Vizon Emay 2801 Yapıştırma Lazer Kesim Slip

Ürün Kodu : MI28012515
366,50 TL
12 X 34,77 taksit seçenekleri ile

Sepette 274,88 TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Vizon Emay 2801 Yapıştırma Lazer Kesim Slip özel yapısı sayesinde fit formda bir görünüm konusunda size yardımcı olacaktır. Kesim Slip, hafif ve nefes alan yapısı sayesinde, günlük kullanımda rahatsızlık vermez ve konforlu bir kullanım sunar. Ayrıca bakım ve saklama koşulları doğru sağlanırsa, sizin için yüksek kaliteli kumaşlardan üretilen bu ürünü daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Sizde hemen yüzlerce Vizon Kesim Slip içinden bedeninize en uygun olanı hemen sipariş verebilirsiniz. %100 yerli üretim Külot & Slip Korse ürünlerimizin üretiminde sağlığa zararlı materyaller kullanılmamıştır. Külot & Slip Korse iç giyim konusunda ürünümüz sizlere şık fit görünüm konusunda yardımcı olacaktır. Özel tür kumaşı sayesinde vücudunuzun nefes almasını ve terlemesini önleyen yapısı vardır.

Vizon Emay 2801 Yapıştırma Lazer Kesim Slip Kullanımı

Vizon Emay 2801 Yapıştırma Lazer Kesim Slip adlı ürünün yıkama ve ütüleme kısmında kullanım talimatlarına uymaya özen gösterilmelidir. Uzunca bir süre sulu, ıslak bırakılmamaya önem gösterilmelidir. Ayrıca detayları dantel olan ürünlerde ilk yıkama elde yapılması durumunda ürün daha uzun ömürlü olabilir.

Günlük yaşantınızda kurtarıcınız olacak bu model ile çok daha şık görüneceksiniz. MI2801 kodlu ürünümüz %100 orjinal kaliteli bir yapıya sahiptir. Vizon Emay 2801 Yapıştırma Lazer Kesim Slip, rahat ve konforlu kullanımının yanı sıra size zarif bir görünüm katacaktır. Ürünümüz sizde fark yaratarak daha özgür ve iyi hissetmenizde yardımcınız olacaktır.

Benzer özelliklerdeki Vizon 2804 Yapıştırma Lazer Brezilya Slip adlı ürünüde inceleyebilirsiniz.

Kesim Slip ürünleri sayesinde, her Kadın için arzulanan o görünüm imkansız değil. Sıkı görünüm Kadın için basen, bel, karın ve mide bölgelerinin fazlalıklarını ortadan kaldırmayla başlar. Sizde hemen sıkı ve fit bir görünüm için Emay'ın Külot & Slip Korse modellerini kullanmaya başlayabilirsin.

Vizon Emay 2801 Yapıştırma Lazer Kesim Slip Özellikleri

Kadın için üretilen Vizon Emay 2801 Yapıştırma Lazer Kesim Slip, konforlu ve rahat Külot & Slip Korse iç giyim ürünüdür. Markası Emay, model kodu MI2801 ve ürün stok kodu MI28012515 olan bu ürün, %88 Microfiber Polyamid, %12 Elastan materyallerinden üretilmiştir. Vizon Emay 2801 Yapıştırma Lazer Kesim Slip modeli %100 Orjinal yerli üretim olarak üretilmiştir ve aynı gün kargo seçeneği ile hızlı bir şekilde teslim edilir.

Vizon Emay 2801 Yapıştırma Lazer Kesim Slip özellikleri şu şekildedir:

Marka Emay
Model Kodu MI2801
Ürün SKU MI28012515
Ürün Tipi Külot & Slip Korse
Cinsiyet Kadın
Renk Vizon
Materyal %88 Microfiber Polyamid, %12 Elastan
Üretim %100 Orjinal Yerli Üretim
Kargo Süresi Aynı Gün Kargo

Külot & Slip Korse modelleri arasında çok tercih edilen Vizon Kesim Slip çeşitleri, iç giyim dünyanızı baştan şekillenderecektir. Daha sağlıklı, fit zarif görünüm için ürünlerimizi gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

MI2801 kodlu ürünlerimiz tamamen rahat kullanım ile günlük aktivelerinize uygun şekilde rahatsız etmeyecek şekilde üretilmiştir. Uygun iç çamaşırını bulabilmek, ruh eşinizi bulmak gibidir ve Emay Külot & Slip Korse modelleri ruh eşiniz olacaktır. Hayalini kurduğunuz görünüm Vizon Emay 2801 Yapıştırma Lazer Kesim Slip sayesinde bir tık uzağınızda.

Devamını Oku...


Whatsapp İletişim
Loading