Siyah B 2732 Straplez Sırtı Şeffaf Takım Push-up

Ürün Kodu : B2732001

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Siyah B 2732 Straplez Sırtı Şeffaf Takım Push-up özel yapısı sayesinde fit formda bir görünüm konusunda size yardımcı olacaktır. Takım Push-up, hafif ve nefes alan yapısı sayesinde, günlük kullanımda rahatsızlık vermez ve konforlu bir kullanım sunar. Ayrıca bakım ve saklama koşulları doğru sağlanırsa, sizin için yüksek kaliteli kumaşlardan üretilen bu ürünü daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Sizde hemen yüzlerce Siyah Takım Push-up içinden bedeninize en uygun olanı hemen sipariş verebilirsiniz. %100 yerli üretim Sütyen ürünlerimizin üretiminde sağlığa zararlı materyaller kullanılmamıştır. Sütyen iç giyim konusunda ürünümüz sizlere şık fit görünüm konusunda yardımcı olacaktır. Özel tür kumaşı sayesinde vücudunuzun nefes almasını ve terlemesini önleyen yapısı vardır.

Siyah B 2732 Straplez Sırtı Şeffaf Takım Push-up Kullanımı

Siyah B 2732 Straplez Sırtı Şeffaf Takım Push-up adlı ürünün yıkama ve ütüleme kısmında kullanım talimatlarına uymaya özen gösterilmelidir. Uzunca bir süre sulu, ıslak bırakılmamaya önem gösterilmelidir. Ayrıca detayları dantel olan ürünlerde ilk yıkama elde yapılması durumunda ürün daha uzun ömürlü olabilir.

Günlük yaşantınızda kurtarıcınız olacak bu model ile çok daha şık görüneceksiniz. B2732 kodlu ürünümüz %100 orjinal kaliteli bir yapıya sahiptir. Siyah B 2732 Straplez Sırtı Şeffaf Takım Push-up, rahat ve konforlu kullanımının yanı sıra size zarif bir görünüm katacaktır. Ürünümüz sizde fark yaratarak daha özgür ve iyi hissetmenizde yardımcınız olacaktır.

Benzer özelliklerdeki Siyah Emay 722 Şeffaf Askıllı Push Up Sütyen adlı ürünüde inceleyebilirsiniz.

Takım Push-up ürünleri sayesinde, her Kadın için arzulanan o görünüm imkansız değil. Sıkı görünüm Kadın için basen, bel, karın ve mide bölgelerinin fazlalıklarını ortadan kaldırmayla başlar. Sizde hemen sıkı ve fit bir görünüm için Emay'ın Sütyen modellerini kullanmaya başlayabilirsin.

Siyah B 2732 Straplez Sırtı Şeffaf Takım Push-up Özellikleri

Kadın için üretilen Siyah B 2732 Straplez Sırtı Şeffaf Takım Push-up, konforlu ve rahat Sütyen iç giyim ürünüdür. Markası Emay, model kodu B2732 ve ürün stok kodu B2732001 olan bu ürün, --- materyallerinden üretilmiştir. Siyah B 2732 Straplez Sırtı Şeffaf Takım Push-up modeli %100 Orjinal yerli üretim olarak üretilmiştir ve aynı gün kargo seçeneği ile hızlı bir şekilde teslim edilir.

Siyah B 2732 Straplez Sırtı Şeffaf Takım Push-up özellikleri şu şekildedir:

Marka Emay
Model Kodu B2732
Ürün SKU B2732001
Ürün Tipi Sütyen
Cinsiyet Kadın
Renk Siyah
Materyal ---
Üretim %100 Orjinal Yerli Üretim
Kargo Süresi Aynı Gün Kargo

Sütyen modelleri arasında çok tercih edilen Siyah Takım Push-up çeşitleri, iç giyim dünyanızı baştan şekillenderecektir. Daha sağlıklı, fit zarif görünüm için ürünlerimizi gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

B2732 kodlu ürünlerimiz tamamen rahat kullanım ile günlük aktivelerinize uygun şekilde rahatsız etmeyecek şekilde üretilmiştir. Uygun iç çamaşırını bulabilmek, ruh eşinizi bulmak gibidir ve Emay Sütyen modelleri ruh eşiniz olacaktır. Hayalini kurduğunuz görünüm Siyah B 2732 Straplez Sırtı Şeffaf Takım Push-up sayesinde bir tık uzağınızda.

Devamını Oku...

Benzer Ürünler


Whatsapp İletişim
Loading