Sütyen Çeşitleri ve Modelleri

Her kadın için sütyen çeşitleri ve modelleri olmazsa olmaz parçalardır. Sütyenlerin en eski formunun, kadınların göğüslerine kumaş sardığı antik Yunan'a kadar uzandığını biliyor muydunuz? 1914'te bugün 'sütyenler' olarak bildiğimiz şeyin icadı geldi. 70'lerde temel işlevsellik sütyenlerinden moda iç çamaşırlarına ve günümüzde mevcut olan birçok seçeneğe kadardı. Sütyenler on yıllar boyunca oldukça fazla değişiklik geçirdi. Günümüzde fonksiyonellik ile estetiği birleştiren sütyenlere artık kadınlar da ulaşabiliyor. Bu değişiklikler aynı zamanda kadınların sağlığına ve özgüvenlerine de bağlı olabilir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok sütyen çeşitleri türü olduğu için, kadınlar genellikle hangisini seçeceklerinden emin değiller. Ancak, her özel gereksinim için bir tane bulmak zor değildir. Geliştirmek, desteklemek ve sadece siz olmanıza izin vermek söz konusu olduğunda Emay Korse'nin sunduğu tüm özellikleri keşfedin. Peki farklı aktiviteler için sutyen seçenekleri nelerdir.

 

Sütyen Çeşitleri ve Modelleri

Sütyen Çeşitleri Nelerdir

Harika bir kıyafeti bir araya getirirken doğru sütyen çeşitleri seçimi çok önemlidir. İyi oturan bir sütyen modelleri size daha iyi bir şekil, rahatlık verir ve güveninizi artırmaktadır. Öte yandan yanlış boyutta bir sütyen modelleri size çok fazla keder verir. Mükemmel sütyeni seçmenin göz korkutucu bir deneyim olduğunu anlıyoruz. Cup ölçüsüne göre bir sütyen seçmekten, çok küçük bir sütyen çeşitleri giymeye kadar hepimiz bazı sütyen hataları yapmışızdır. Size en uygun sütyeni nasıl alacağınız konusunda kafanızın karışması oldukça doğaldır.

 

Tam Kapsamlı Sütyen Çeşitleri

Kıvrımlı kadınların sadece çekici olmayan, sıkıcı ve sıkıcı stilleri seçmek zorunda kaldığı günler geride kaldı. Günümüzde, seksi kıvrımlarınız için özel olarak hazırlanmış birçok zarif ve şık tam kapatıcı sütyen çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Öyleyse stil ve bedene aynı anda bir kazan kazan verin. Nazik bir kaldırma sağlamak için özel yan şekillendirici panelleri ve geniş yastıklı askıları ile bu tam kapsamlı sütyenler mutlaka denenmelidir.

 

Toparlayıcı Sütyen Modelleri

Ek destek sunan, hem şık hem de havalı olabilen sütyen modelleri ni hiç merak ettiniz mi. Bu dolgusuz, telsiz sütyeni denemek için çok heyecanlı olacaksınız. Kıvrımlarınıza 4 yönlü destek sunarak sarkmasını önleyen esnek olmayan kumaş kuplarla birlikte gelir. Eşsiz kesim dikiş tekniği büstünüzü destekleyerek sıkı tutarken, lamine çift katmanlı kuplar meme ucunun gösterisini kontrol eder. Bu tarzlardaki dantel süsleme detayları, çekiciliğinizi artırıyor ve kendinizi içten içe seksi hissetmenizi sağlıyor.

 

Minimizer Sütyen Çeşitleri

Büyük boy büstünüz hakkında bilinçli misiniz? Endişenizi atmanın ve bu dolgusuz , balenli minimizer sütyen çeşitleri denemenin zamanı geldi. Alt kısımdaki geniş bant ve geniş, yastıklı kayışlar çok ihtiyaç duyulan ekstra desteği sağlar. Göğüs ağırlığınızı eşit olarak dağıtmak için özel olarak tasarlanır. Minimizer sütyen modelleri, göğüs boyutunu görsel olarak küçültür. Tek katmanlı esnek olmayan kumaş kuplar, yüksek koruma maksimum destek ve sıfır dökülme sağlar. Sütyenleri hafif kılar.

 

Dolgulu Sütyen Modelleri

İşte hayallerinizdeki sütyenle başlıyoruz. Tüy kadar hafif dolgulu sütyen modelleri, pürüzsüz ve temiz bir görünüm veren hafif mikrofiber kuplarla birlikte gelir. Orta dolgulu kuplar, büstünüzde hafif bir iyileştirme sağlar ve olası meme ucunun görünmesini engeller. Sütyen çeşitleri, üstten veya yanlardan dökülenleri ortadan kaldırarak maksimum destek sağlamaktadır. Bu iç çamaşırının güzelliğine güzellik katan kup ve askılardaki dantel detaylarını da unutmamak gereklidir. Aralarından seçim yapabileceğiniz kaç çeşit sutyen modelleri stili olduğunu merak ediyor musunuz?

 

Kaşkorse Sütyen Çeşitleri

İster büyük beden ister ince yapılı olun, kaşkorse sütyen modelleri üst bedeninizi sıkı ve formda tutmanıza yardımcı olacak. Transparan bir üst veya vücudu saran bir tişörtün altında daha mütevazı ne olabilir ki. Kalıplanmış kupları ve dikişsiz yüzeyi ile temiz ve pürüzsüz bir görünümü garanti etmektedir. Tüy kadar hafif ultra yumuşak pamuklu kombinezonlar en üst düzeyde rahatlık sağlar.


Whatsapp İletişim
Loading