6'LI ASORTİ MI Emay 1817 6'Lı Pedli Sporcu Sütyen

Ürün Kodu : MI18173269

ÜRÜN AÇIKLAMASI

6'LI ASORTİ MI Emay 1817 6'Lı Pedli Sporcu Sütyen özel yapısı sayesinde fit formda bir görünüm konusunda size yardımcı olacaktır. Sporcu Sütyen, hafif ve nefes alan yapısı sayesinde, günlük kullanımda rahatsızlık vermez ve konforlu bir kullanım sunar. Ayrıca bakım ve saklama koşulları doğru sağlanırsa, sizin için yüksek kaliteli kumaşlardan üretilen bu ürünü daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Sizde hemen yüzlerce Standart Sporcu Sütyen içinden bedeninize en uygun olanı hemen sipariş verebilirsiniz. %100 yerli üretim Sütyen ürünlerimizin üretiminde sağlığa zararlı materyaller kullanılmamıştır. Sütyen iç giyim konusunda ürünümüz sizlere şık fit görünüm konusunda yardımcı olacaktır. Özel tür kumaşı sayesinde vücudunuzun nefes almasını ve terlemesini önleyen yapısı vardır.

6'LI ASORTİ MI Emay 1817 6'Lı Pedli Sporcu Sütyen Kullanımı

6'LI ASORTİ MI Emay 1817 6'Lı Pedli Sporcu Sütyen adlı ürünün yıkama ve ütüleme kısmında kullanım talimatlarına uymaya özen gösterilmelidir. Uzunca bir süre sulu, ıslak bırakılmamaya önem gösterilmelidir. Ayrıca detayları dantel olan ürünlerde ilk yıkama elde yapılması durumunda ürün daha uzun ömürlü olabilir.

Günlük yaşantınızda kurtarıcınız olacak bu model ile çok daha şık görüneceksiniz. MI1817 kodlu ürünümüz %100 orjinal kaliteli bir yapıya sahiptir. 6'LI ASORTİ MI Emay 1817 6'Lı Pedli Sporcu Sütyen, rahat ve konforlu kullanımının yanı sıra size zarif bir görünüm katacaktır. Ürünümüz sizde fark yaratarak daha özgür ve iyi hissetmenizde yardımcınız olacaktır.

Benzer özelliklerdeki 6'LI ASORTİ MI Emay 1816 6'Lı Pedli Kalın Askılı Alıştırma Sütyeni adlı ürünüde inceleyebilirsiniz.

Sporcu Sütyen ürünleri sayesinde, her Kadın için arzulanan o görünüm imkansız değil. Sıkı görünüm Kadın için basen, bel, karın ve mide bölgelerinin fazlalıklarını ortadan kaldırmayla başlar. Sizde hemen sıkı ve fit bir görünüm için Emay'ın Sütyen modellerini kullanmaya başlayabilirsin.

6'LI ASORTİ MI Emay 1817 6'Lı Pedli Sporcu Sütyen Özellikleri

Kadın için üretilen 6'LI ASORTİ MI Emay 1817 6'Lı Pedli Sporcu Sütyen, konforlu ve rahat Sütyen iç giyim ürünüdür. Markası Emay, model kodu MI1817 ve ürün stok kodu MI18173269 olan bu ürün, --- materyallerinden üretilmiştir. 6'LI ASORTİ MI Emay 1817 6'Lı Pedli Sporcu Sütyen modeli %100 Orjinal yerli üretim olarak üretilmiştir ve aynı gün kargo seçeneği ile hızlı bir şekilde teslim edilir.

6'LI ASORTİ MI Emay 1817 6'Lı Pedli Sporcu Sütyen özellikleri şu şekildedir:

Marka Emay
Model Kodu MI1817
Ürün SKU MI18173269
Ürün Tipi Sütyen
Cinsiyet Kadın
Renk Standart
Materyal ---
Üretim %100 Orjinal Yerli Üretim
Kargo Süresi Aynı Gün Kargo

Sütyen modelleri arasında çok tercih edilen Standart Sporcu Sütyen çeşitleri, iç giyim dünyanızı baştan şekillenderecektir. Daha sağlıklı, fit zarif görünüm için ürünlerimizi gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

MI1817 kodlu ürünlerimiz tamamen rahat kullanım ile günlük aktivelerinize uygun şekilde rahatsız etmeyecek şekilde üretilmiştir. Uygun iç çamaşırını bulabilmek, ruh eşinizi bulmak gibidir ve Emay Sütyen modelleri ruh eşiniz olacaktır. Hayalini kurduğunuz görünüm 6'LI ASORTİ MI Emay 1817 6'Lı Pedli Sporcu Sütyen sayesinde bir tık uzağınızda.

Devamını Oku...

Benzer Ürünler


Whatsapp İletişim
Loading