Neon PEMBE Emay 3000 Soft Boxer

Ürün Kodu : MI3000151

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Neon PEMBE Emay 3000 Soft Boxer özel yapısı sayesinde fit formda bir görünüm konusunda size yardımcı olacaktır. Soft Boxer, hafif ve nefes alan yapısı sayesinde, günlük kullanımda rahatsızlık vermez ve konforlu bir kullanım sunar. Ayrıca bakım ve saklama koşulları doğru sağlanırsa, sizin için yüksek kaliteli kumaşlardan üretilen bu ürünü daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Sizde hemen yüzlerce Neon Pembe Soft Boxer içinden bedeninize en uygun olanı hemen sipariş verebilirsiniz. %100 yerli üretim Külot - Slip ürünlerimizin üretiminde sağlığa zararlı materyaller kullanılmamıştır. Külot - Slip iç giyim konusunda ürünümüz sizlere şık fit görünüm konusunda yardımcı olacaktır. Özel tür kumaşı sayesinde vücudunuzun nefes almasını ve terlemesini önleyen yapısı vardır.

Neon PEMBE Emay 3000 Soft Boxer Kullanımı

Neon PEMBE Emay 3000 Soft Boxer adlı ürünün yıkama ve ütüleme kısmında kullanım talimatlarına uymaya özen gösterilmelidir. Uzunca bir süre sulu, ıslak bırakılmamaya önem gösterilmelidir. Ayrıca detayları dantel olan ürünlerde ilk yıkama elde yapılması durumunda ürün daha uzun ömürlü olabilir.

Günlük yaşantınızda kurtarıcınız olacak bu model ile çok daha şık görüneceksiniz. MI3000 kodlu ürünümüz %100 orjinal kaliteli bir yapıya sahiptir. Neon PEMBE Emay 3000 Soft Boxer, rahat ve konforlu kullanımının yanı sıra size zarif bir görünüm katacaktır. Ürünümüz sizde fark yaratarak daha özgür ve iyi hissetmenizde yardımcınız olacaktır.

Benzer özelliklerdeki Pembe Emay 3002 Soft Mama Slip adlı ürünüde inceleyebilirsiniz.

Soft Boxer ürünleri sayesinde, her Kadın için arzulanan o görünüm imkansız değil. Sıkı görünüm Kadın için basen, bel, karın ve mide bölgelerinin fazlalıklarını ortadan kaldırmayla başlar. Sizde hemen sıkı ve fit bir görünüm için Emay'ın Külot - Slip modellerini kullanmaya başlayabilirsin.

Neon PEMBE Emay 3000 Soft Boxer Özellikleri

Kadın için üretilen Neon PEMBE Emay 3000 Soft Boxer, konforlu ve rahat Külot - Slip iç giyim ürünüdür. Markası Emay, model kodu MI3000 ve ürün stok kodu MI3000151 olan bu ürün, %88 Microfiber Polyamid, %12 Elastan materyallerinden üretilmiştir. Neon PEMBE Emay 3000 Soft Boxer modeli %100 Orjinal yerli üretim olarak üretilmiştir ve aynı gün kargo seçeneği ile hızlı bir şekilde teslim edilir.

Neon PEMBE Emay 3000 Soft Boxer özellikleri şu şekildedir:

Marka Emay
Model Kodu MI3000
Ürün SKU MI3000151
Ürün Tipi Külot - Slip
Cinsiyet Kadın
Renk Neon Pembe
Materyal %88 Microfiber Polyamid, %12 Elastan
Üretim %100 Orjinal Yerli Üretim
Kargo Süresi Aynı Gün Kargo

Külot - Slip modelleri arasında çok tercih edilen Neon Pembe Soft Boxer çeşitleri, iç giyim dünyanızı baştan şekillenderecektir. Daha sağlıklı, fit zarif görünüm için ürünlerimizi gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

MI3000 kodlu ürünlerimiz tamamen rahat kullanım ile günlük aktivelerinize uygun şekilde rahatsız etmeyecek şekilde üretilmiştir. Uygun iç çamaşırını bulabilmek, ruh eşinizi bulmak gibidir ve Emay Külot - Slip modelleri ruh eşiniz olacaktır. Hayalini kurduğunuz görünüm Neon PEMBE Emay 3000 Soft Boxer sayesinde bir tık uzağınızda.

Devamını Oku...

Benzer Ürünler


Whatsapp İletişim
Loading