Siyah MI 5080 Seamless Erotik Ayarlı Askılı Elbise

Ürün Kodu : MI5080001

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Siyah MI 5080 Seamless Erotik Ayarlı Askılı Elbise özel yapısı sayesinde fit formda bir görünüm konusunda size yardımcı olacaktır. Askılı Elbise, hafif ve nefes alan yapısı sayesinde, günlük kullanımda rahatsızlık vermez ve konforlu bir kullanım sunar. Ayrıca bakım ve saklama koşulları doğru sağlanırsa, sizin için yüksek kaliteli kumaşlardan üretilen bu ürünü daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Sizde hemen yüzlerce Siyah Askılı Elbise içinden bedeninize en uygun olanı hemen sipariş verebilirsiniz. %100 yerli üretim Elbise Korse ürünlerimizin üretiminde sağlığa zararlı materyaller kullanılmamıştır. Elbise Korse iç giyim konusunda ürünümüz sizlere şık fit görünüm konusunda yardımcı olacaktır. Özel tür kumaşı sayesinde vücudunuzun nefes almasını ve terlemesini önleyen yapısı vardır.

Siyah MI 5080 Seamless Erotik Ayarlı Askılı Elbise Kullanımı

Siyah MI 5080 Seamless Erotik Ayarlı Askılı Elbise adlı ürünün yıkama ve ütüleme kısmında kullanım talimatlarına uymaya özen gösterilmelidir. Uzunca bir süre sulu, ıslak bırakılmamaya önem gösterilmelidir. Ayrıca detayları dantel olan ürünlerde ilk yıkama elde yapılması durumunda ürün daha uzun ömürlü olabilir.

Günlük yaşantınızda kurtarıcınız olacak bu model ile çok daha şık görüneceksiniz. MI5080 kodlu ürünümüz %100 orjinal kaliteli bir yapıya sahiptir. Siyah MI 5080 Seamless Erotik Ayarlı Askılı Elbise, rahat ve konforlu kullanımının yanı sıra size zarif bir görünüm katacaktır. Ürünümüz sizde fark yaratarak daha özgür ve iyi hissetmenizde yardımcınız olacaktır.

Benzer özelliklerdeki Siyah Emay 5065 Straplez Elbise Korse adlı ürünüde inceleyebilirsiniz.

Askılı Elbise ürünleri sayesinde, her Kadın için arzulanan o görünüm imkansız değil. Sıkı görünüm Kadın için basen, bel, karın ve mide bölgelerinin fazlalıklarını ortadan kaldırmayla başlar. Sizde hemen sıkı ve fit bir görünüm için Emay'ın Elbise Korse modellerini kullanmaya başlayabilirsin.

Siyah MI 5080 Seamless Erotik Ayarlı Askılı Elbise Özellikleri

Kadın için üretilen Siyah MI 5080 Seamless Erotik Ayarlı Askılı Elbise, konforlu ve rahat Elbise Korse iç giyim ürünüdür. Markası Emay, model kodu MI5080 ve ürün stok kodu MI5080001 olan bu ürün, %88 Microfiber Polyamid, %12 Elastan materyallerinden üretilmiştir. Siyah MI 5080 Seamless Erotik Ayarlı Askılı Elbise modeli %100 Orjinal yerli üretim olarak üretilmiştir ve aynı gün kargo seçeneği ile hızlı bir şekilde teslim edilir.

Siyah MI 5080 Seamless Erotik Ayarlı Askılı Elbise özellikleri şu şekildedir:

Marka Emay
Model Kodu MI5080
Ürün SKU MI5080001
Ürün Tipi Elbise Korse
Cinsiyet Kadın
Renk Siyah
Materyal %88 Microfiber Polyamid, %12 Elastan
Üretim %100 Orjinal Yerli Üretim
Kargo Süresi Aynı Gün Kargo

Elbise Korse modelleri arasında çok tercih edilen Siyah Askılı Elbise çeşitleri, iç giyim dünyanızı baştan şekillenderecektir. Daha sağlıklı, fit zarif görünüm için ürünlerimizi gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

MI5080 kodlu ürünlerimiz tamamen rahat kullanım ile günlük aktivelerinize uygun şekilde rahatsız etmeyecek şekilde üretilmiştir. Uygun iç çamaşırını bulabilmek, ruh eşinizi bulmak gibidir ve Emay Elbise Korse modelleri ruh eşiniz olacaktır. Hayalini kurduğunuz görünüm Siyah MI 5080 Seamless Erotik Ayarlı Askılı Elbise sayesinde bir tık uzağınızda.

Devamını Oku...

Benzer Ürünler


Whatsapp İletişim
Loading