Beyaz Lacivert Emay 5026 Soft Seamless T Shirt

Ürün Kodu : MI5026040

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Beyaz Lacivert Emay 5026 Soft Seamless T Shirt özel yapısı sayesinde fit formda bir görünüm konusunda size yardımcı olacaktır. T Shirt, hafif ve nefes alan yapısı sayesinde, günlük kullanımda rahatsızlık vermez ve konforlu bir kullanım sunar. Ayrıca bakım ve saklama koşulları doğru sağlanırsa, sizin için yüksek kaliteli kumaşlardan üretilen bu ürünü daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Sizde hemen yüzlerce Beyaz-Laci T Shirt içinden bedeninize en uygun olanı hemen sipariş verebilirsiniz. %100 yerli üretim Atlet ürünlerimizin üretiminde sağlığa zararlı materyaller kullanılmamıştır. Atlet iç giyim konusunda ürünümüz sizlere şık fit görünüm konusunda yardımcı olacaktır. Özel tür kumaşı sayesinde vücudunuzun nefes almasını ve terlemesini önleyen yapısı vardır.

Beyaz Lacivert Emay 5026 Soft Seamless T Shirt Kullanımı

Beyaz Lacivert Emay 5026 Soft Seamless T Shirt adlı ürünün yıkama ve ütüleme kısmında kullanım talimatlarına uymaya özen gösterilmelidir. Uzunca bir süre sulu, ıslak bırakılmamaya önem gösterilmelidir. Ayrıca detayları dantel olan ürünlerde ilk yıkama elde yapılması durumunda ürün daha uzun ömürlü olabilir.

Günlük yaşantınızda kurtarıcınız olacak bu model ile çok daha şık görüneceksiniz. MI5026 kodlu ürünümüz %100 orjinal kaliteli bir yapıya sahiptir. Beyaz Lacivert Emay 5026 Soft Seamless T Shirt, rahat ve konforlu kullanımının yanı sıra size zarif bir görünüm katacaktır. Ürünümüz sizde fark yaratarak daha özgür ve iyi hissetmenizde yardımcınız olacaktır.

Benzer özelliklerdeki FUŞYA MI Emay 5001 Soft İp Askılı Uzun Atlet adlı ürünüde inceleyebilirsiniz.

T Shirt ürünleri sayesinde, her Kadın için arzulanan o görünüm imkansız değil. Sıkı görünüm Kadın için basen, bel, karın ve mide bölgelerinin fazlalıklarını ortadan kaldırmayla başlar. Sizde hemen sıkı ve fit bir görünüm için Emay'ın Atlet modellerini kullanmaya başlayabilirsin.

Beyaz Lacivert Emay 5026 Soft Seamless T Shirt Özellikleri

Kadın için üretilen Beyaz Lacivert Emay 5026 Soft Seamless T Shirt, konforlu ve rahat Atlet iç giyim ürünüdür. Markası Emay, model kodu MI5026 ve ürün stok kodu MI5026040 olan bu ürün, %88 Microfiber Polyamid, %12 Elastan materyallerinden üretilmiştir. Beyaz Lacivert Emay 5026 Soft Seamless T Shirt modeli %100 Orjinal yerli üretim olarak üretilmiştir ve aynı gün kargo seçeneği ile hızlı bir şekilde teslim edilir.

Beyaz Lacivert Emay 5026 Soft Seamless T Shirt özellikleri şu şekildedir:

Marka Emay
Model Kodu MI5026
Ürün SKU MI5026040
Ürün Tipi Atlet
Cinsiyet Kadın
Renk Beyaz-Laci
Materyal %88 Microfiber Polyamid, %12 Elastan
Üretim %100 Orjinal Yerli Üretim
Kargo Süresi Aynı Gün Kargo

Atlet modelleri arasında çok tercih edilen Beyaz-Laci T Shirt çeşitleri, iç giyim dünyanızı baştan şekillenderecektir. Daha sağlıklı, fit zarif görünüm için ürünlerimizi gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

MI5026 kodlu ürünlerimiz tamamen rahat kullanım ile günlük aktivelerinize uygun şekilde rahatsız etmeyecek şekilde üretilmiştir. Uygun iç çamaşırını bulabilmek, ruh eşinizi bulmak gibidir ve Emay Atlet modelleri ruh eşiniz olacaktır. Hayalini kurduğunuz görünüm Beyaz Lacivert Emay 5026 Soft Seamless T Shirt sayesinde bir tık uzağınızda.

Devamını Oku...


Whatsapp İletişim
Loading