STANDART MI 109 Silikon Göğüs Ucu Bandı (Nipple Pad)

Ürün Kodu : MI109STD
96,00 TL
12 X 9,11 taksit seçenekleri ile

Sepette 72,00 TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Silikon göğüs ucu kapatıcı bandı kadınların en özel günlerinin kurtarıcısıdır. Göğüs ucunun görünümü, ince kumaşlı veya düşük yakalı kıyafetlerinizi giyerken karşılaştığınız en büyük sorunlardan biridir. Özellikle bikini, body, parti elbisesi veya t-shirtlerinizi iç çamaşırı olmadan giydiğinizde göğüs uçlarının kapatılması estetik açıdan kadınlar için çok önemlidir.

 

Göğüs ucu gizleyici bandı, göğüs uçlarının olası belirginliğini kapatmak için tasarlanmıştır. Özellikle sütyenlerde, mayolarda, bikinilerde, mayolarda dış görünümü kolaylaştıran göğüs uçlarının belirginliğini kapatan bir üründür. Özel maddesi ile kendinden yapışkanlı silikon halkaların adeta sizin bir parçanız olduğunu göreceksiniz. Ayrıca göğüs ucu bandı genel olarak bir diğer adıyla nipple pad olarak da bilinmektedir.

 

Göğüs Ucu Kapatıcı Ne İşe Yarar

Göğüs ucu pedi ile günlük hayatınızda aradığınız rahatlığa sahip olabilirsiniz. Nipple pad, göğüs uçlarınızı gizleyip, günlük yaşamınızda size rahatlık sağlamak için üretilmiş bir ürün tipidir. Ayrıca %100 silikon yapıda olan pedin kullanımı basittir. Özel yapıştırıcısı sayesinde göğüs ucunuza kolayca yapışır. Cilt ile uyumlu dokusu sayesinde varlığını hissetmezsiniz, tahriş etmez, rahatsızlık hissi yaratmaz.

 

Şeffaf pedi göğüs uçlarınızı ortaya çıkaran ince, dekolteli giysilerle kullanabilirsiniz. Dar, dekolteli giysilerde yaşadığınız sorunu ortadan kaldırır ve sizi rahat ettirir. Bu sebeple Göğüs uçlarınızı gizlemeye yardımcı şeffaf band sütyensiz kullanım içinde uygun olmaktadır. Tüm vücut tipleri ve her beden için tasarlanmıştır. Dayanıklıdır, yıkayıp tekrar kullanabilirsiniz. Sepetinize göğüs ucu pedi ekleyerek anında kusursuz görünebilirsiniz. Benzer özelliklerde ki Tavşan Göğüs Dikleştirici Yapıştırma Sütyen adlı ürünümüzüde mutlaka denemelisiniz.

 

Göğüs Ucu Kapatıcı Bandı Özellikleri

Kadın silikon göğüs ucu pedi, günlük yaşamınızda ve özel etkinliklerinizde rahat bir kullanım rahatlığı yaşamanız için tasarlanmıştır. %100 silikondan yapılmıştır. Kimyasal içermez. Sağlıklı ve cilt dostu bir üründür. Göğüs uçlarınızı gizler. Böylece ince, dar ve dekolteli kıyafetlerinizi rahatlıkla giyebilirsiniz. İşte göğüs ucu sütyen bandı bu harika ürünün özellikleri.

 

  • %100 silikondan yapılmıştır.
  • Ürün standart boyuttur. Bu nedenle tüm göğüs boyutlarına uyar.
  • İnce bir yapıya sahiptir.
  • Göğüs ucu kapatıcı, ince, dar giysilerle görünen meme uçlarını gizlemeye yardımcı olur.
  • Ürün göğüs uçlarına yapıştırılıp çıkartılarak rahatlıkla kullanılabilir.
  • Özellikle dekolteli giysi tercihlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Uygulaması kolay, ağrısız ve sancısız ürünü göğüslerinizden çıkarabilirsiniz.
  • Cilt dostu ve sağlıklı bir üründür.
  • Doğal ten rengi sayesinde cildinizin bir parçası gibi gözükür.

 

Silikon Göğüs Ucu Gizleyici Pedi Kullanımı

Göğüs ucu pedi'nin koruyucu kılıfını ayırarak göğüs ucunuzu ortalayacak ve üstüne gelecek şekilde göğüslerinize yapıştırın. Ayrıca kendinden yapışkanlı özelliği sayesinde göğüs ucu kapatıcı kayma ve düşme yapmayacaktır. Ayrıca her kullanımdan sonra ılık su ve sabunla yıkayıp kurulayın ve hava almayan özel ambalajına koyarak tekrar tekrar kullanın. Son olarak göğüs uçlarından koruyucu pedi çıkardıktan sonra göğüs uçlarınızı ılık veya soğuk suyla yıkabilirsiniz.

Devamını Oku...

Benzer Ürünler


Whatsapp İletişim
Loading