Blog Yazıları

Google News Abone Ol

 


Korse Nedir ve Ne İşe Yarar?

Korse Nedir ve Ne İşe Yarar?

 •  emaykorse
 •  25.08.2021
Korseler daha dik, fit ve sağlıklı gözükmek açısından iç çamaşırı olarak giydiğimiz bir giyim ürünüdür. Bu sebeple korse nedir ve ne işe yarar konusunda ilk olarak bu akla gelebilir. Aslına bakarsak tüm bu özellikleriyle kadının bedenini toparlayabilmesi ile bilinmektedir.
Detay
İç Çamaşırı Modelleri

İç Çamaşırı Modelleri

 •  emaykorse
 •  26.08.2021
Belki sonunda seksi iç çamaşırı dünyasına adım atıyorsunuzdur veya belki de sadece sütyen bilginizi tazeliyorsunuzdur. Her iki durumda da, tüm çamaşır türlerini bilmeniz için çok neden var. Sadece bu seksi küçük numaralar hakkında bilginizi artırmakla kalmayacak, aynı zamanda sizin (veya eşiniz) için doğru iç çamaşırını seçme konusunda daha emin olacaksınız.
Detay
İç Giyim Tarihi Geçmişten Günümüze İç Giyim

İç Giyim Tarihi Geçmişten Günümüze İç Giyim

 •  emaykorse
 •  3.09.2021
İç Giyim Tarihi Geçmişten Günümüze İç Giyim. Her gün iç çamaşırı giyiyoruz şimdi sürekli bizimle birlikte olan iç çamaşırlarının tarihçesini öğrenelim. İnsanlar ne zaman güzel küçük şeyler giymeye başladı ve neden ilk sorumuz bu olsun. Bu konunun büyüleyici olduğuna şüphe yok. İç giyim ortaya çıkarken aynı anda hem mütevazı hem de erotikti.
Detay
Sütyen Çeşitleri ve Modelleri

Sütyen Çeşitleri ve Modelleri

 •  emaykorse
 •  6.09.2021
Her kadın için sütyen çeşitleri ve modelleri olmazsa olmaz parçalardır. Sütyenlerin en eski formunun, kadınların göğüslerine kumaş sardığı antik Yunan'a kadar uzandığını biliyor muydunuz? 1914'te bugün 'sütyenler' olarak bildiğimiz şeyin icadı geldi. 70'lerde temel işlevsellik sütyenlerinden moda iç çamaşırlarına ve günümüzde mevcut olan birçok seçeneğe kadardı. Sütyenler on yıllar boyunca oldukça fazla değişiklik geçirdi. Günümüzde fonksiyonellik ile estetiği birleştiren sütyenlere artık kadınlar da ulaşabiliyor. Bu değişiklikler aynı zamanda kadınların sağlığına ve özgüvenlerine de bağlıdır.
Detay
Özel Günler İçin İç Giyim Ürünleri

Özel Günler İçin İç Giyim Ürünleri

 •  emaykorse
 •  30.08.2021
Sevgililer Günü yaklaşıyor ve Özel günler için iç giyim ürünleri konusunda yılın en romantik gününde ne giyeceğinizi düşünmeye başlamak için asla erken değil. Bu özel günde sevgilinizle veya eşinizle geçireceğiniz samimi anlar için bir şık ve özel bir iç çamaşırı giymeyi hakediyorsunuz...
Detay
Korseler Doğurganlık ve Hamileliği Etkiler mi?

Korseler Doğurganlık ve Hamileliği Etkiler mi?

 •  emaykorse
 •  7.09.2021

Korseler kadınların hamilelik sırasında yapabilecekleri ve yapamayacaklarına ilişkin tutumlar ülkeler ve kültürler arasında farklılık gösterir. Örneğin, bazı kadınlar ilk üç aylık dönemden sonra bir kadeh şarap içerler. Diğerleri hamilelikleri boyunca suşi ve sashimi yemeye devam eder. Binlerce yıl boyunca ve bugün bile, göçebe kadınlar kabileleriyle birlikte seyahat etmeye ve göçebe meskenlerde doğum yapmaya devam ettiler. Bugün birçok kadın, doğum tarihinden birkaç hafta öncesine kadar veya doğum yapana kadar çalışıyor.

Detay
Push Up Sütyen Nedir? Push Up Sütyen Ne Demek?

Push Up Sütyen Nedir? Push Up Sütyen Ne Demek?

