Kadın Fantezi Giyim Modelleri

İç çamaşırı dünyası denildiğinde ilk akla görsel olarak çekici ve seksi olmasıyla kadın fantezi giyim modelleri gelmektedir. Hemen ilk akla gelen kadın fantezi iç giyim modelleri nelerdir bu yazımızda detaylı inceleyeceğiz. Şu anda, Dünya'da çok sayıda fantezi iç çamaşırı türü mevcuttur. İthal edilmiş birçok model olmakla birlikte oldukça fazla sayıda fantazi giyim türü mevcuttur.  Fantezi giyim nedir konusunda ise anlam olarak sınırları olmayan hayaller kurmak anlamına gelmektedir. Değişik istek farklı hevesler olarak bilinmektedir.

 

Ama isterseniz ilk olarak doğru bilinen yanlışı düzeltelim fantezi kelimesi doğru yazımı konusuna değinelim. Fantazi mi fantezi mi? Genel olarak söyleniş bakımından kolay olması sebebiyle fantazi denilsede aslında doğrusu ve yazılış olarak ifade şekli fantezi'dir. TDK'ya göre fantezi kelimesi doğru yazım şeklidir. Doğru yazım için şu örnekleri sunabiliriz. Doğru İfade: Türkiye'de fantezi giyim ürünleri çok tercih edilen ürünler arasında. Yanlış İfade: Fantazi dünyası oldukça geniş. Fantazi dünyası oldukça tuhaf.

Fantezi Elbise

 

En Çok Tercih Edilen Fantezi İç Giyim Ürünleri

Yaşadığımız dönemde fantezi iç giyim ürünlerinde çok çeşit model fantezi kostüm tarzları bulunmaktadır. Fantazi iç çamaşırlarında genellikle en çok sütyen, jartiyer, külot ve fantezi gecelik stilleri tercih edilmektedir. Bu iç giyim modelleri kullanılarak bir çok farklı ürün bayan ve erkeklerin beğenisine sunulmuştur. Fantezi giyim mutlulu doruklarda yaşamak isteyen insanlara bastırılmış duygularının gün yüzüne çıkarılmasında yardımcı olmakta. Gelin hep birlikte dünyanın her yerindeki kadınlar tarafından kullanılan popüler iç giyim türlerinden bazılarını görelim.

 

Fantezi Elbise Modelleri

Genellikle kadınlar için kolsuz ve bol gece kıyafeti fantezi elbiselerdir. Göğüslerden uyluklara kadar örtülü olduğundan, mükemmel uyum için genellikle benzer renk veya tasarımda bir külotla eşleştirilir. Fantazi elbise, kullanıcının bedenine göre ayarlanabilen bir dantel ve ağ ile birlikte gelir. Kıyafet, vücudun büyük bölümünü ortaya çıkarırken örtülmesi gerekenleri kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu kadın fantezi giyim modelleri bir kadını seksi sunmak amaçlanmıştır. Kullanıcının doğru uyumu elde etmek için bel çizgisini ayarlamasına izin veren ince kayışlarla birlikte gelir. Fantazi elbise'ler çeşitli boyut şekillerde gelir ve genellikle göğüslerini tutmak için fincana ve gevşek oturan bir eteğe sahiptir.

 

Fantezi Gecelik Modelleri

Fantezi gecelik, uzun iç çamaşırı olarak adlandırılan uzun kadın elbisesidir. Bel çizgisinin çok altına kadar uzanan sıkı oturan bir kıyafettir. Fantezi gecelik iç çamaşırları bir fransız geleneksel giysisinden alınmıştır. İç çamaşırının alt kısmı, güçlü kadınsı görünüm ve his vermek için genellikle dekoratiftir. Kadın fantezi iç giyim modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden biridir. Dekoratif renklerde ve zarif tasarımlarda zengin saten kaplamaya sahiptir. Genellikle zarafet ve stil için dantelli gelir. Fantazi gecelikler, baştan çıkarmanın doğal gücüne katkıda bulunur ve kullanıcının cinsel çekiciliğini arttırmayı amaçlar.

 

Korse Modelleri

Korseler batı dünyasında varlıklı kadınların en çok tercih ettiği iç çamaşırıydı. Korse nedir konusunda ise beli daralttığı ve kadınları ince belli ile şık gösterdiği için tercih edildi. Modası geçmiş gibi görünse de, batı ülkelerindeki birçok kadın, kendilerini daha ince belde ve görüntülerinin zarif silüetinde görmek istedikleri için korse giymeyi seviyor. Günümüzde korselerin birçok modern versiyonu, modern şık görünmek için file tasarımla tasarlanmaktadır.

