Siyah MI Emay 9153 Cırtlı Uzun Bel Korse

Ürün Kodu : MI9153001

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Siyah MI Emay 9153 Cırtlı Uzun Bel Korse özel yapısı sayesinde fit formda bir görünüm konusunda size yardımcı olacaktır. Bel Korse, hafif ve nefes alan yapısı sayesinde, günlük kullanımda rahatsızlık vermez ve konforlu bir kullanım sunar. Ayrıca bakım ve saklama koşulları doğru sağlanırsa, sizin için yüksek kaliteli kumaşlardan üretilen bu ürünü daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Sizde hemen yüzlerce Siyah Bel Korse içinden bedeninize en uygun olanı hemen sipariş verebilirsiniz. %100 yerli üretim Terletici Korse ürünlerimizin üretiminde sağlığa zararlı materyaller kullanılmamıştır. Terletici Korse iç giyim konusunda ürünümüz sizlere şık fit görünüm konusunda yardımcı olacaktır. Özel tür kumaşı sayesinde vücudunuzun nefes almasını ve terlemesini önleyen yapısı vardır.

Siyah MI Emay 9153 Cırtlı Uzun Bel Korse Kullanımı

Siyah MI Emay 9153 Cırtlı Uzun Bel Korse adlı ürünün yıkama ve ütüleme kısmında kullanım talimatlarına uymaya özen gösterilmelidir. Uzunca bir süre sulu, ıslak bırakılmamaya önem gösterilmelidir. Ayrıca detayları dantel olan ürünlerde ilk yıkama elde yapılması durumunda ürün daha uzun ömürlü olabilir.

Günlük yaşantınızda kurtarıcınız olacak bu model ile çok daha şık görüneceksiniz. MI9153 kodlu ürünümüz %100 orjinal kaliteli bir yapıya sahiptir. Siyah MI Emay 9153 Cırtlı Uzun Bel Korse, rahat ve konforlu kullanımının yanı sıra size zarif bir görünüm katacaktır. Ürünümüz sizde fark yaratarak daha özgür ve iyi hissetmenizde yardımcınız olacaktır.

Benzer özelliklerdeki Siyah MI Emay 9150 Cırtlı Bel Korse adlı ürünüde inceleyebilirsiniz.

Bel Korse ürünleri sayesinde, her Kadın için arzulanan o görünüm imkansız değil. Sıkı görünüm Kadın için basen, bel, karın ve mide bölgelerinin fazlalıklarını ortadan kaldırmayla başlar. Sizde hemen sıkı ve fit bir görünüm için Emay'ın Terletici Korse modellerini kullanmaya başlayabilirsin.

Siyah MI Emay 9153 Cırtlı Uzun Bel Korse Özellikleri

Kadın için üretilen Siyah MI Emay 9153 Cırtlı Uzun Bel Korse, konforlu ve rahat Terletici Korse iç giyim ürünüdür. Markası Emay, model kodu MI9153 ve ürün stok kodu MI9153001 olan bu ürün, %88 Microfiber Polyamid, %12 Elastan materyallerinden üretilmiştir. Siyah MI Emay 9153 Cırtlı Uzun Bel Korse modeli %100 Orjinal yerli üretim olarak üretilmiştir ve aynı gün kargo seçeneği ile hızlı bir şekilde teslim edilir.

Siyah MI Emay 9153 Cırtlı Uzun Bel Korse özellikleri şu şekildedir:

Marka Emay
Model Kodu MI9153
Ürün SKU MI9153001
Ürün Tipi Terletici Korse
Cinsiyet Kadın
Renk Siyah
Materyal %88 Microfiber Polyamid, %12 Elastan
Üretim %100 Orjinal Yerli Üretim
Kargo Süresi Aynı Gün Kargo

Terletici Korse modelleri arasında çok tercih edilen Siyah Bel Korse çeşitleri, iç giyim dünyanızı baştan şekillenderecektir. Daha sağlıklı, fit zarif görünüm için ürünlerimizi gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

MI9153 kodlu ürünlerimiz tamamen rahat kullanım ile günlük aktivelerinize uygun şekilde rahatsız etmeyecek şekilde üretilmiştir. Uygun iç çamaşırını bulabilmek, ruh eşinizi bulmak gibidir ve Emay Terletici Korse modelleri ruh eşiniz olacaktır. Hayalini kurduğunuz görünüm Siyah MI Emay 9153 Cırtlı Uzun Bel Korse sayesinde bir tık uzağınızda.

Devamını Oku...

Benzer Ürünler


Whatsapp İletişim
Loading