modelleri
Jüpon Modelleri Jüpon Modelleri
Külot - Slip Modelleri Külot - Slip Modelleri
Bustiyer Modelleri Bustiyer Modelleri
Popup Modelleri Popup Modelleri
Erkek İç Giyim Modelleri Erkek İç Giyim Modelleri

41 Ürün Mevcut
230,00 TL

Sepette 172,5000 TL

230,00 TL

Sepette 172,5000 TL

230,00 TL

Sepette 172,5000 TL

245,50 TL

Sepette 184,1250 TL

245,50 TL

Sepette 184,1250 TL

245,50 TL

Sepette 184,1250 TL

245,50 TL

Sepette 184,1250 TL

245,50 TL

Sepette 184,1250 TL

245,50 TL

Sepette 184,1250 TL

245,50 TL

Sepette 184,1250 TL

245,50 TL

Sepette 184,1250 TL

237,50 TL

Sepette 178,1250 TL

237,50 TL

Sepette 178,1250 TL

237,50 TL

Sepette 178,1250 TL

253,00 TL

Sepette 189,7500 TL

253,00 TL

Sepette 189,7500 TL

263,00 TL

Sepette 197,2500 TL

263,00 TL

Sepette 197,2500 TL

263,00 TL

Sepette 197,2500 TL

253,00 TL

Sepette 189,7500 TL

230,00 TL

Sepette 172,5000 TL

230,00 TL

Sepette 172,5000 TL

245,50 TL

Sepette 184,1250 TL

Külot Modelleri ve Fiyatları

Külot modelleri kıyafetinizin en küçük parçası olsa da, büyük bir fark yaratabilir. Doğru veya yanlış çift, pantolonunuzun, eteklerinizin, elbiselerinizin hatta gömleklerinizin nasıl uyacağını belirlenebilmekte. Mükemmel stili seçerken, sadece nasıl göründüğünü değil, nasıl göründüğünü de göz önünde bulundurmalısınız. Yardımcı olmak için, farklı iç çamaşırı türleri ve her birinin yaptıklarından oluşan bir koleksiyon oluşturduk. Her kıyafet bir tür kadın külot modelleri gerektirir. İster büyük bir gece için dışarı çıkın, ister sabah işe gidin, pantolonunuzun, eteğinizin veya elbisenizin altında bir şeye ihtiyacınız olacağı kesin. Külotlarınıza temel eşya olarak bakmak yerine, onlara varlık olarak bakmaya başlayın. Doğru külot modelleri, kıyafetlerinizin sizin hislerinizi iyileştirmelidir.

 

Kadın Külot Modelleri

Kendiniz için doğru külot modeli seçerken hem rahatlık hem de görsellik açısından iç çamaşırı seçiminize dikkat etmeniz gerekir. Gün boyu kullanacağınız iç çamaşırını seçerken estetik olduğu kadar rahat olması da önemlidir. Birinci sınıf malzeme ve kaliteli kumaşlarla üretilen farklı ürünleri külot modelleri kategorimizde inceleyebilirsiniz. İç çamaşırı kadın giyiminin en önemli parçalarından biridir. Nasıl göründüğüne önem veren kadınlar, kadın iç çamaşırı seçimine de çok dikkat etmelidir. Emay'de satışa sunulan yeni nesil iç giyim ürünleri sayesinde estetik tasarımların yanı sıra tene karşı rahat ve yumuşak olan modellere de sahip olmak mümkün.

 

Külot Modelleri ve Çeşitleri

Slip külotlar doğal figürünüzü kucaklar. Sizi daraltmadan veya kesmeden vücudunuzun kıvrımlarını düzleştirirler. Slip külot modelleri genellikle düşük bellidir orta derecede arka kapamaya sahiptir. Yükseltilmiş rahat kesimleri nedeniyle, alçak pantolonların altında iyi çalışmakta. Emay kadın külot modelleri geniş beden seçenekleri ile her bedene mükemmel uyum sağlar. Farklı tasarım ve desenleriyle her kadının zevkine ve tarzına hitap eden Emay külot çeşitleri içerisinden kendinize en uygun seçeneği bulmanız mümkün. Sadece zevkinize değil, rahatınıza da hitap eden tüm külot modellerine Emay online alışveriş sitesi üzerinden ulaşmak mümkün. Her mevsim için hazırlanan tüm külot modellerini, özellikle kaliteli kumaşlarla üretilen tüm külot modellerini çok beğeneceksiniz!

 

Külot & Slip Korseler

Külot slip korseler koleksiyonumuz ve rahatınız için olmazsa olmaz modelleri modaları keşfedin. Tam korse slip külotlar, klasik kısa külotun başka yorumudur. Bu nedenle tam külotlar tipik olarak yüksek bir artışa ve daha kalın kenarlara sahiptir. Bu stil, düz ve pürüzsüz bir siluet oluşturabilen her yerde eksiksiz tam kapsama sağlar.

 

Külotlar, iç giyim kategorisinin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Bayanların en çok tercih ettiği iç çamaşırı modellerinden biridir. Külot hipster, g-string, slip ve tanga modelleri olarak üretilmektedir. Bu nedenle farklı kumaş ve tasarımlarla üretilen çok çeşitli kadın külot modelleri arasından da seçim yapabilirsiniz. Bu ürün grubunu detaylı incelemek isterseniz tüm külot çeşitlerine kolayca ulaşabilir ve seçiminizi web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. En yüksek kalite garantisi ile külot satın almak istiyorsanız Emay'in ürün mağazasına göz atabilirsiniz.

