Straplez Sütyeni En İyi Şekilde Kullanma

Birçok kadın, gerçekten rahat bir şekilde oturan straplez askısız bir sütyen bulmakta zorlanıyor, özellikle daha büyük bir göğsünüz olduğunda bunun zor olabileceğini biliyoruz. Askısız sütyeninizin düşmesi veya yeterince destekleyici olmaması gibi sorunlarla karşılaştıysanız, size en rahat askısız sütyen deneyimini yaşatmak için bazı ipuçlarımız var.

 

Size Gerçekten Uyan Bir Sütyen Bulun!

Eşsiz bedeninize en uygun olanı bulmak çok önemli! Bunu yapmanın en iyi yolu ölçülü olmak ve sık sık ölçü almaktır. Vücudunuz değiştikçe veya kilonuz dalgalandıkça, sütyen bedeniniz de değişebilir. Bu nedenle yılda en az bir kez ölçü alınması önerilir.

Mükemmel bedeni giydiğinizden emin olarak, straplez sütyen sadece daha iyi oturmakla kalmayacak, aynı zamanda giysinin altında da daha gizli görünecek. Çünkü görünür yuvarlak kenarlar olmayacak. Daha rahat bir uyum ve daha iyi bir genel görünüm sağlayacak.

 

Bant Boyutunuzun Yeterince Sıkı Olduğundan Emin Olun

Straplez Sutyeni En Iyi Sekilde Kullanma

Bir sütyenin alt bandı toplam desteğin %80'ini sağlar. Bu nedenle bunu doğru şekilde takmak çok önemlidir. Çok gevşek olursa bu destek kaybolacak ve straplez sütyen muhtemelen düşecektir ve bunu kimse istemez. Doğru bant boyutunu giyip giymediğinizi test etmenin harika bir yolu, sütyeninizi giyip ellerinizi havaya kaldırmaktır.

Bandın altında ve göğsünüzde herhangi bir boşluk fark ederseniz, alt bandınız muhtemelen çok gevşektir. Straplez sütyenler, basıncı dağıtmak için geniş bir alt banda sahiptir ve daha rahat bir uyum sağlar. Tüm straplez sütyen de ayrıca daha fazla güvenlik sağlamak için alt bandın üstünde ve altında silikon lastik bulunur!

 

Sütyeninize İyi Bakın

Sütyenlerinizin makinede tekrar tekrar yıkanması kalitelerine zarar verebilir. Çok kaliteli bir straplez sütyen için para harcadınız, bu yüzden ona doğru özen göstererek sütyeninizi bu şekilde tuttuğunuzdan emin olun! Sütyeninizi ne kadar çok yıkarsanız, kumaşa o kadar fazla baskı uygulanır ve bu da genellikle bardakların şeklini kaybetmesine neden olur. Gün boyunca birikmiş olabilecek ölü deri, yağ veya terden kurtulmak için sütyenlerinizi yıkamanız önemlidir.

 

Ancak bu yıkamanın minimum hasar vermesini sağlamak için kullanabileceğiniz yöntemler vardır. Tellerin ve kumaşın bütünlüğünü daha uzun süre korumak için sütyenlerinizi çamaşır kurutma makinesi kullanmak yerine bir havluyla hafifçe bastırarak elde yıkamanızı öneririz. Bu ipuçlarını kullanarak, askısız straplez sütyen giyme deneyiminizi geliştirebilirsiniz.

Whatsapp İletişim
Loading