 

Vücut Çorabı Modelleri

Vücut çorabı, kadınların kendilerini daha ince göstermek için giydikleri tek parça teni saran giysilerdir. Parçaların daha ince görünmesini sağlamak için gövde üzerine veya uyluk karın üzerine giyilir. Fantezi giyim modelleri arasında çok tercih edilen ürün tiplerinden biride budur. Çorap veya külotlu çorap yapmak için kullanılan aynı şeffaf kumaşı kullandığı için fantezi vücut çorabı adını aldı. File, dantel veya opak malzeme veya bu malzemelerin bir kombinasyonu kullanılarak da yapılmakta. Vücut çorapları kadının cinsel çekiciliğini artırabilir. Bir kadının doğal baştan çıkarma gücünü büyük ölçüde artırabilir. Vücut çorabı, sütyen külot ile veya sütyensiz giyilir.

Fantezi Vücut Çorabı

 

Body Modelleri

Spor aktiviteleri için giyilen, vücuda oturan, tek parça streç kadın giysisidir. Bu iç çamaşırı cildi sıkı tutar, gövdeyi kasıkları örter ve asla mayo olarak kullanılmaz. Mayodan farklı olarak, bodysuit, kapatmak için kasıkta çıtçıtlar, kancalar veya kayış ile birlikte gelir. Body modelleri kolsuz olabilir veya kollu, değişen omuz askılı yaka görünümüne sahip olabilir. Pamuk, dantel, naylon vb. dahil olmak üzere çok sayıda kumaş kullanılarak yapılmakta. Genel olarak bodysuits, kullanıcının şekline iyi uyum sağlamak için genişletilebilir elyaf kullanılarak yapılır. Normalde pantolon veya etekle giyilmekte. Bodysuit, bayanlar tarafından iç çamaşırı, aktif spor giyim veya fantazi giyim olarak da kullanılabilir.

 

Fantezi Sütyen Modelleri

Kadının göğüslerini örtmek kaldırmak için göğüs etrafına giyilen sıkı oturan bir giysidir. Fantazi sütyenler, dünyadaki kadınların %85'inden fazlası tarafından günlük iç çamaşırı olarak kullanılmaktadır. Fantezi sütyenler fantezi giyim dünyasının vazgeçilmezleridir. Sütyen terimi ilk olarak 1907 yılında Vogue dergisi tarafından kullanıldı ve kısa süre sonra bu kelime resmi Oxford ingilizce sözlüğü'ne girdi. Sütyenlerin, piyasaya sürüldükten kısa süre sonra kadın iç çamaşırı olarak korselerin yerini aldığı bilinmektedir. Sütyenler çeşitli şekil ve malzemelere sahiptir ve günümüzde bayanlar farklı yüzeylerde ve tarzlarda özelliklede fantezi iç giyim konusunda sonsuz çeşitlilikte sütyen modelleri alabilirler.

 

Fantezi Büstiyer Modelleri

Göğsü yukarı doğru itmek bele şık bir şekil vermek için kullanılan dar kesim giysidir. Büstiyer, sarkık göğüslere güzel bir şekil verecek ve göğüs bölgesine dik bir görünüm kazandıracak daha modern bir iç giyim türüdür. Bu yüzden fantezi giyim konusunda fantezi büstiyerler çok tercih edilmekte. Büstiyer genellikle göğüsleri biraz yukarı doğru zorlayarak göbek kısmına doğru sıkarak büstü yukarı iter. Büstiyerin iyi yanı, göğüsleri kayış olmadan güvenli şekilde yerinde tutabilmesi için yerleşik bir gövdeye sahip sütyen olmasıdır. Büyük göğüsleri bile formda tutabilmekte.

 

Fantezi Jartiyer Modelleri

Çorapları ayakta tutmak için kullanılan bir askı kemeridir. Fantezi jartiyer, dizin hemen altında bacağa bağlanan dar kumaş bantlardır. Batılı düğün geleneği, gelinin, resepsiyonun sonuna doğru damat tarafından çıkarılacak olan genellikle çiçek açmanın simgesi olarak yorumlanan, gelinliğinin altına jartiyer takmasını gerektiren bir batılı düğün geleneği vardır. Yine fantazi giyim denilince ilk akla gelenlerdendir.

 

Ayrıca şunlarda dikkatinizi çekebilir; İç Çamaşırı Modelleri


Whatsapp İletişim
Loading