Bel Korse Bel Korse
Atlet Korse Atlet Korse
Bel Korse Bel Korse
Body Korse Body Korse
Boxer & Paçalı Korse Boxer & Paçalı Korse
Büstiyer Korse Büstiyer Korse
Deri Korse Deri Korse
Elbise Korse Elbise Korse
Külot & Slip Korse Külot & Slip Korse
Pop Up Korse Pop Up Korse
Sütyen Korse Sütyen Korse
Tayt Korse Tayt Korse
Kadın İç Giyim Kadın İç Giyim

15 Ürün Mevcut
Siyah Emay 4035 Agraflı Minimizer Korse
Ücretsiz Kargo
582,00 TL

Sepette 436,5000 TL

Beyaz Emay 4035 Agraflı Minimizer Korse
Ücretsiz Kargo
582,00 TL

Sepette 436,5000 TL

Ten Emay 4035 Agraflı Minimizer Korse
Ücretsiz Kargo
582,00 TL

Sepette 436,5000 TL

Siyah Emay 4040 Agraflı Minimizer Korse
Ücretsiz Kargo
552,00 TL

Sepette 414,0000 TL

Beyaz Emay 4040 Agraflı Minimizer Korse
Ücretsiz Kargo
552,00 TL

Sepette 414,0000 TL

Ten Emay 4040 Agraflı Minimizer Korse
Ücretsiz Kargo
552,00 TL

Sepette 414,0000 TL

395,00 TL

Sepette 158,0000 TL

395,00 TL

Sepette 158,0000 TL

395,00 TL

Sepette 158,0000 TL

395,00 TL

Sepette 158,0000 TL

Büstiyer Korse Modelleri

Büstiyer korse modelleri feminenliğini, zarafetini ve tarzını göstermek isteyen bayanlar tarafından her zaman tercih edilmektedir. Özel davetler ve etkinlikler başta olmak üzere her duruma uygun büstiyerler ile şık kombinler oluşturabilirsiniz. Büstiyer korseyi etek ile günlük kullanımınız ile kombinleyebilir ve kombininizde kullanmak için kot pantolon tercih edebilirsiniz. Her geçen gün yeni kombin fikirlerinin ortaya çıkması büstiyer çeşitleri için önem kazanmıştır. Bu nedenle korse modelleri günlük hayatta kullanılabildiği gibi özel davet ve etkinliklerde de kullanılabilmekte. Korse iç giyim modelleri şık ve zarif görünmek isteyen kadınların favori parçaları arasında yer almaktadır. Büstiyer, overbust veya underbust gibi çok farklı korse türleri de vardır.

 

Vücudu saran yapısı ile gardıropların en önemli parçalarından biridir. Korse büstiyerler şık görünümleriyle dikkat çekiyor. Günlük giyimde olduğu kadar özel davet ve etkinliklerde de büstiyer korseler kulallabilirsiniz. Şık ve zarif görünmek isteyen kadınların favori parçalarından biridir. Şık ve modern bir görünüme sahip olmak isteyen kadınların kombinlerinin vazgeçilmez parçası olmakta. Ayrıca büstiyerler, farklı renk ve modelleriyle dikkat çekmekte. Özel davet ve etkinliklerin yanı sıra günlük hayatın da önemli bir parçası olan korse büstiyer iç giyim şık ve zarif görünmek isteyen bayanlar tarafından tercih edilmektedir.

 

Büstiyer Korse Nedir

Büstiyer korseler günlük giyimin vazgeçilmez bir parçasıdır. Birçok kombinde sütyene alternatif olarak kullanılabilmekte. Büstiyer modelleri rahat kullanımı, hoş görünümü ve kolay kullanımı ile konfordan ödün vermeden şık bir görünüm yakalama fırsatı sunmakta. Bu nedenle büstiyer korseler bulundukları yere göre şık, casual ve spor kombinlerde tercih edilmektedir. Antik çağlardan beri kullanılan bir kadın iç giyim parçası olan korseler günümüze kadar gelebilmiştir. Bu sebeble Büstiyer iç giyim kadınlar arasında yaygın olarak kullanılan bir ürün grubudur. Ayrıca geçmişte iç giyimin iç giyim parçası olarak kullanılsa da günümüzde şık ve rahat bir dış giyim modeli olarak tercih edilmekte.

 

Korseler vücudu saran yapısı ile güzel bayan gardıroplarının vazgeçilmez parçalarından biri olmakta. Korse büstiyer modelleri özel davet ve etkinliklerde kullanılırken rahat kullanımları ve şık görünümleri ile günlük giyimde kendilerine yer bulmaktadır. Ayrıca günlük giyimin en önemli parçalarından biri olan korseler farklı zevk ve tarzlara göre tasarlanmaktadır. Rahat görünümü ile her kombinde kendine yer bulan korse büstiyer modelleri, şık görünümü ve kullanım kolaylığı ile dikkat çekiyor. Büstiyer korse modelleri, spor aktiviteleri veya günlük kombinler gibi farklı ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tasarlanmaktadır. Satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı detaylar olsa da kişisel tercihlerinizi ve kullanım alanlarınızı göz önünde bulundurarak doğru ürünü seçebilirsiniz.

 

Büstiyer Korseler Ne İşe Yarar

Bayan gardıroplarında oldukça önemli bir yere sahiptirler. Büstiyer korse ürünleri, tarz ve modellerine göre her kombinde tercih edilebilmektedir. Günlük hayatta sütyenlere alternatif olarak kullanılanmakta. Büstiyer korseler, şık ve zarif görünmek isteyen bayanların vazgeçilmezi oluyor. Büstiyer çeşitleri günlük hayatın her alanında kendine yer bulmakta ve tüm kombinlerde kullanılmaktadır. Farklı tarz ve şekillere sahip büstiyer modelleri vardır. Yaratmak istediğiniz stile göre kombinlerin ana parçası veya tamamlayıcı parçası olarak kullanılabilmekte.

 

Farklı tarz ve modellere sahip büstiyer ürünleri ile elde etmek istediğiniz stile göre kombinler yapabilirsiniz. Ayrıca büstiyerler de spor aktiviteleri sırasında kadınların göğüslerine destek sağladığı için spor giyimin vazgeçilmez parçaları arasındadır. Spor kıyafetlerinizde şık görünmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bu nedenle likra gibi hareket kolaylığı sağlayan rahat malzemelerden yapılmış büstiyerleri tercih edebilirsiniz. Kadınların son dönemde vazgeçemediği en popüler parçalardan biri olan büstiyerler şık görünümü ile dikkat çekiyor. Büstiyer korse çeşitleri birçok farklı kıyafetle kombinlenerek birçok farklı alanda tercih edilmektedir. Son olarak ilk iç giyim ürünü olmasına rağmen korse, günümüzde dış giyimde trend olarak kullanılmaktadır.

 


Whatsapp İletişim
Loading