Lacivert Emay 5026 Soft Seamless T Shirt

Ürün Kodu : MI50261000

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Lacivert Emay 5026 Soft Seamless T Shirt özel yapısı sayesinde fit formda bir görünüm konusunda size yardımcı olacaktır. T Shirt, hafif ve nefes alan yapısı sayesinde, günlük kullanımda rahatsızlık vermez ve konforlu bir kullanım sunar. Ayrıca bakım ve saklama koşulları doğru sağlanırsa, sizin için yüksek kaliteli kumaşlardan üretilen bu ürünü daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Sizde hemen yüzlerce Lacivert T Shirt içinden bedeninize en uygun olanı hemen sipariş verebilirsiniz. %100 yerli üretim Atlet ürünlerimizin üretiminde sağlığa zararlı materyaller kullanılmamıştır. Atlet iç giyim konusunda ürünümüz sizlere şık fit görünüm konusunda yardımcı olacaktır. Özel tür kumaşı sayesinde vücudunuzun nefes almasını ve terlemesini önleyen yapısı vardır.

Lacivert Emay 5026 Soft Seamless T Shirt Kullanımı

Lacivert Emay 5026 Soft Seamless T Shirt adlı ürünün yıkama ve ütüleme kısmında kullanım talimatlarına uymaya özen gösterilmelidir. Uzunca bir süre sulu, ıslak bırakılmamaya önem gösterilmelidir. Ayrıca detayları dantel olan ürünlerde ilk yıkama elde yapılması durumunda ürün daha uzun ömürlü olabilir.

Günlük yaşantınızda kurtarıcınız olacak bu model ile çok daha şık görüneceksiniz. MI5026 kodlu ürünümüz %100 orjinal kaliteli bir yapıya sahiptir. Lacivert Emay 5026 Soft Seamless T Shirt, rahat ve konforlu kullanımının yanı sıra size zarif bir görünüm katacaktır. Ürünümüz sizde fark yaratarak daha özgür ve iyi hissetmenizde yardımcınız olacaktır.

Benzer özelliklerdeki Mavi MI 9157 Terlemeyi Sağlayan Kısa Atlet adlı ürünüde inceleyebilirsiniz.

T Shirt ürünleri sayesinde, her Kadın için arzulanan o görünüm imkansız değil. Sıkı görünüm Kadın için basen, bel, karın ve mide bölgelerinin fazlalıklarını ortadan kaldırmayla başlar. Sizde hemen sıkı ve fit bir görünüm için Emay'ın Atlet modellerini kullanmaya başlayabilirsin.

Lacivert Emay 5026 Soft Seamless T Shirt Özellikleri

Kadın için üretilen Lacivert Emay 5026 Soft Seamless T Shirt, konforlu ve rahat Atlet iç giyim ürünüdür. Markası Emay, model kodu MI5026 ve ürün stok kodu MI50261000 olan bu ürün, %88 Microfiber Polyamid, %12 Elastan materyallerinden üretilmiştir. Lacivert Emay 5026 Soft Seamless T Shirt modeli %100 Orjinal yerli üretim olarak üretilmiştir ve aynı gün kargo seçeneği ile hızlı bir şekilde teslim edilir.

Lacivert Emay 5026 Soft Seamless T Shirt özellikleri şu şekildedir:

Marka Emay
Model Kodu MI5026
Ürün SKU MI50261000
Ürün Tipi Atlet
Cinsiyet Kadın
Renk Lacivert
Materyal %88 Microfiber Polyamid, %12 Elastan
Üretim %100 Orjinal Yerli Üretim
Kargo Süresi Aynı Gün Kargo

Atlet modelleri arasında çok tercih edilen Lacivert T Shirt çeşitleri, iç giyim dünyanızı baştan şekillenderecektir. Daha sağlıklı, fit zarif görünüm için ürünlerimizi gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

MI5026 kodlu ürünlerimiz tamamen rahat kullanım ile günlük aktivelerinize uygun şekilde rahatsız etmeyecek şekilde üretilmiştir. Uygun iç çamaşırını bulabilmek, ruh eşinizi bulmak gibidir ve Emay Atlet modelleri ruh eşiniz olacaktır. Hayalini kurduğunuz görünüm Lacivert Emay 5026 Soft Seamless T Shirt sayesinde bir tık uzağınızda.

Devamını Oku...

Benzer Ürünler


Whatsapp İletişim
Loading