AÇIK TEN MI Emay 168 E Pedli Minimizer

Ürün Kodu : MI168EATEN

ÜRÜN AÇIKLAMASI

AÇIK TEN MI Emay 168 E Pedli Minimizer özel yapısı sayesinde fit formda bir görünüm konusunda size yardımcı olacaktır. Pedli Minimizer, hafif ve nefes alan yapısı sayesinde, günlük kullanımda rahatsızlık vermez ve konforlu bir kullanım sunar. Ayrıca bakım ve saklama koşulları doğru sağlanırsa, sizin için yüksek kaliteli kumaşlardan üretilen bu ürünü daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Sizde hemen yüzlerce Açık Ten Pedli Minimizer içinden bedeninize en uygun olanı hemen sipariş verebilirsiniz. %100 yerli üretim Sütyen ürünlerimizin üretiminde sağlığa zararlı materyaller kullanılmamıştır. Sütyen iç giyim konusunda ürünümüz sizlere şık fit görünüm konusunda yardımcı olacaktır. Özel tür kumaşı sayesinde vücudunuzun nefes almasını ve terlemesini önleyen yapısı vardır.

AÇIK TEN MI Emay 168 E Pedli Minimizer Kullanımı

AÇIK TEN MI Emay 168 E Pedli Minimizer adlı ürünün yıkama ve ütüleme kısmında kullanım talimatlarına uymaya özen gösterilmelidir. Uzunca bir süre sulu, ıslak bırakılmamaya önem gösterilmelidir. Ayrıca detayları dantel olan ürünlerde ilk yıkama elde yapılması durumunda ürün daha uzun ömürlü olabilir.

Günlük yaşantınızda kurtarıcınız olacak bu model ile çok daha şık görüneceksiniz. MI168E kodlu ürünümüz %100 orjinal kaliteli bir yapıya sahiptir. AÇIK TEN MI Emay 168 E Pedli Minimizer, rahat ve konforlu kullanımının yanı sıra size zarif bir görünüm katacaktır. Ürünümüz sizde fark yaratarak daha özgür ve iyi hissetmenizde yardımcınız olacaktır.

Benzer özelliklerdeki AÇIK TEN MI Emay 168 D Pedli Minimizer adlı ürünüde inceleyebilirsiniz.

Pedli Minimizer ürünleri sayesinde, her Kadın için arzulanan o görünüm imkansız değil. Sıkı görünüm Kadın için basen, bel, karın ve mide bölgelerinin fazlalıklarını ortadan kaldırmayla başlar. Sizde hemen sıkı ve fit bir görünüm için Emay'ın Sütyen modellerini kullanmaya başlayabilirsin.

AÇIK TEN MI Emay 168 E Pedli Minimizer Özellikleri

Kadın için üretilen AÇIK TEN MI Emay 168 E Pedli Minimizer, konforlu ve rahat Sütyen iç giyim ürünüdür. Markası Emay, model kodu MI168E ve ürün stok kodu MI168EATEN olan bu ürün, --- materyallerinden üretilmiştir. AÇIK TEN MI Emay 168 E Pedli Minimizer modeli %100 Orjinal yerli üretim olarak üretilmiştir ve aynı gün kargo seçeneği ile hızlı bir şekilde teslim edilir.

AÇIK TEN MI Emay 168 E Pedli Minimizer özellikleri şu şekildedir:

Marka Emay
Model Kodu MI168E
Ürün SKU MI168EATEN
Ürün Tipi Sütyen
Cinsiyet Kadın
Renk Açık Ten
Materyal ---
Üretim %100 Orjinal Yerli Üretim
Kargo Süresi Aynı Gün Kargo

Sütyen modelleri arasında çok tercih edilen Açık Ten Pedli Minimizer çeşitleri, iç giyim dünyanızı baştan şekillenderecektir. Daha sağlıklı, fit zarif görünüm için ürünlerimizi gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

MI168E kodlu ürünlerimiz tamamen rahat kullanım ile günlük aktivelerinize uygun şekilde rahatsız etmeyecek şekilde üretilmiştir. Uygun iç çamaşırını bulabilmek, ruh eşinizi bulmak gibidir ve Emay Sütyen modelleri ruh eşiniz olacaktır. Hayalini kurduğunuz görünüm AÇIK TEN MI Emay 168 E Pedli Minimizer sayesinde bir tık uzağınızda.

Devamını Oku...

Benzer Ürünler


Whatsapp İletişim
Loading