 •  emaykorse
 •  20.09.2021
İyi oturan bir push up sütyen, bir kadının en iyi arkadaşıdır. Göğüslerinize destek sağlar ve ayrıca güveninizi artırmanıza yardımcı olabilmektedir. Günümüzde kadınlar doğru sütyen giymenin öneminin farkındalar ve ihtiyaçlarına göre seçebilecekleri çok sayıda seçeneğe sahipler. Son yıllarda popüler hale gelen sütyenlerden biri de push uplardır.
Detay
Dar Sütyen Giymenin Zararları

Dar Sütyen Giymenin Zararları

 •  emaykorse
 •  22.09.2021
Dar sütyen giymenin zararları çoğu kadın için dar sütyen giymek alışkanlık haline geldi. Nadiren bir sorun olarak tanımlanır. Aslında kadınlar yanlış beden sütyen giymenin yan etkilerinin farkında bile değiller. Bu nedenle, kadınların doğru sütyen boyutunu almanın önemi konusunda kendilerini bilgilendirmenin zamanı geldi. Bu görünüşte küçük değişiklik, uzun vadede kadının vücudu için harikalar yaratıyor.
Detay
Kadın Külot Modelleri ve Çeşitleri

Kadın Külot Modelleri ve Çeşitleri

 •  emaykorse
 •  22.09.2021
Her bir kadının tercih ettiği kadın külot modelleri ve çeşitleri elbette farklı olacaktır. Mesele şu ki, sihir ve 'güç faktörü' içeriden başlıyor. Stil tercihleri ​​ne olursa olsun, kadın külot çeşitleri dünyadaki tüm süper modelleri ve tüm şık kraliçeleri alırsanız, büyük olasılıkla bu fikir birliğine varacaksınız.
Detay
Sporcu Sütyeni

Sporcu Sütyeni

 •  emaykorse
 •  22.09.2021
Egzersiz ve spor yapan herhangi bir kadın için bir sporcu sütyeni şarttır. Egzersiz spor aktiviteleri, uygun iç giyim ile başlayan uygun spor malzemeleri gerektirir. Uygun bir sütyen sadece rahatlık sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sağlam destek ile etki sağlar. Çeşitli spor sütyenleri vardır ve aşağıda destek türlerine size en uygun olanı nasıl bulacağınıza kısaca göz atabilirsiniz.
Detay
Gelinlik İç Giyim ve Çamaşır Modelleri

Gelinlik İç Giyim ve Çamaşır Modelleri

 •  emaykorse
 •  5.10.2021
Büyük gün yaklaşıyor ve gelinlik iç giyim nasıl olmalı , iç çamaşırı, büstiyer, gelinlik içi korse gibi konuları bu yazımızda netleştireceğiz. Düğün salonu, yiyecek, içecek rezervasyonu süslemeleri herşey senin düğünün için hazır. Ama düğün gününüz ve düğün geceniz için en güzel iç çamaşırı seçmeyi düşündünüz mü?.
Detay
Balenli Sütyen Nedir? Ne Demek? Ne İşe Yarar?

Balenli Sütyen Nedir? Ne Demek? Ne İşe Yarar?

 •  emaykorse
 •  7.10.2021
Balenli sütyen nedir, ne demek, ne işe yarar, faydaları ve zararları nelerdir gibi çok sorunun cevabını bu yazımızda ele alıyoruz. O halde başlayalım. Kısaca balenli sütyenler tel takmak ya da takmamak. Karar tamamen size kalmış. Telsiz sütyenlerin ve balenli sütyenlerin her birinin kendi avantajları olsa da, bir stil mutlaka diğerinden daha iyi değildir.
Detay
Bralet Sütyen Nedir? Bralet Nedir ve Ne Demek?

Bralet Sütyen Nedir? Bralet Nedir ve Ne Demek?

