Hamile Atlet
Hamile Külot
Hamile Slip
Hamile Sütyen
Hamile Tayt
Kadın İç Giyim

55 Ürün Mevcut

Lohusa & Hamile Modelleri ve Fiyatları

İster ilk hamileliğinizde, ister beşinci hamileliğinizde olun, en iyi lohusa hamile iç çamaşırları anne adayı veya yeni anne olarak hayatınızı biraz daha kolaylaştırabilir. Vücudunuz büyüdükçe alışılmadık şekillerde değiştikçe, ekstra verim sağlayacak yanlış yerleri sıkıştırmayacak, nefes alabilen, rahat lohusa hamile iç çamaşırlara ulaşmaya hazır olabilirsiniz . Lohusalık ve hamilelik yolculuğunda ilerlerken rahatlık ve daha fazla kıpırdama odasının yanı sıra, değişen vücudunuz için tasarlanan iç çamaşırları, süreci yönetmenize yardımcı olabilir, sıcak basmaları sırasında sizi serinletebilir bu yorucu zaman boyunca size daha az şey çekmenize yardımcı olabilir.

Bir hastanede ameliyat olmuş veya evde normal doğum yapmış olsanız da, doğum sonrası en iyi iç çamaşırı nı bulmak rahat bir iyileşmenin anahtarıdır. Hastanede doğum yaptıysanız, size tek kullanımlık cerrahi ağlı külotlar verdiklerini ve içini mandrenler, perine buz torbaları, tutamlar daha fazlasıyla doldurduklarını bilirsiniz. Bunları kesinlikle evde iyileşmek için de satın alabilirsiniz, ancak bu yazıda doğum sonrası bezlerden doğum sonrası için dönem külotlarına lohusa hamile modelleri 'nde daha fazlasına kadar bahsedeceğimiz başka seçenekleriniz var.

Lohusa Hamile Modelleri

Lohusa Hamile İç Çamaşırı Giymenin Faydaları Nelerdir?

İçinizde küçücük bir insanı barındırırken, konfor birinci önceliktir. Lohusa hamile iç giyim ürünleri, çoğu hamileliği bir noktada rahatsız eden uzun ağrı ve sıkıntı listesini bastırmaya yardımcı olmak için ultra yumuşak pamuk esnek spandeks kullanılarak yeni annelerin sağlığı düşünülerek tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra, lohusa iç çamaşırları, tam kapsama ve rahat bir bebek yumruğunu tercih edenler için göbek desteği doğum sonrası pedler gibi hijyen ürünleri için alan sunabilir.

Değişim dolu bir zamanda, şık tarz sahibi lohusa hamile külotları, her şeyi hissetmek kolayken, kendinizi kendiniz gibi hissetmenizi sağlayabilir. Bazı kadınlar, örneğin doğum sonrası atlet, korse, tayt, slip külotlar gibi hamile kalmadan önce giydiklerine yakın görünen ve hissettiren iç çamaşırları giymeyi tercih ediyor. Fikir her zaman kişisel stili değiştirmek değildir değişen tasarımlar, belirli stil tercihlerine uymayı mümkün kılar.” Neyse ki, çevrimiçi olarak sunulan pek çok seçenek ile hamilelik kıyafetlerine geçiş yaparken saçma sapan şeylere başvurmanıza gerek yok.

En İyi Lohusa Hamile İç Çamaşırı Nelerdir?

Bu, benzersiz lohusa hamile iç giyim ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize bağlıdır, ancak aranacak temel özellikler vardır. Cildinize karşı nasıl hissettiğine odaklanmanız önemlidir. Yumuşak pamuk veya bambu nefes alabilir, özellikle sıcak havalarda veya hormon dalgalanmaları nedeniyle hamile vücutlar ısındığında potansiyel olarak daha rahattır. Başlıca hamile iç giyim ürünleri şunlardır;

  • Sütyenler
  • Taytlar
  • Atletler
  • Külotlar
  • Slipler

Ayrıca rahat bir uyum da isteyeceksiniz. Seçimlerinizde bir beden büyük lohusa modelleri denemenin daha rahat bir uyum sağlayabileceğini belirtiliyor. Esnek ama şeklini koruyabilen malzemeleri, vücuda oturan ancak sıkı olmayan destekleyici bir bel bandı, minimal külot çizgileri şişkinlik (sizin için önemliyse) için dikişsiz kumaş ve kendinizi her zaman kendiniz gibi hissetmenizi sağlayacak modaya uygun stiller düşünmeniz önerilir.

Neden Lohusa Hamile İç Çamaşırlarına İhtiyacınız Olacak?

Normal iç çamaşırları, lohusalık vücut düşünülerek tasarlanmamıştır. Doğumdan sonra hassas bölgelerinizi destekleyecek kadar yeterli veya nazik değiller. Şu iç çamaşırlara ihtiyacınız var:

  • Yumuşak, rahat ve nefes alabilir
  • İstenmeyen sızıntıları önlemek için doğum sonrası pedlerinizi yerinde tutacak
  • Cildinize batmayan değişen vücudunuza uyum sağlayan
  • Karın bölgenizin/dikişlerinizin çevresinde elastik bant yoksa (eğer sezaryen varsa)

Lohusa hamile iç çamaşırları tüm bu hassas bölgelerinizdeki tahrişi en aza indirmeye yardımcı olacaktır. Daha da önemlisi, enfeksiyon olasılığını yaralarınızın açılmasını en aza indirir. Evet! Genel olarak bu koruma seviyesi vücudunuzun daha hızlı iyileşmesine yardımcı olur ve bu bir zorunluluktur.


Whatsapp İletişim