Turuncu MI 9157 Terlemeyi Sağlayan Kısa Atlet

Ürün Kodu : MI91573268

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Turuncu MI 9157 Terlemeyi Sağlayan Kısa Atlet özel yapısı sayesinde fit formda bir görünüm konusunda size yardımcı olacaktır. Kısa Atlet, hafif ve nefes alan yapısı sayesinde, günlük kullanımda rahatsızlık vermez ve konforlu bir kullanım sunar. Ayrıca bakım ve saklama koşulları doğru sağlanırsa, sizin için yüksek kaliteli kumaşlardan üretilen bu ürünü daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Sizde hemen yüzlerce Turuncu Kısa Atlet içinden bedeninize en uygun olanı hemen sipariş verebilirsiniz. %100 yerli üretim Atlet ürünlerimizin üretiminde sağlığa zararlı materyaller kullanılmamıştır. Atlet iç giyim konusunda ürünümüz sizlere şık fit görünüm konusunda yardımcı olacaktır. Özel tür kumaşı sayesinde vücudunuzun nefes almasını ve terlemesini önleyen yapısı vardır.

Turuncu MI 9157 Terlemeyi Sağlayan Kısa Atlet Kullanımı

Turuncu MI 9157 Terlemeyi Sağlayan Kısa Atlet adlı ürünün yıkama ve ütüleme kısmında kullanım talimatlarına uymaya özen gösterilmelidir. Uzunca bir süre sulu, ıslak bırakılmamaya önem gösterilmelidir. Ayrıca detayları dantel olan ürünlerde ilk yıkama elde yapılması durumunda ürün daha uzun ömürlü olabilir.

Günlük yaşantınızda kurtarıcınız olacak bu model ile çok daha şık görüneceksiniz. MI9157 kodlu ürünümüz %100 orjinal kaliteli bir yapıya sahiptir. Turuncu MI 9157 Terlemeyi Sağlayan Kısa Atlet, rahat ve konforlu kullanımının yanı sıra size zarif bir görünüm katacaktır. Ürünümüz sizde fark yaratarak daha özgür ve iyi hissetmenizde yardımcınız olacaktır.

Benzer özelliklerdeki Yeşil MI 9157 Terlemeyi Sağlayan Kısa Atlet adlı ürünüde inceleyebilirsiniz.

Kısa Atlet ürünleri sayesinde, her Kadın için arzulanan o görünüm imkansız değil. Sıkı görünüm Kadın için basen, bel, karın ve mide bölgelerinin fazlalıklarını ortadan kaldırmayla başlar. Sizde hemen sıkı ve fit bir görünüm için Emay'ın Atlet modellerini kullanmaya başlayabilirsin.

Turuncu MI 9157 Terlemeyi Sağlayan Kısa Atlet Özellikleri

Kadın için üretilen Turuncu MI 9157 Terlemeyi Sağlayan Kısa Atlet, konforlu ve rahat Atlet iç giyim ürünüdür. Markası Emay, model kodu MI9157 ve ürün stok kodu MI91573268 olan bu ürün, %88 Microfiber Polyamid, %12 Elastan materyallerinden üretilmiştir. Turuncu MI 9157 Terlemeyi Sağlayan Kısa Atlet modeli %100 Orjinal yerli üretim olarak üretilmiştir ve aynı gün kargo seçeneği ile hızlı bir şekilde teslim edilir.

Turuncu MI 9157 Terlemeyi Sağlayan Kısa Atlet özellikleri şu şekildedir:

Marka Emay
Model Kodu MI9157
Ürün SKU MI91573268
Ürün Tipi Atlet
Cinsiyet Kadın
Renk Turuncu
Materyal %88 Microfiber Polyamid, %12 Elastan
Üretim %100 Orjinal Yerli Üretim
Kargo Süresi Aynı Gün Kargo

Atlet modelleri arasında çok tercih edilen Turuncu Kısa Atlet çeşitleri, iç giyim dünyanızı baştan şekillenderecektir. Daha sağlıklı, fit zarif görünüm için ürünlerimizi gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

MI9157 kodlu ürünlerimiz tamamen rahat kullanım ile günlük aktivelerinize uygun şekilde rahatsız etmeyecek şekilde üretilmiştir. Uygun iç çamaşırını bulabilmek, ruh eşinizi bulmak gibidir ve Emay Atlet modelleri ruh eşiniz olacaktır. Hayalini kurduğunuz görünüm Turuncu MI 9157 Terlemeyi Sağlayan Kısa Atlet sayesinde bir tık uzağınızda.

Devamını Oku...

Benzer Ürünler


Whatsapp İletişim
Loading