Standart 5115 Erotik Tulum

Ürün Kodu : MI5115STD

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Standart 5115 Erotik Tulum özel yapısı sayesinde fit formda bir görünüm konusunda size yardımcı olacaktır. Erotik Tulum, hafif ve nefes alan yapısı sayesinde, günlük kullanımda rahatsızlık vermez ve konforlu bir kullanım sunar. Ayrıca bakım ve saklama koşulları doğru sağlanırsa, sizin için yüksek kaliteli kumaşlardan üretilen bu ürünü daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Sizde hemen yüzlerce Standart Erotik Tulum içinden bedeninize en uygun olanı hemen sipariş verebilirsiniz. %100 yerli üretim Elbise Korse ürünlerimizin üretiminde sağlığa zararlı materyaller kullanılmamıştır. Elbise Korse iç giyim konusunda ürünümüz sizlere şık fit görünüm konusunda yardımcı olacaktır. Özel tür kumaşı sayesinde vücudunuzun nefes almasını ve terlemesini önleyen yapısı vardır.

Standart 5115 Erotik Tulum Kullanımı

Standart 5115 Erotik Tulum adlı ürünün yıkama ve ütüleme kısmında kullanım talimatlarına uymaya özen gösterilmelidir. Uzunca bir süre sulu, ıslak bırakılmamaya önem gösterilmelidir. Ayrıca detayları dantel olan ürünlerde ilk yıkama elde yapılması durumunda ürün daha uzun ömürlü olabilir.

Günlük yaşantınızda kurtarıcınız olacak bu model ile çok daha şık görüneceksiniz. MI5115 kodlu ürünümüz %100 orjinal kaliteli bir yapıya sahiptir. Standart 5115 Erotik Tulum, rahat ve konforlu kullanımının yanı sıra size zarif bir görünüm katacaktır. Ürünümüz sizde fark yaratarak daha özgür ve iyi hissetmenizde yardımcınız olacaktır.

Benzer özelliklerdeki Ten Emay 2934 Toparlayıcı Elbise Lazer Korse adlı ürünüde inceleyebilirsiniz.

Erotik Tulum ürünleri sayesinde, her Kadın için arzulanan o görünüm imkansız değil. Sıkı görünüm Kadın için basen, bel, karın ve mide bölgelerinin fazlalıklarını ortadan kaldırmayla başlar. Sizde hemen sıkı ve fit bir görünüm için Emay'ın Elbise Korse modellerini kullanmaya başlayabilirsin.

Standart 5115 Erotik Tulum Özellikleri

Kadın için üretilen Standart 5115 Erotik Tulum, konforlu ve rahat Elbise Korse iç giyim ürünüdür. Markası Emay, model kodu MI5115 ve ürün stok kodu MI5115STD olan bu ürün, %88 Microfiber Polyamid, %12 Elastan materyallerinden üretilmiştir. Standart 5115 Erotik Tulum modeli %100 Orjinal yerli üretim olarak üretilmiştir ve aynı gün kargo seçeneği ile hızlı bir şekilde teslim edilir.

Standart 5115 Erotik Tulum özellikleri şu şekildedir:

Marka Emay
Model Kodu MI5115
Ürün SKU MI5115STD
Ürün Tipi Elbise Korse
Cinsiyet Kadın
Renk Standart
Materyal %88 Microfiber Polyamid, %12 Elastan
Üretim %100 Orjinal Yerli Üretim
Kargo Süresi Aynı Gün Kargo

Elbise Korse modelleri arasında çok tercih edilen Standart Erotik Tulum çeşitleri, iç giyim dünyanızı baştan şekillenderecektir. Daha sağlıklı, fit zarif görünüm için ürünlerimizi gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

MI5115 kodlu ürünlerimiz tamamen rahat kullanım ile günlük aktivelerinize uygun şekilde rahatsız etmeyecek şekilde üretilmiştir. Uygun iç çamaşırını bulabilmek, ruh eşinizi bulmak gibidir ve Emay Elbise Korse modelleri ruh eşiniz olacaktır. Hayalini kurduğunuz görünüm Standart 5115 Erotik Tulum sayesinde bir tık uzağınızda.

Devamını Oku...

Benzer Ürünler


Whatsapp İletişim
Loading