Ekru B 2722 Straplez Sırtı Şeffaf Takım Push Up

Ürün Kodu : B2722004

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Ekru B 2722 Straplez Sırtı Şeffaf Takım Push Up özel yapısı sayesinde fit formda bir görünüm konusunda size yardımcı olacaktır. Push Up, hafif ve nefes alan yapısı sayesinde, günlük kullanımda rahatsızlık vermez ve konforlu bir kullanım sunar. Ayrıca bakım ve saklama koşulları doğru sağlanırsa, sizin için yüksek kaliteli kumaşlardan üretilen bu ürünü daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Sizde hemen yüzlerce Ekru Push Up içinden bedeninize en uygun olanı hemen sipariş verebilirsiniz. %100 yerli üretim Sütyen ürünlerimizin üretiminde sağlığa zararlı materyaller kullanılmamıştır. Sütyen iç giyim konusunda ürünümüz sizlere şık fit görünüm konusunda yardımcı olacaktır. Özel tür kumaşı sayesinde vücudunuzun nefes almasını ve terlemesini önleyen yapısı vardır.

Ekru B 2722 Straplez Sırtı Şeffaf Takım Push Up Kullanımı

Ekru B 2722 Straplez Sırtı Şeffaf Takım Push Up adlı ürünün yıkama ve ütüleme kısmında kullanım talimatlarına uymaya özen gösterilmelidir. Uzunca bir süre sulu, ıslak bırakılmamaya önem gösterilmelidir. Ayrıca detayları dantel olan ürünlerde ilk yıkama elde yapılması durumunda ürün daha uzun ömürlü olabilir.

Günlük yaşantınızda kurtarıcınız olacak bu model ile çok daha şık görüneceksiniz. B2722 kodlu ürünümüz %100 orjinal kaliteli bir yapıya sahiptir. Ekru B 2722 Straplez Sırtı Şeffaf Takım Push Up, rahat ve konforlu kullanımının yanı sıra size zarif bir görünüm katacaktır. Ürünümüz sizde fark yaratarak daha özgür ve iyi hissetmenizde yardımcınız olacaktır.

Benzer özelliklerdeki Ekru Emay 722 Şeffaf Askıllı Push Up Sütyen adlı ürünüde inceleyebilirsiniz.

Push Up ürünleri sayesinde, her Kadın için arzulanan o görünüm imkansız değil. Sıkı görünüm Kadın için basen, bel, karın ve mide bölgelerinin fazlalıklarını ortadan kaldırmayla başlar. Sizde hemen sıkı ve fit bir görünüm için Emay'ın Sütyen modellerini kullanmaya başlayabilirsin.

Ekru B 2722 Straplez Sırtı Şeffaf Takım Push Up Özellikleri

Kadın için üretilen Ekru B 2722 Straplez Sırtı Şeffaf Takım Push Up, konforlu ve rahat Sütyen iç giyim ürünüdür. Markası Emay, model kodu B2722 ve ürün stok kodu B2722004 olan bu ürün, --- materyallerinden üretilmiştir. Ekru B 2722 Straplez Sırtı Şeffaf Takım Push Up modeli %100 Orjinal yerli üretim olarak üretilmiştir ve aynı gün kargo seçeneği ile hızlı bir şekilde teslim edilir.

Ekru B 2722 Straplez Sırtı Şeffaf Takım Push Up özellikleri şu şekildedir:

Marka Emay
Model Kodu B2722
Ürün SKU B2722004
Ürün Tipi Sütyen
Cinsiyet Kadın
Renk Ekru
Materyal ---
Üretim %100 Orjinal Yerli Üretim
Kargo Süresi Aynı Gün Kargo

Sütyen modelleri arasında çok tercih edilen Ekru Push Up çeşitleri, iç giyim dünyanızı baştan şekillenderecektir. Daha sağlıklı, fit zarif görünüm için ürünlerimizi gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

B2722 kodlu ürünlerimiz tamamen rahat kullanım ile günlük aktivelerinize uygun şekilde rahatsız etmeyecek şekilde üretilmiştir. Uygun iç çamaşırını bulabilmek, ruh eşinizi bulmak gibidir ve Emay Sütyen modelleri ruh eşiniz olacaktır. Hayalini kurduğunuz görünüm Ekru B 2722 Straplez Sırtı Şeffaf Takım Push Up sayesinde bir tık uzağınızda.

Devamını Oku...

Benzer Ürünler


Whatsapp İletişim
Loading