 •  emaykorse
 •  27.10.2021
Bralet ne demek, bralet modelleri, bralet sütyen nedir,dantelli bralet ve kombinlerine dair herşeyi bu yazımızda bulabilirsiniz. Bu sütyenlerin telleri yoktur, bu nedenle gün içinde hareketlerinizi kısıtlamaz. Yumuşak kupları ikinci teniniz gibi olacak. Üzerinizde iç çamaşırı olduğunun farkına bile varmayacaksınız. İster pamuklu bluz, ister dar jarse elbise giymek isteyin, bralet sütyen görünümünüze mükemmel uyum sağlayacak. Göğüslerinize erkekler için çok çekici olan güzel ve doğal şekil verirler.
Detay
Emzirme Sütyeni Modelleri

Emzirme Sütyeni Modelleri

 •  emaykorse
 •  28.10.2021
Emzirme sütyeni modelleri, emzirmeyi daha rahat hale getirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Emzirmeyi daha rahat hale getirmek amacıyla özel olarak tasarlanan bu sütyenlerin pek çok faydası vardır. Bu özel iç çamaşırları hakkında da anlaşılması gereken çok şey var. Bu kılavuzda, emzirme sütyeni modelleri hakkında bilmeniz gerekenleri keşfedeceğiz ve bunlardan vazgeçip vazgeçemeyeceğinizle ilgili yaygın soruyu ele alacağız.
Detay
Dik Duruş Korsesi

Dik Duruş Korsesi

 •  emaykorse
 •  10.11.2021
Korseler duruşa yardımcı olur mu? Kesinlikle yapabilirler. Boyunuzu biraz uzun göstermek için dik duruş korsesi kullanmakla ilgileniyorsanız, bilmeniz gerekenler burada. Yetişkinlikte sırt ağrısının başlıca kaynağı, özellikle uzun saatler boyunca masa başında oturmak, telefona bakmak veya geçmişteki yaralanmalar eşlik ediyorsa, duruş bozukluğudur. Korse giydiğinizde, eğilmek için fazla yer yoktur. Omurganız düz tutulur sonuç olarak daha uzun ayağa kalkarsınız. Korseler konusunda yeniyseniz, başlangıçta rahatsız edici olabilmekte.
Detay
Fantezi Giyim Modelleri

Fantezi Giyim Modelleri

 •  emaykorse
 •  26.11.2021
İç çamaşırı dünyası denildiğinde ilk akla görsel olarak çekici ve seksi olmasıyla kadın fantezi giyim modelleri gelmektedir. Hemen ilk akla gelen kadın fantezi iç giyim modelleri nelerdir bu yazımızda detaylı inceleyeceğiz. Şu anda, Dünya'da çok sayıda fantezi iç çamaşırı türü mevcuttur. İthal edilmiş birçok model olmakla birlikte oldukça fazla sayıda fantazi giyim türü mevcuttur.  Fantezi giyim nedir konusunda ise anlam olarak sınırları olmayan hayaller kurmak anlamına gelmektedir. Değişik istek farklı hevesler olarak bilinmektedir.
Detay
Sütyen Ölçüsü Hesaplama

Sütyen Ölçüsü Hesaplama

 •  emaykorse
 •  17.12.2021
Sütyen ölçüsü hesaplama konusunda kafanıza takılanları bu yazımızda ele alıyoruz. Her kadının rüyası, güzelliğine katkıda bulunan, uygun duruşu korumasına yardımcı olan rahat sütyenler giymektir. Sütyen ölçüleri hesaplama konusunda aşağıdaki içerik, sütyen bedeninizi öğrenmek için kendinizi nasıl ölçeceğinizi açıklar. Öncelikle ölçüm yaparken çıplak bir göğüs ile düz, rahat şekilde durun. Dünyadaki kadınların yüzde 70-90'ının yanlış boyutta sütyenler giydiği ve bunun sonucunda omuz ağrısı, boyun ağrısı, vücutta kırmızı lekeler, zayıf vücut şekli ile çok daha fazlası ile sonuçlandığı tahmin edilmektedir.
Detay
Jartiyer Nedir

Jartiyer Nedir

 •  emaykorse
 •  27.12.2021
Jartiyerler işlevsel düzeyde bir kişinin bacağına çorapları yukarıda tutulmasını sağlamak için giyilen bir kumaş banttır. Jartiyer nedir konusunda ise genellikle daha çok bir moda ifadesidir ve baştan çıkarıcı bir moda aksesuarı olarak görülürler. Günümüzde, jartiyerler kadın kıyafetlerine ekstra bir baştan çıkarıcı özellik sağlarlar. Genellikle kadın modasında görülür ve aynı zamanda güçlü bir düğün geleneği olmabilmekte.
Detay
Sütyen Ağrısı ve Çözümü

