Korse Modelleri
Atlet Modelleri
Sütyen Modelleri
Lohusa-Hamile Modelleri
Tayt Modelleri
Body Modelleri
Boxer Modelleri
Jüpon Modelleri
Külot - Slip Modelleri
Bustiyer Modelleri
Popup Modelleri
Erkek İç Giyim Modelleri

47 Ürün Mevcut

Büstiyer Modelleri ve Fiyatları

Büstiyer modelleri, dış giyim olarak giyilebilen seksi bir iç çamaşırı tarzıdır. Büstiyerler tipik olarak kalıplanmış veya astarsız yerleşik sütyen kapları ile tasarlanmıştır. Büstiyer modelleri, korselere ve bel eğitmenlerine popüler bir alternatiftir. Bu çarpıcı stil tipik olarak belde biter veya kalçalarda durur. Büstiyer modelleri, korseler kadar beli tanımlamasalar da, raftan satın alınabilecek daha rahat ve daha ucuz bir seçenektir. Büstiyerler, gelinliklerinin altına biraz şekil vermek isteyen gelinler için popüler bir seçimdir.

Büstiyer Modelleri

Büstiyer ve büstiyer modellerimiz geniş bir stil, renk ve desen yelpazesine sahiptir. Göğüslerinizi güzel bir şekilde şekillendirirken ve belinizi gizlerken göğüslerinizi göstermek için korse deneyin. Kendinizi biraz daha gösterişli hissediyorsanız, partnerinize kadınsı varlıklarınızı tam olarak görme imkanı veren şeffaf setlerimizden birini tercih edin. Her büstiyer modeli, içinizdeki tanrıçayı sergilemek ve şehvetli konturunuzu kutlamak için tasarlanmıştır.

Büstiyer ve Korse Arasındaki Fark Nedir?

Hem gövdeyi şekillendirip hem de şekillendirseler de korseler büstiyer modelleri ne göre daha kısıtlayıcıdır. Görsel olarak büstiyerler ve korseler tasarımları gereği çok farklı görünüyor. Büstiyer modellerinde yerleşik sütyen kapları, plastik kemikler ve çok sırtlı kanca ve göz kapağı olabilir. Minimal streç bir kumaştan iyi yapılmış bir korse, çelik kemiklere, sağlam kancalara, metal halkalara, yüksek kaliteli bağcıklara ve korseyi daha kolay ve daha rahat sıkmak için mütevazı bir panele sahip olabilir.

Dayanıklılık açısından, çoğu büstiyer modeli, çelik kemik kadar aşınmayacak olan plastik kemikten yapılmıştır. Bu nedenle, büstiyerlerin her gün giyilmesi amaçlanmamıştır. Düşük kaliteli büstiyerler, kullanımlar arasında ara verilmezse hızla uzayabilir. Bununla birlikte, kıvrımlarınızı bir tutamda şekillendirecek, bulunması kolay bir iç çamaşırı, moda parçası veya kostüm parçası arıyorsanız, büstiyer modelleri harika bir seçimdir.

Büstiyer Modelleri

Büstiyer modelleri veya korse tercihi tamamen size kalmış. Her ikisinden de vazgeçmeyi seçebilir ve bunun yerine bir bel eğitmeni tercih edebilirsiniz. Bel eğitmenleri beli kıstırmak ve kıvrımları yumuşatmak için tasarlanmıştır. Bu şekillendirici stil tipik olarak göğüs çizgisinin altında başlar ve kalçalarda veya hemen altında biter. Kim Kardashian, Nicki Minaj ve Kylie Jenner gibi kum saati görünümünü seven ünlüler bel eğitmenlerini popüler hale getirdi.

Bu popüler tarz kıyafetlerin altına kolayca gizlenebilir, çeşitli sağlam kumaşlarda gelir ve kolay giyip çıkarma için öndeki kancalar. Hangi büstiyer çeşitleri stili seçerseniz seçin,her zaman karşılayabileceğiniz en iyi kaliteyi satın alın ve büstiyer modeli veya korse gibi kısıtlayıcı bir şekil antrenman parçası satın almadan veya bir bel antrenman rutinine başlamadan önce doktorunuza danışın.


Whatsapp İletişim