EKRU MI Emay 2074 Yüksek Bel Desenli Double Uzun Paça Korse

Ürün Kodu : MI2074004

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Ekru Emay 2074 Yüksek Bel Desenli Double Uzun Paça Korse özel yapısı sayesinde fit formda bir görünüm konusunda size yardımcı olacaktır. Paça Korse, hafif ve nefes alan yapısı sayesinde, günlük kullanımda rahatsızlık vermez ve konforlu bir kullanım sunar. Ayrıca bakım ve saklama koşulları doğru sağlanırsa, sizin için yüksek kaliteli kumaşlardan üretilen bu ürünü daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Sizde hemen yüzlerce Ekru Paça Korse içinden bedeninize en uygun olanı hemen sipariş verebilirsiniz. %100 yerli üretim Boxer & Paçalı Korse ürünlerimizin üretiminde sağlığa zararlı materyaller kullanılmamıştır. Boxer & Paçalı Korse iç giyim konusunda ürünümüz sizlere şık fit görünüm konusunda yardımcı olacaktır. Özel tür kumaşı sayesinde vücudunuzun nefes almasını ve terlemesini önleyen yapısı vardır.

Ekru Emay 2074 Yüksek Bel Desenli Double Uzun Paça Korse Kullanımı

Ekru Emay 2074 Yüksek Bel Desenli Double Uzun Paça Korse adlı ürünün yıkama ve ütüleme kısmında kullanım talimatlarına uymaya özen gösterilmelidir. Uzunca bir süre sulu, ıslak bırakılmamaya önem gösterilmelidir. Ayrıca detayları dantel olan ürünlerde ilk yıkama elde yapılması durumunda ürün daha uzun ömürlü olabilir.

Günlük yaşantınızda kurtarıcınız olacak bu model ile çok daha şık görüneceksiniz. MI2074 kodlu ürünümüz %100 orjinal kaliteli bir yapıya sahiptir. Ekru Emay 2074 Yüksek Bel Desenli Double Uzun Paça Korse, rahat ve konforlu kullanımının yanı sıra size zarif bir görünüm katacaktır. Ürünümüz sizde fark yaratarak daha özgür ve iyi hissetmenizde yardımcınız olacaktır.

Benzer özelliklerdeki Ten Emay 2040 Anti Selülit Boxer Korse adlı ürünüde inceleyebilirsiniz.

Paça Korse ürünleri sayesinde, her Kadın için arzulanan o görünüm imkansız değil. Sıkı görünüm Kadın için basen, bel, karın ve mide bölgelerinin fazlalıklarını ortadan kaldırmayla başlar. Sizde hemen sıkı ve fit bir görünüm için Emay'ın Boxer & Paçalı Korse modellerini kullanmaya başlayabilirsin.

Ekru Emay 2074 Yüksek Bel Desenli Double Uzun Paça Korse Özellikleri

Kadın için üretilen Ekru Emay 2074 Yüksek Bel Desenli Double Uzun Paça Korse, konforlu ve rahat Boxer & Paçalı Korse iç giyim ürünüdür. Markası Emay, model kodu MI2074 ve ürün stok kodu MI2074003 olan bu ürün, %88 Microfiber Polyamid, %12 Elastan materyallerinden üretilmiştir. Ten Emay 2074 Yüksek Bel Desenli Double Uzun Paça Korse modeli %100 Orjinal yerli üretim olarak üretilmiştir ve aynı gün kargo seçeneği ile hızlı bir şekilde teslim edilir.

Ekru Emay 2074 Yüksek Bel Desenli Double Uzun Paça Korse özellikleri şu şekildedir:

Marka Emay
Model Kodu MI2074
Ürün SKU MI2074004
Ürün Tipi Boxer & Paçalı Korse
Cinsiyet Kadın
Renk Ekru
Materyal %88 Microfiber Polyamid, %12 Elastan
Üretim %100 Orjinal Yerli Üretim
Kargo Süresi Aynı Gün Kargo

Boxer & Paçalı Korse modelleri arasında çok tercih edilen Ekru Paça Korse çeşitleri, iç giyim dünyanızı baştan şekillenderecektir. Daha sağlıklı, fit zarif görünüm için ürünlerimizi gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

MI2074 kodlu ürünlerimiz tamamen rahat kullanım ile günlük aktivelerinize uygun şekilde rahatsız etmeyecek şekilde üretilmiştir. Uygun iç çamaşırını bulabilmek, ruh eşinizi bulmak gibidir ve Emay Boxer & Paçalı Korse modelleri ruh eşiniz olacaktır. Hayalini kurduğunuz görünüm Ekru Emay 2074 Yüksek Bel Desenli Double Uzun Paça Korse sayesinde bir tık uzağınızda.

Devamını Oku...

Benzer Ürünler


Whatsapp İletişim
Loading