STANDART MI Emay 9120 Deri Büstiyer

Ürün Kodu : MI 9120STD

ÜRÜN AÇIKLAMASI

STANDART MI Emay 9120 Deri Büstiyer özel yapısı sayesinde fit formda bir görünüm konusunda size yardımcı olacaktır. Deri Büstiyer, hafif ve nefes alan yapısı sayesinde, günlük kullanımda rahatsızlık vermez ve konforlu bir kullanım sunar. Ayrıca bakım ve saklama koşulları doğru sağlanırsa, sizin için yüksek kaliteli kumaşlardan üretilen bu ürünü daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Sizde hemen yüzlerce Standart Deri Büstiyer içinden bedeninize en uygun olanı hemen sipariş verebilirsiniz. %100 yerli üretim Deri Korse ürünlerimizin üretiminde sağlığa zararlı materyaller kullanılmamıştır. Deri Korse iç giyim konusunda ürünümüz sizlere şık fit görünüm konusunda yardımcı olacaktır. Özel tür kumaşı sayesinde vücudunuzun nefes almasını ve terlemesini önleyen yapısı vardır.

STANDART MI Emay 9120 Deri Büstiyer Kullanımı

STANDART MI Emay 9120 Deri Büstiyer adlı ürünün yıkama ve ütüleme kısmında kullanım talimatlarına uymaya özen gösterilmelidir. Uzunca bir süre sulu, ıslak bırakılmamaya önem gösterilmelidir. Ayrıca detayları dantel olan ürünlerde ilk yıkama elde yapılması durumunda ürün daha uzun ömürlü olabilir.

Günlük yaşantınızda kurtarıcınız olacak bu model ile çok daha şık görüneceksiniz. MI 9120 kodlu ürünümüz %100 orjinal kaliteli bir yapıya sahiptir. STANDART MI Emay 9120 Deri Büstiyer, rahat ve konforlu kullanımının yanı sıra size zarif bir görünüm katacaktır. Ürünümüz sizde fark yaratarak daha özgür ve iyi hissetmenizde yardımcınız olacaktır.

Benzer özelliklerdeki STANDART MI Emay 9105 Deri Büstiyer Takım adlı ürünüde inceleyebilirsiniz.

Deri Büstiyer ürünleri sayesinde, her Kadın için arzulanan o görünüm imkansız değil. Sıkı görünüm Kadın için basen, bel, karın ve mide bölgelerinin fazlalıklarını ortadan kaldırmayla başlar. Sizde hemen sıkı ve fit bir görünüm için Emay'ın Deri Korse modellerini kullanmaya başlayabilirsin.

STANDART MI Emay 9120 Deri Büstiyer Özellikleri

Kadın için üretilen STANDART MI Emay 9120 Deri Büstiyer, konforlu ve rahat Deri Korse iç giyim ürünüdür. Markası Emay, model kodu MI 9120 ve ürün stok kodu MI 9120STD olan bu ürün, %88 Microfiber Polyamid, %12 Elastan materyallerinden üretilmiştir. STANDART MI Emay 9120 Deri Büstiyer modeli %100 Orjinal yerli üretim olarak üretilmiştir ve aynı gün kargo seçeneği ile hızlı bir şekilde teslim edilir.

STANDART MI Emay 9120 Deri Büstiyer özellikleri şu şekildedir:

Marka Emay
Model Kodu MI 9120
Ürün SKU MI 9120STD
Ürün Tipi Deri Korse
Cinsiyet Kadın
Renk Standart
Materyal %88 Microfiber Polyamid, %12 Elastan
Üretim %100 Orjinal Yerli Üretim
Kargo Süresi Aynı Gün Kargo

Deri Korse modelleri arasında çok tercih edilen Standart Deri Büstiyer çeşitleri, iç giyim dünyanızı baştan şekillenderecektir. Daha sağlıklı, fit zarif görünüm için ürünlerimizi gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

MI 9120 kodlu ürünlerimiz tamamen rahat kullanım ile günlük aktivelerinize uygun şekilde rahatsız etmeyecek şekilde üretilmiştir. Uygun iç çamaşırını bulabilmek, ruh eşinizi bulmak gibidir ve Emay Deri Korse modelleri ruh eşiniz olacaktır. Hayalini kurduğunuz görünüm STANDART MI Emay 9120 Deri Büstiyer sayesinde bir tık uzağınızda.

Devamını Oku...

Benzer Ürünler


Whatsapp İletişim
Loading