Sporcu Sütyeninde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Antrenmanlarınız sırasında destek sunan harika bir spor sütyeni modeline sahip olmak çok önemlidir. Performansınızı, ruh halinizi ve hatta nasıl göründüğünüzü etkiler. İster yüksek etkili ister düşük etkili, koşu veya yoga için spor sütyeni ve büyük göğüsler için bir spor sütyeni arıyor olun, spor sütyeni alışverişi kafa karıştırıcı olabilir. Bir spor sütyeninde aramanız gereken en önemli kuralların bir listesini hazırladık. Böylece ihtiyacınız ne olursa olsun sizin için en iyi spor sütyenini bulabilirsiniz!

 

Nem Emici Kumaş

Çabuk kuruyan, nem emici kumaşa sahip bir sporcu sütyeni tercih etmelisiniz. Bu sizi spor salonunda veya koşarken terlediğinizde, sizi mümkün olduğunca kuru hissettircektir. Spor sütyeninizin ter tutması ve ter yoluyla rengini koruması çok önemlidir. Tüm Emay spor sütyenleri nemi emen kumaşa sahiptir.

 

Sporcu Sütyeni ve Ayarlanabilirlik

Sporcu Sutyeninde Nelere Dikkat Edilmelidir

Antrenmandan sonra terli, yapışkan spor sütyeninizi kafanızdan çıkarmak için bir savaşta bulundunuz mu? Egzersiz sonrası strese elveda deyin ve normal bir sütyen gibi açılıp arkaya gelen bir sporcu sütyeni tercih edin. Kancalı ve halkalı tutturma, spor sütyeninizin oturma şeklini ayarlamanıza izin vermek için de harikadır. Biraz kilo mu verdin? Kancaları sıkın! Ayarlanabilir askılı bir spor sütyeni aramak da önemlidir. Böylece vücut şeklinize mükemmel uyum sağlayabilirsiniz. Emay spor sütyenleri, kopçalı ve ayarlanabilir omuz askılarına sahiptir.

 

Spor Sütyeninde Rahatlık ve Konfor

Rahat bir sporcu sütyeni arayın. Yumuşak kumaşlar ve pedli özellikler arayın. Özellikle, omuz askıları en fazla baskı veya tahriş hissedebileceğiniz yer olduğu için çok önemlidir. Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise sporcu sütyeninin iç kısmıdır. Bardakların içinde dikişler var mı? Eğer öyleyse, bu hiçbir kadının istemediği bir yerde tahrişe ve sürtünmeye neden olabilir! Emay sporcu sütyenleri, sürtünmeyi önlemek için dikişsiz iç kuplara, yastıklı kopçalı tokalı ve üstün konfor için yastıklı omuz askılarına sahiptir.

 

Geniş Bir Boyut Aralığı

Son olarak, geniş beden aralığına sahip bir sporcu sütyeni arayın. Bardak boyutunda bir spor sütyeni arayın, bunlar doğal göğüs şeklinize mükemmel uyum sağlar ve "küçük, orta ve büyük" bedenlere uymanız gerekmediği anlamına gelir. İster küçük ister büyük bir büstünüz olsun, size tam olarak uyan bir spor sütyenine yatırım yapmak önemlidir. Böylece hangi aktiviteyi yaparsanız yapın sizi destekleyebilir ve sizi rahat ettirebilir.

 


Whatsapp İletişim
Loading