Kahve MI 7400 Full Ligralı Dantelli Kapri Tayt

Ürün Kodu : MI7400015

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Kahve MI 7400 Full Ligralı Dantelli Kapri Tayt özel yapısı sayesinde fit formda bir görünüm konusunda size yardımcı olacaktır. Kapri Tayt, hafif ve nefes alan yapısı sayesinde, günlük kullanımda rahatsızlık vermez ve konforlu bir kullanım sunar. Ayrıca bakım ve saklama koşulları doğru sağlanırsa, sizin için yüksek kaliteli kumaşlardan üretilen bu ürünü daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Sizde hemen yüzlerce Kahve Kapri Tayt içinden bedeninize en uygun olanı hemen sipariş verebilirsiniz. %100 yerli üretim Tayt ürünlerimizin üretiminde sağlığa zararlı materyaller kullanılmamıştır. Tayt iç giyim konusunda ürünümüz sizlere şık fit görünüm konusunda yardımcı olacaktır. Özel tür kumaşı sayesinde vücudunuzun nefes almasını ve terlemesini önleyen yapısı vardır.

Kahve MI 7400 Full Ligralı Dantelli Kapri Tayt Kullanımı

Kahve MI 7400 Full Ligralı Dantelli Kapri Tayt adlı ürünün yıkama ve ütüleme kısmında kullanım talimatlarına uymaya özen gösterilmelidir. Uzunca bir süre sulu, ıslak bırakılmamaya önem gösterilmelidir. Ayrıca detayları dantel olan ürünlerde ilk yıkama elde yapılması durumunda ürün daha uzun ömürlü olabilir.

Günlük yaşantınızda kurtarıcınız olacak bu model ile çok daha şık görüneceksiniz. MI7400 kodlu ürünümüz %100 orjinal kaliteli bir yapıya sahiptir. Kahve MI 7400 Full Ligralı Dantelli Kapri Tayt, rahat ve konforlu kullanımının yanı sıra size zarif bir görünüm katacaktır. Ürünümüz sizde fark yaratarak daha özgür ve iyi hissetmenizde yardımcınız olacaktır.

Benzer özelliklerdeki Kahve MI 7200 Full Ligralı Dantelli Battal Tayt adlı ürünüde inceleyebilirsiniz.

Kapri Tayt ürünleri sayesinde, her Kadın için arzulanan o görünüm imkansız değil. Sıkı görünüm Kadın için basen, bel, karın ve mide bölgelerinin fazlalıklarını ortadan kaldırmayla başlar. Sizde hemen sıkı ve fit bir görünüm için Emay'ın Tayt modellerini kullanmaya başlayabilirsin.

Kahve MI 7400 Full Ligralı Dantelli Kapri Tayt Özellikleri

Kadın için üretilen Kahve MI 7400 Full Ligralı Dantelli Kapri Tayt, konforlu ve rahat Tayt iç giyim ürünüdür. Markası Emay, model kodu MI7400 ve ürün stok kodu MI7400015 olan bu ürün, %88 Microfiber Polyamid, %12 Elastan materyallerinden üretilmiştir. Kahve MI 7400 Full Ligralı Dantelli Kapri Tayt modeli %100 Orjinal yerli üretim olarak üretilmiştir ve aynı gün kargo seçeneği ile hızlı bir şekilde teslim edilir.

Kahve MI 7400 Full Ligralı Dantelli Kapri Tayt özellikleri şu şekildedir:

Marka Emay
Model Kodu MI7400
Ürün SKU MI7400015
Ürün Tipi Tayt
Cinsiyet Kadın
Renk Kahve
Materyal %88 Microfiber Polyamid, %12 Elastan
Üretim %100 Orjinal Yerli Üretim
Kargo Süresi Aynı Gün Kargo

Tayt modelleri arasında çok tercih edilen Kahve Kapri Tayt çeşitleri, iç giyim dünyanızı baştan şekillenderecektir. Daha sağlıklı, fit zarif görünüm için ürünlerimizi gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

MI7400 kodlu ürünlerimiz tamamen rahat kullanım ile günlük aktivelerinize uygun şekilde rahatsız etmeyecek şekilde üretilmiştir. Uygun iç çamaşırını bulabilmek, ruh eşinizi bulmak gibidir ve Emay Tayt modelleri ruh eşiniz olacaktır. Hayalini kurduğunuz görünüm Kahve MI 7400 Full Ligralı Dantelli Kapri Tayt sayesinde bir tık uzağınızda.

Devamını Oku...

Benzer Ürünler


Whatsapp İletişim
Loading