Sütyen Ağrısı ve Çözümü

 •  emaykorse
 •  30.12.2021
Sütyen ağrısı neden olur, sütyenler neden ağrı yapar, sütyen ağrısı nasıl geçer ve ağrıların sebepleri sonuçları gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda ele alacağız. Doğru uyumla, bu küçük kumaş parçaları, metal şeritler ve hassas bulgular, üzerinde olduğunu bile fark etmeden birçok ağırlığı kaldırabilir. Ama bazı şeyler ters gittiğinde o sütyen ağrısı bunu unutmana izin vermez. Yanlış iç çamaşırı gününüzü mahvedebilmekte. Bu yüzden, kayışlardan kumaşına kadar ağrılı sütyen sorunlarınızı çözmek için sorun giderme kılavuzu yazalım. Stil seçenekleri, kumaş önerileri ve beden ayarlamaları için basit öneriler bulacaksınız.
Detay
Sütyen Yıkama

Sütyen Yıkama

 •  emaykorse
 •  3.01.2022
Sütyenimi ne sıklıkla yıkamalıyımdır. Sütyen yıkama nasıl yapılır konusunda en sık sorulan sorulardan biri bu sorudur. Bu sorunun cevabı ise, sütyenlerinizin en iyi performansını vermesini, mümkün olduğunca uzun süre dayanmasını istiyorsanız, sütyeninizi bir veya en fazla iki kez giydikten sonra yıkamanız gerekir. Sütyeninizi yıkamadan önce iki kez giymeniz gerekiyorsa, sütyeninizi süresi arasında bir gün ara vermelisiniz. Elastiğin toparlanması, nötr pozisyona geri dönmesi için zamana ihtiyacı vardır.
Detay
Vücut Şekillendirme İpuçları

Vücut Şekillendirme İpuçları

 •  emaykorse
 •  10.01.2022
Korseler, göğüs, bel ve kalça bölgenize doğru sıkılaştırmayı sağlamak için tasarlanmıştır. Vücut şekillendirme denildiğinde ilk akla gelen ürün korselerdir. Görünümünüzü büyük ölçüde geliştirebilmekte. Çoğu kadın, dış giyimin altında düzgün bir şekilde gizlenmiş, iç giyim olarak şekillendirici korseler kullanılmakta. Ana kıyafetiniz olarak kesinlikle şekillendiricileri tercih edebilir ve bunu yaparken harika görünebilirsin. Unutmayın, şekillendiriciler size farklı bir vücut şekli vermez. Sadece doğal kıvrımlarınızı düzelterek size güzel ve temiz bir siluet verir. Deneyebileceğiniz çeşitli şekillendirici stil seçeneklerine bir göz atalım.
Detay
Sevgililer Günü Hediyesi, Tarihi ve Ne zaman 2022

Sevgililer Günü Hediyesi, Tarihi ve Ne zaman 2022

 •  emaykorse
 •  20.01.2022
Sevgililer Günü, sevgililere duygularını ifade etmenin birçok yolunu sunar. Dünyanın dört bir yanındaki birçok insan, sevdikleri veya hoşlandıkları insanlara sevgilerini göstererek sevgililer günü'nü kutluyor. Bazı insanlar sevdiklerini bir restoranda romantik bir akşam yemeğine götürebilmekte. Bazıları evlenme teklif etmek veya evlenmek için bu günü seçebilmekte. Sevgililer günü'nde pek çok kişi sevgililerine ya da sevgililerine hediyeler, çikolatalar, giyim ürünleri ya da çiçekler, özellikle de güller verir.
Detay
Hamile Giyim Modelleri

Hamile Giyim Modelleri

 •  emaykorse
 •  31.01.2022
Annelik, kadınların hayatında eşsiz bir andır. Bu özel anda kadınlar için en önemli unsurlardan biri de hamile giyim konusudur. Bu özel an aynı zamanda vücudumuzda benzersiz değişiklikler de getiriyor ve birdenbire eskiden bize uyan her şeyi giymek imkansız hale geliyor. Hamilesiniz ve rahat bir hamile iç çamaşırı mı arıyorsunuz? Karnınız da şiştikçe, eski iç çamaşırlarınızı giymenin giderek zorlaştığını anlıyoruz. Bu gibi durumlarda, artık o iç çamaşırına sadece bir değil iki kişiyi soktuğunuzu unutmayın! Bu yüzden en sevdiğin iç çamaşırını büyütme konusunda kendini kötü hissetme, çok yakında onlara geri döneceksin. Şimdilik, kendiniz en iyi hamile külotunu ve küçük çocuğunuz için önümüzdeki birkaç ay boyunca onlarla çok zaman geçireceksiniz. Bu nedenle rahatsız edici iç çamaşırlardan kaçının.
Detay
Tesettür İç Giyim

