TEN MI Emay 1444 Modal Cotton Dantelli Külot

Ürün Kodu : MI1444003

ÜRÜN AÇIKLAMASI

TEN MI Emay 1444 Modal Cotton Dantelli Külot özel yapısı sayesinde fit formda bir görünüm konusunda size yardımcı olacaktır. Dantelli Külot, hafif ve nefes alan yapısı sayesinde, günlük kullanımda rahatsızlık vermez ve konforlu bir kullanım sunar. Ayrıca bakım ve saklama koşulları doğru sağlanırsa, sizin için yüksek kaliteli kumaşlardan üretilen bu ürünü daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Sizde hemen yüzlerce Ten Dantelli Külot içinden bedeninize en uygun olanı hemen sipariş verebilirsiniz. %100 yerli üretim Külot - Slip ürünlerimizin üretiminde sağlığa zararlı materyaller kullanılmamıştır. Külot - Slip iç giyim konusunda ürünümüz sizlere şık fit görünüm konusunda yardımcı olacaktır. Özel tür kumaşı sayesinde vücudunuzun nefes almasını ve terlemesini önleyen yapısı vardır.

TEN MI Emay 1444 Modal Cotton Dantelli Külot Kullanımı

TEN MI Emay 1444 Modal Cotton Dantelli Külot adlı ürünün yıkama ve ütüleme kısmında kullanım talimatlarına uymaya özen gösterilmelidir. Uzunca bir süre sulu, ıslak bırakılmamaya önem gösterilmelidir. Ayrıca detayları dantel olan ürünlerde ilk yıkama elde yapılması durumunda ürün daha uzun ömürlü olabilir.

Günlük yaşantınızda kurtarıcınız olacak bu model ile çok daha şık görüneceksiniz. MI1444 kodlu ürünümüz %100 orjinal kaliteli bir yapıya sahiptir. TEN MI Emay 1444 Modal Cotton Dantelli Külot, rahat ve konforlu kullanımının yanı sıra size zarif bir görünüm katacaktır. Ürünümüz sizde fark yaratarak daha özgür ve iyi hissetmenizde yardımcınız olacaktır.

Benzer özelliklerdeki Beyaz Emay 3010 String Külot adlı ürünüde inceleyebilirsiniz.

Dantelli Külot ürünleri sayesinde, her Kadın için arzulanan o görünüm imkansız değil. Sıkı görünüm Kadın için basen, bel, karın ve mide bölgelerinin fazlalıklarını ortadan kaldırmayla başlar. Sizde hemen sıkı ve fit bir görünüm için Emay'ın Külot - Slip modellerini kullanmaya başlayabilirsin.

TEN MI Emay 1444 Modal Cotton Dantelli Külot Özellikleri

Kadın için üretilen TEN MI Emay 1444 Modal Cotton Dantelli Külot, konforlu ve rahat Külot - Slip iç giyim ürünüdür. Markası Emay, model kodu MI1444 ve ürün stok kodu MI1444003 olan bu ürün, %47 Cotton, %47 Modal, %6 Lycra materyallerinden üretilmiştir. TEN MI Emay 1444 Modal Cotton Dantelli Külot modeli %100 Orjinal yerli üretim olarak üretilmiştir ve aynı gün kargo seçeneği ile hızlı bir şekilde teslim edilir.

TEN MI Emay 1444 Modal Cotton Dantelli Külot özellikleri şu şekildedir:

Marka Emay
Model Kodu MI1444
Ürün SKU MI1444003
Ürün Tipi Külot - Slip
Cinsiyet Kadın
Renk Ten
Materyal %47 Cotton, %47 Modal, %6 Lycra
Üretim %100 Orjinal Yerli Üretim
Kargo Süresi Aynı Gün Kargo

Külot - Slip modelleri arasında çok tercih edilen Ten Dantelli Külot çeşitleri, iç giyim dünyanızı baştan şekillenderecektir. Daha sağlıklı, fit zarif görünüm için ürünlerimizi gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

MI1444 kodlu ürünlerimiz tamamen rahat kullanım ile günlük aktivelerinize uygun şekilde rahatsız etmeyecek şekilde üretilmiştir. Uygun iç çamaşırını bulabilmek, ruh eşinizi bulmak gibidir ve Emay Külot - Slip modelleri ruh eşiniz olacaktır. Hayalini kurduğunuz görünüm TEN MI Emay 1444 Modal Cotton Dantelli Külot sayesinde bir tık uzağınızda.

Devamını Oku...

Benzer Ürünler


Whatsapp İletişim
Loading