Ten Emay 702 Sırtı Şeffaf Straplez Sütyen Push-up

Ürün Kodu : B702003
358,60 TL
12 X 34,02 taksit seçenekleri ile

Sepette 268,95 TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Ten Emay 702 Sırtı Şeffaf Straplez Sütyen Push-up özel yapısı sayesinde fit formda bir görünüm konusunda size yardımcı olacaktır. Sütyen Push-up, hafif ve nefes alan yapısı sayesinde, günlük kullanımda rahatsızlık vermez ve konforlu bir kullanım sunar. Ayrıca bakım ve saklama koşulları doğru sağlanırsa, sizin için yüksek kaliteli kumaşlardan üretilen bu ürünü daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Sizde hemen yüzlerce Ten Sütyen Push-up içinden bedeninize en uygun olanı hemen sipariş verebilirsiniz. %100 yerli üretim Sütyen ürünlerimizin üretiminde sağlığa zararlı materyaller kullanılmamıştır. Sütyen iç giyim konusunda ürünümüz sizlere şık fit görünüm konusunda yardımcı olacaktır. Özel tür kumaşı sayesinde vücudunuzun nefes almasını ve terlemesini önleyen yapısı vardır.

Ten Emay 702 Sırtı Şeffaf Straplez Sütyen Push-up Kullanımı

Ten Emay 702 Sırtı Şeffaf Straplez Sütyen Push-up adlı ürünün yıkama ve ütüleme kısmında kullanım talimatlarına uymaya özen gösterilmelidir. Uzunca bir süre sulu, ıslak bırakılmamaya önem gösterilmelidir. Ayrıca detayları dantel olan ürünlerde ilk yıkama elde yapılması durumunda ürün daha uzun ömürlü olabilir.

Günlük yaşantınızda kurtarıcınız olacak bu model ile çok daha şık görüneceksiniz. B702 kodlu ürünümüz %100 orjinal kaliteli bir yapıya sahiptir. Ten Emay 702 Sırtı Şeffaf Straplez Sütyen Push-up, rahat ve konforlu kullanımının yanı sıra size zarif bir görünüm katacaktır. Ürünümüz sizde fark yaratarak daha özgür ve iyi hissetmenizde yardımcınız olacaktır.

Benzer özelliklerdeki Ten Emay 701 Sırtı Şeffaf Straplez Sütyen adlı ürünüde inceleyebilirsiniz.

Sütyen Push-up ürünleri sayesinde, her Kadın için arzulanan o görünüm imkansız değil. Sıkı görünüm Kadın için basen, bel, karın ve mide bölgelerinin fazlalıklarını ortadan kaldırmayla başlar. Sizde hemen sıkı ve fit bir görünüm için Emay'ın Sütyen modellerini kullanmaya başlayabilirsin.

Ten Emay 702 Sırtı Şeffaf Straplez Sütyen Push-up Özellikleri

Kadın için üretilen Ten Emay 702 Sırtı Şeffaf Straplez Sütyen Push-up, konforlu ve rahat Sütyen iç giyim ürünüdür. Markası Emay, model kodu B702 ve ürün stok kodu B702003 olan bu ürün, --- materyallerinden üretilmiştir. Ten Emay 702 Sırtı Şeffaf Straplez Sütyen Push-up modeli %100 Orjinal yerli üretim olarak üretilmiştir ve aynı gün kargo seçeneği ile hızlı bir şekilde teslim edilir.

Ten Emay 702 Sırtı Şeffaf Straplez Sütyen Push-up özellikleri şu şekildedir:

Marka Emay
Model Kodu B702
Ürün SKU B702003
Ürün Tipi Sütyen
Cinsiyet Kadın
Renk Ten
Materyal ---
Üretim %100 Orjinal Yerli Üretim
Kargo Süresi Aynı Gün Kargo

Sütyen modelleri arasında çok tercih edilen Ten Sütyen Push-up çeşitleri, iç giyim dünyanızı baştan şekillenderecektir. Daha sağlıklı, fit zarif görünüm için ürünlerimizi gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

B702 kodlu ürünlerimiz tamamen rahat kullanım ile günlük aktivelerinize uygun şekilde rahatsız etmeyecek şekilde üretilmiştir. Uygun iç çamaşırını bulabilmek, ruh eşinizi bulmak gibidir ve Emay Sütyen modelleri ruh eşiniz olacaktır. Hayalini kurduğunuz görünüm Ten Emay 702 Sırtı Şeffaf Straplez Sütyen Push-up sayesinde bir tık uzağınızda.

Devamını Oku...

Benzer Ürünler


Whatsapp İletişim
Loading