Tesettür İç Giyim

 •  emaykorse
 •  28.02.2022
İç giyim konusunda tesettür iç giyim'e özel türler yoktur. Tesettür iç giyim'in normal iç giyim'den farkı yoktur. İç çamaşırlarınız, giydiğiniz kıyafetin ilk parçasıdır. İyi giyindiğinizde kendinizi daha yetkin ve yetenekli hissedersiniz. Bu nedenle, iç çamaşırınız, kendinize güvenerek giyinme yeteneğinizin temelidir. Sonuçta iç çamaşırınız giydiğiniz en mahrem giysidir. Dıştan giydiğiniz kıyafetlerden çok, kendinize olan güveninizin ve algınızın çok daha doğru bir yansımasıdır. Güzel bir iç çamaşırı, şeklinizi tamamlayarak ve rahatsız edici topaklanmaları engeller. Ve takılmaları önleyerek kıyafetinizin geri kalanı için etkili bir temel sunacaktır.
Detay
Sevgiliye, Eşe, Arkadaşa ve Anneye Hediye Ürünleri

Sevgiliye, Eşe, Arkadaşa ve Anneye Hediye Ürünleri

 •  emaykorse
 •  31.03.2022
Hediye konusunda karar vermekte zorlanıyor olabilirsiniz. Bu yazımızda hediyeler hakkında bir fikir sahibi olacaksınız. İster kendinize ister annenize, sevgilinize ya da eşinize hediye konusunda özel hissetmelerine izin verin. Kendiniz, aileniz ve sevdikleriniz için satın alabileceğiniz ürünlerimiz kullanım rahatlığı sağlar. Bu nedenle gün boyu keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca ürünlerimiz en son teknolojik gelişmeler ve tasarımlarla üretilir. İç giyim modelleri, kalitesi sayesinde ürün tasarımında oluşabilecek eskime gibi bozulmaların önüne geçer. Tüm aktivitelerinizde, spor yaparken, günlük planlarınızda, iş toplantılarınızda ve tüm özel davetlerinizde iç giyim ürünlerini tercih edebilirsiniz.
Detay
Sıcak Havalar İçin Doğru Sütyen Seçimi

Sıcak Havalar İçin Doğru Sütyen Seçimi

 •  emaykorse
 •  9.05.2022
Merkezi ısıtma, klima ve bir dizi başka sıcaklık ve nem düzenleyiciden önce, iç çamaşırlarımız için giydiklerimiz, hava nasıl olursa olsun serin veya sıcak kalmanın temel bir bileşeniydi. Flanel, yün ve diğer ağır, kalın elyaflar, 'termal' denilen korkunç giysiler de dahil olmak üzere iç çamaşırı gardırobumuzun çoğunu oluşturuyordu! Günümüzde, kışın çok sıcak tutmakla bu kadar ilgilenmemize gerek yok, ancak doğru iç çamaşırına sahip değilseniz, yazın serin ve rahat tutmak zor olabilmekte.
Detay
Sporcu Sütyeninin Önemi

Sporcu Sütyeninin Önemi

 •  emaykorse
 •  9.05.2022
Koşuya çıkan, spor salonunda egzersiz yapan veya iyi bir sporcu sütyeni olmadan dans kursuna katılan herhangi bir kadın, bunların gerekli olduğunu söylediğimizde ne demek istediğimizi anlayacaktır. Enerjik bir şeyde yer almak için normal bir sütyen giymek sizi rahatsız hissettirecektir. Aynı zamanda düzgün egzersiz yapmanızı ve bunu yaparken kendinizi rahat hissetmenizi de engelleyebilmekte. Daha küçük göğüsleri olan bazı kadınlar, sütyensiz egzersiz yapmanın aslında bir spor sütyeni giymeye çalışmaktan daha rahat olduğunu görebilir, ancak bu bir birey olarak size kalmış.
Detay
Doğru Hamile Sütyeni Seçimi

