Kırmızı MI Emay 5081 Seamless Erotik Elbise

Ürün Kodu : MI5081005

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Kırmızı MI Emay 5081 Seamless Erotik Elbise özel yapısı sayesinde fit formda bir görünüm konusunda size yardımcı olacaktır. Erotik Elbise, hafif ve nefes alan yapısı sayesinde, günlük kullanımda rahatsızlık vermez ve konforlu bir kullanım sunar. Ayrıca bakım ve saklama koşulları doğru sağlanırsa, sizin için yüksek kaliteli kumaşlardan üretilen bu ürünü daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Sizde hemen yüzlerce Kırmızı Erotik Elbise içinden bedeninize en uygun olanı hemen sipariş verebilirsiniz. %100 yerli üretim Elbise Korse ürünlerimizin üretiminde sağlığa zararlı materyaller kullanılmamıştır. Elbise Korse iç giyim konusunda ürünümüz sizlere şık fit görünüm konusunda yardımcı olacaktır. Özel tür kumaşı sayesinde vücudunuzun nefes almasını ve terlemesini önleyen yapısı vardır.

Kırmızı MI Emay 5081 Seamless Erotik Elbise Kullanımı

Kırmızı MI Emay 5081 Seamless Erotik Elbise adlı ürünün yıkama ve ütüleme kısmında kullanım talimatlarına uymaya özen gösterilmelidir. Uzunca bir süre sulu, ıslak bırakılmamaya önem gösterilmelidir. Ayrıca detayları dantel olan ürünlerde ilk yıkama elde yapılması durumunda ürün daha uzun ömürlü olabilir.

Günlük yaşantınızda kurtarıcınız olacak bu model ile çok daha şık görüneceksiniz. MI5081 kodlu ürünümüz %100 orjinal kaliteli bir yapıya sahiptir. Kırmızı MI Emay 5081 Seamless Erotik Elbise, rahat ve konforlu kullanımının yanı sıra size zarif bir görünüm katacaktır. Ürünümüz sizde fark yaratarak daha özgür ve iyi hissetmenizde yardımcınız olacaktır.

Benzer özelliklerdeki Mor MI 5230 Seamless Tayt Üzeri Tunik adlı ürünüde inceleyebilirsiniz.

Erotik Elbise ürünleri sayesinde, her Kadın için arzulanan o görünüm imkansız değil. Sıkı görünüm Kadın için basen, bel, karın ve mide bölgelerinin fazlalıklarını ortadan kaldırmayla başlar. Sizde hemen sıkı ve fit bir görünüm için Emay'ın Elbise Korse modellerini kullanmaya başlayabilirsin.

Kırmızı MI Emay 5081 Seamless Erotik Elbise Özellikleri

Kadın için üretilen Kırmızı MI Emay 5081 Seamless Erotik Elbise, konforlu ve rahat Elbise Korse iç giyim ürünüdür. Markası Emay, model kodu MI5081 ve ürün stok kodu MI5081005 olan bu ürün, %88 Microfiber Polyamid, %12 Elastan materyallerinden üretilmiştir. Kırmızı MI Emay 5081 Seamless Erotik Elbise modeli %100 Orjinal yerli üretim olarak üretilmiştir ve aynı gün kargo seçeneği ile hızlı bir şekilde teslim edilir.

Kırmızı MI Emay 5081 Seamless Erotik Elbise özellikleri şu şekildedir:

Marka Emay
Model Kodu MI5081
Ürün SKU MI5081005
Ürün Tipi Elbise Korse
Cinsiyet Kadın
Renk Kırmızı
Materyal %88 Microfiber Polyamid, %12 Elastan
Üretim %100 Orjinal Yerli Üretim
Kargo Süresi Aynı Gün Kargo

Elbise Korse modelleri arasında çok tercih edilen Kırmızı Erotik Elbise çeşitleri, iç giyim dünyanızı baştan şekillenderecektir. Daha sağlıklı, fit zarif görünüm için ürünlerimizi gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

MI5081 kodlu ürünlerimiz tamamen rahat kullanım ile günlük aktivelerinize uygun şekilde rahatsız etmeyecek şekilde üretilmiştir. Uygun iç çamaşırını bulabilmek, ruh eşinizi bulmak gibidir ve Emay Elbise Korse modelleri ruh eşiniz olacaktır. Hayalini kurduğunuz görünüm Kırmızı MI Emay 5081 Seamless Erotik Elbise sayesinde bir tık uzağınızda.

Devamını Oku...

Benzer Ürünler


Whatsapp İletişim
Loading