Kadın Külot Modelleri ve Çeşitleri

Her bir kadının tercih ettiği kadın külot modelleri ve çeşitleri elbette farklı olacaktır. Mesele şu ki, sihir ve 'güç faktörü' içeriden başlıyor. Stil tercihleri ​​ne olursa olsun, kadın külot çeşitleri dünyadaki tüm süper modelleri ve tüm şık kraliçeleri alırsanız, büyük olasılıkla bu fikir birliğine varacaksınız. İyi iç çamaşırı çok önemlidir. Kadın stilinin zarafet ve şıklıkla nasıl eş anlamlı olduğunu biliyor musunuz? İç çamaşırını görünüşlerinin temeli olarak görürler. Kısacası, iç giyiminiz görünmeyebilir, ancak en iyi şekilde hissetmenin ve görünmenin anahtarıdır.

Kadınlar için külot hakkında bir iki şeye bakalım. Farklı külot türleri ve doğru olanı nasıl seçeceğiniz konusunda bir derse ihtiyacınız olmadığını düşünüyorsanız, belki de sütyenlerinizi ne kadar iyi tanıdığınızı görün? Kadınlar ve iç giyim söz konusu olduğunda, çok çeşitli tasarımlar, seçenekler ve trendler ile birlikte tamamen yeni bir dünya var. Şimdilik bir kadın olarak aşina olmanız gereken külot çeşitlerine bir göz atalım.

İşte kadınlar için farklı külot çeşitleri:

Kadın Külot Modelleri ve Çeşitleri

 

Yüksek Bel Slip Korse

Bunlar yüksek belli külotlardır. Adından da anlaşılacağı gibi, yüksek bel slip korse bantlarında karnınızı sıkıştırmaya yardımcı olurlar. Ayrıca popo yanaklarınızın çoğunu kaplarlar. Başka bir deyişle, bu yüksek belli karın gerdiriciler aşkınızın üstesinden çok iyi gelecek. Külot modelleri, bu şişkinliklerin altında yerinde kalmasına izin vererek karnınızın kenarlarını düzgün bir şekilde kapladığı için vücut şekillendiriciler gibidirler. Dar üstler ve elbiseler giymek istediğinizde bunlar harikadır.

 

Slip Kadın Külot Modelleri

Bu, genellikle belin birkaç inç altında bir kemer ile yüksek kesim bacak deliklerine sahiptir. Daha seksi çeşitleri, bacak deliğini oluşturan ince kumaş dizilerine sahip bir sicim slip şeklinde gelir. Kapsama değişir, ancak çoğu slip külot modelleri iyi bir kapsama alanı sağlar. slip külotlar hemen hemen her kıyafetle iyi gider.

 

Hamile Külotları

Her durumda, herkese göre külot modelleri var demek yanlış olmaz. Hamile külotları hamile kadınlara rahatlık ve destek sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Yüksek katlı olarak gelirler ve bazıları göbeğe kadar gelir, temelde yumruyu kaplar. Maksimum rahatlık sağlamak amacıyla üretilen hamile külotları genellikle yumuşak ve esnektir ve kalçaları ve şişkinliği iyi kapatır. Ve hiç sıkıcı olmak zorunda değiller! Kumaş ve tasarım açısından birkaç çeşit anne külot modeli mevcuttur. Onları giymek için modaya uygun hamile külotlarına göz atın.

 

Dönem Kadın Külot Modelleri

Doğru tahmin ettin, dönem külotları ayın o zamanı içindir. Adet döneminden geçerken daha fazla rahatlık ve verimlilik arayan daha fazla kadın ile bu günlerde adet külot modelleri popülerlik kazanıyor. Bu külot daha önce hiç olmadığı kadar adet hijyeni sağlar. Regl külotları, pedler, tamponlar yerine geçer. Daha fazla konfor ve daha iyi ekonomi ile çünkü yeniden kullanılabilirler. Çeşitli tasarımlar arasından alçaktan yüksek katlıya kadar seçim yapabilirsiniz. Sızdırmaz olmaları ve gerçekten iyi bir kapsama alanı sağlamaları gerekiyor. Herhangi bir kıyafetle dönem külotlar giyin , gerçekten, sadece yükselişe ve kapsama göre doğru çeşitliliği seçmeniz gerekiyor.

 

Dikişsiz Kadın Külotları

Dikilmiş kenarlar ve olağan dikiş çizgileri olmadan, bu dikişsiz külot modelleri hemen hemen her kıyafet için harika seçeneklerdir. Dünyanın elbisenizin altında külot çizgileri görmesini istemediğiniz zamanlar için mükemmeldir. Gerçekten pürüzsüz bir kapatıcılık sağladıklarından (yanak kapatıcılığı değişebilir) vücudu saran pantolonlar ve elbiseler ile giyebilirsiniz. Taytlarla da iyi giderler.


Whatsapp İletişim
Loading