 

Slip Külotlar

Kısa stil slip külotlar mideyi yumuşatmak için harikadır. Bu kadın külot modelleri, markaya bağlı olarak orta ila yüksek bel arasında düşer ve normalde tam kapsama sahiptir. Bu tarz elbiseler veya dar etekler için harika. Karın şişkinliğini düzleştirerek kapatarak ince, figürü şımartan bir şekil oluştururken ihtiyacınız olan arka korumayı sağlar. Yüksek kesimli Slip Külot, tam brief üzerinde, tipik olarak orta ila yüksek artış ve alt kalçayı ortaya çıkarmak için açılı bacak açıklığı ile değiştirilen, zamana saygı duyulan bir varyasyondur. Yüksek bel bandı sayesinde hala tam şortla aynı seviyede karın kontrolüne sahiptir, ancak daha yüksek kesim bacak açıklığı, arkada çok fazla sarkma olmayan daha seksi siluet sağlar.

 

Evinizdeyken ilk giymek isteyeceğiniz şey iç çamaşırıdır. Evdeyken veya kapalı ortamlarda hep güzel görünmek isteriz. Bunun için doğru iç çamaşırı ve diğer kıyafetlerin seçilmesi önemlidir. İç giyim ürünlerinin en temel parçalarından biri de slip külotlardır. Dış görünüşüne önem veren her kadın için iç çamaşırı da aynı derecede önemlidir. Bu nedenle farklı tasarım ve desenleri tercih etmeniz son derece doğaldır. İç giyim ürünleri kullanım amacı kadar estetik ve rahat olmalıdır. Gün boyu kullanılan iç çamaşırlarda rahatlık sağlaması ve cildi tahriş etmemesi aranan ilk özellikler arasındadır. Bunun için doğru kumaşlarla üretilmiş iç çamaşırları tercih etmek gerekir. Tarzınıza hitap eden en farklı ve kullanışlı tüm bayan külot modellerine Emay üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Kadın Slip Modelleri

Bikini Tarzı Külotlar

Aktif bir yaşam tarzına sahip olanlar bikini tarzı külotlara bayılacaklar . Külotlar yüksek kesimdir ve rahatsız edici sıkışmaları önler. Bu, gün boyu hareket özgürlüğü sağlar. Bikini stili kalçalarda yüksek oturur kıvrımlı görünüm yaratır. Yoğun bir gün için iş kıyafetlerinin altına harika bir külot çifti. En öne çıkan bayan külot modellerinden biri bikini külotlardır. Bu temel iç giyim modelleri oldukça basit ama kaliteli ürünlerdir. Geniş bir model yelpazesine sahip olan iç giyim ürünleri, kadınların günlük hayatta kullandıkları en önemli ürünlerin başında gelmektedir. Temel giyim eşyaları arasında yer alan bu ürünlerin kalitesi gün boyu rahatınız üzerinde ciddi bir etkiye sahiptir. Bu nedenle güvenilir kaynaktan tanınmış markaların iç çamaşırlarını seçmek son derece önemlidir. İhtiyaçlarınızı karşılayan ve tarzınıza şıklık katan birçok farklı iç giyim ürünleri modeline Emay üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Tanga Tarzı Külotlar

Hemen hemen her şeyin altına giyilebilmekte. Tanga'nın minimal kapsama ipi, kadın külot modelleri çizgilerinin görünümünü tamamen ortadan kaldırır. Kusursuz görünümü ve neredeyse sıfır hissi, onları en dar pantolonlarınız için ideal kılar. Külot için birçok seçenek var. Günlük hayatta veya dilerseniz her gün, gece gibi özel günlerde kullanabileceğiniz geniş ürün yelpazesinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Her kişinin zevkine hitap eden modeller şekil, boyut, baskı ve renk özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Ancak kullanım sırasında herhangi bir sorun yaşamamak için cilde zarar vermeyen pamuklu ürünleri tercih etmenizi öneririz.

 

Günlük Külot Nasıl Seçilir

Konu kadın iç giyim ve külot modelleri olduğunda, işler o kadar basit değildir. Yeni, mevsimlik bahar elbiseleri ve kalem etekler için alışveriş yaptığınız bir öğleden sonra, onları deneyip yanlış iç çamaşırı giydiğinizi anlayana kadar kulağa inanılmaz gelmekte. Dışarı çıkıyorsunuz ve yerel bir karışık satışta her çeşit rastgele kadın külotunu satın alarak durumu düzeltmeye çalışıyorsunuz, ancak eve gidip bunların kıvrıldığını, yükseldiğini veya yetersiz malzemeden yapıldığını öğrendin. Peki geriye ne kaldı? Sadece tanga mı satın alıyorsun? Hiç iç çamaşırı giymiyor musun? Mutlaka daha iyi bir çözüm bulunmalıdır.

 

Külotlar, iç giyim ürünlerinin en temel giysisidir. Dış görünüşüne önem veren her kadın için iç giyim de aynı derecede önemlidir. Bu nedenle farklı tasarım ve desenleri tercih etmeniz son derece doğaldır. Giyim ürünleri kullanım amacı kadar estetik ve rahat olmalıdır. Gün boyu kullanılan iç çamaşırlarda rahatlık sağlaması ve cildi tahriş etmemesi aranan ilk özellikler arasındadır. Bunun için doğru kumaşlarla üretilmiş iç çamaşırları tercih etmek gerekir. Tarzınıza hitap eden en farklı ve kullanışlı tüm kadın külot modellerine Emay üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. En kaliteli üretilen modelleri de beğeneceksiniz. Sayısız yeni marka ve stile sahip günlük külot modelleri ve iç giyim için tek adresiniz. Bu güzel külot seçimi, görünür külot çizgileri, hoş bir stil ve herhangi bir görünüm için gün boyu rahatlık sunar.

 


Whatsapp İletişim
Loading