LEOPAR MI Emay 9171 Leoparlı Bel Korse

Ürün Kodu : MI9171028

ÜRÜN AÇIKLAMASI

LEOPAR MI Emay 9171 Leoparlı Bel Korse özel yapısı sayesinde fit formda bir görünüm konusunda size yardımcı olacaktır. Bel Korse, hafif ve nefes alan yapısı sayesinde, günlük kullanımda rahatsızlık vermez ve konforlu bir kullanım sunar. Ayrıca bakım ve saklama koşulları doğru sağlanırsa, sizin için yüksek kaliteli kumaşlardan üretilen bu ürünü daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Sizde hemen yüzlerce Leopar Bel Korse içinden bedeninize en uygun olanı hemen sipariş verebilirsiniz. %100 yerli üretim Terletici Korse ürünlerimizin üretiminde sağlığa zararlı materyaller kullanılmamıştır. Terletici Korse iç giyim konusunda ürünümüz sizlere şık fit görünüm konusunda yardımcı olacaktır. Özel tür kumaşı sayesinde vücudunuzun nefes almasını ve terlemesini önleyen yapısı vardır.

LEOPAR MI Emay 9171 Leoparlı Bel Korse Kullanımı

LEOPAR MI Emay 9171 Leoparlı Bel Korse adlı ürünün yıkama ve ütüleme kısmında kullanım talimatlarına uymaya özen gösterilmelidir. Uzunca bir süre sulu, ıslak bırakılmamaya önem gösterilmelidir. Ayrıca detayları dantel olan ürünlerde ilk yıkama elde yapılması durumunda ürün daha uzun ömürlü olabilir.

Günlük yaşantınızda kurtarıcınız olacak bu model ile çok daha şık görüneceksiniz. MI9171 kodlu ürünümüz %100 orjinal kaliteli bir yapıya sahiptir. LEOPAR MI Emay 9171 Leoparlı Bel Korse, rahat ve konforlu kullanımının yanı sıra size zarif bir görünüm katacaktır. Ürünümüz sizde fark yaratarak daha özgür ve iyi hissetmenizde yardımcınız olacaktır.

Benzer özelliklerdeki Leopar MI 9155 Terletici Büstiyer adlı ürünüde inceleyebilirsiniz.

Bel Korse ürünleri sayesinde, her Kadın için arzulanan o görünüm imkansız değil. Sıkı görünüm Kadın için basen, bel, karın ve mide bölgelerinin fazlalıklarını ortadan kaldırmayla başlar. Sizde hemen sıkı ve fit bir görünüm için Emay'ın Terletici Korse modellerini kullanmaya başlayabilirsin.

LEOPAR MI Emay 9171 Leoparlı Bel Korse Özellikleri

Kadın için üretilen LEOPAR MI Emay 9171 Leoparlı Bel Korse, konforlu ve rahat Terletici Korse iç giyim ürünüdür. Markası Emay, model kodu MI9171 ve ürün stok kodu MI9171028 olan bu ürün, %88 Microfiber Polyamid, %12 Elastan materyallerinden üretilmiştir. LEOPAR MI Emay 9171 Leoparlı Bel Korse modeli %100 Orjinal yerli üretim olarak üretilmiştir ve aynı gün kargo seçeneği ile hızlı bir şekilde teslim edilir.

LEOPAR MI Emay 9171 Leoparlı Bel Korse özellikleri şu şekildedir:

Marka Emay
Model Kodu MI9171
Ürün SKU MI9171028
Ürün Tipi Terletici Korse
Cinsiyet Kadın
Renk Leopar
Materyal %88 Microfiber Polyamid, %12 Elastan
Üretim %100 Orjinal Yerli Üretim
Kargo Süresi Aynı Gün Kargo

Terletici Korse modelleri arasında çok tercih edilen Leopar Bel Korse çeşitleri, iç giyim dünyanızı baştan şekillenderecektir. Daha sağlıklı, fit zarif görünüm için ürünlerimizi gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

MI9171 kodlu ürünlerimiz tamamen rahat kullanım ile günlük aktivelerinize uygun şekilde rahatsız etmeyecek şekilde üretilmiştir. Uygun iç çamaşırını bulabilmek, ruh eşinizi bulmak gibidir ve Emay Terletici Korse modelleri ruh eşiniz olacaktır. Hayalini kurduğunuz görünüm LEOPAR MI Emay 9171 Leoparlı Bel Korse sayesinde bir tık uzağınızda.

Devamını Oku...

Benzer Ürünler


Whatsapp İletişim
Loading