Doğru Hamile Sütyeni Seçimi

 •  emaykorse
 •  9.05.2022
Hamileyken doğru hamile sütyeni bulmaya çalışmak imkansız görünebilmekte. Göğüsleriniz düzenli olarak boyut ve şekil değiştirecek ve hamileliğinizin çeşitli aşamalarında ağrılı olabilmekte. Bu nedenle rahatlık ve destek için doğru sütyeni seçmeniz önemlidir. Hamileliğinizin sekiz ila on haftasında vücudunuz emzirmeye hazırlanırken normal sütyenlerinizin çok küçük gelmeye başladığını fark edebilirsiniz. Bu nedenle sütyeninizin göğüs kafenizin genişlemesi için yer bırakmak için ilk göz sırasına rahatça sabitlendiğinden emin olun. Emay hamile sütyenleri hamileliğinizin yaklaşan aşamaları için hem rahat hem de destekleyicidir.
Detay
Doğru Sütyen Seçimi ve Göğüs Tipleri

Doğru Sütyen Seçimi ve Göğüs Tipleri

 •  emaykorse
 •  9.05.2022
Kadınlar bedenine ve vücut şekline uygun bir sütyen bulmanın ne kadar zor olduğunu iyi biliyor. Doğru sütyen seçimi konusunda ister küçük ister dolgun göğüsleriniz olsun, her beden ve şeklin mükemmel uyumu bulmada zorlukları vardır. Bu yüzden, Emay vücut tipinize bağlı olarak bir sütyende nelere dikkat etmeniz gerektiğine dair kısa bir rehber hazırladı.
Detay
Sütyen Bakım İpuçları ve Püf Noktaları

Sütyen Bakım İpuçları ve Püf Noktaları

 •  emaykorse
 •  9.05.2022
Sütyenlerini bakımı söz konusu olduğunda, biraz daha fazla zaman ve çaba harcamaya başlamanın zamanı geldi. Sonuçta, onlar güzel bir yatırımdır ve değer verilmeyi hak ederler. Birçoğumuz sütyen bakımı kurallarını ya ihmal ediyoruz ya da bilmiyoruz. İşte iç çamaşırınızın bakımına yardımcı olmak için yapabileceğiniz bazı küçük ama önemli değişiklikler.
Detay
Sporcu Sütyeninde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sporcu Sütyeninde Nelere Dikkat Edilmelidir?

 •  emaykorse
 •  10.05.2022
Antrenmanlarınız sırasında destek sunan harika bir spor sütyeni modeline sahip olmak çok önemlidir. Performansınızı, ruh halinizi ve hatta nasıl göründüğünüzü etkiler. İster yüksek etkili ister düşük etkili, koşu veya yoga için spor sütyeni ve büyük göğüsler için bir spor sütyeni arıyor olun, spor sütyeni alışverişi kafa karıştırıcı olabilir. Bir spor sütyeninde aramanız gereken en önemli kuralların bir listesini hazırladık. Böylece ihtiyacınız ne olursa olsun sizin için en iyi spor sütyenini bulabilirsiniz!
Detay
Mayo Bakımı ve Temizliği Nasıl Yapılır?

Mayo Bakımı ve Temizliği Nasıl Yapılır?

 •  emaykorse
 •  10.05.2022
Tatil sezonu yaklaşırken, mayolarınıza nasıl düzgün bakacağınız konusunda size bazı ipuçları ve püf noktaları verebileceğimizi düşündük. Bakım şeklinizde birkaç küçük değişiklik yaparak mayonuzun ömrünü ve performansını uzatabilirsiniz.
Detay
Straplez Sütyeni En İyi Şekilde Kullanma

Straplez Sütyeni En İyi Şekilde Kullanma

 •  emaykorse
 •  10.05.2022
Birçok kadın, gerçekten rahat bir şekilde oturan straplez askısız bir sütyen bulmakta zorlanıyor, özellikle daha büyük bir göğsünüz olduğunda bunun zor olabileceğini biliyoruz. Askısız sütyeninizin düşmesi veya yeterince destekleyici olmaması gibi sorunlarla karşılaştıysanız, size en rahat askısız sütyen deneyimini yaşatmak için bazı ipuçlarımız var.
Detay
Crop Nedir? Crop Top Modelleri ve Kombinleri

Crop Nedir? Crop Top Modelleri ve Kombinleri

 •  emaykorse
 •  4.07.2022
Crop top'lar özellikle son 4-5 yılda moda olduğu için birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Crop her kıyafete uyum sağlaması ve dikkat çekici olması nedeniyle son zamanların en popüler giyim modelleri arasında yer alıyor. Peki crop nedir? bu sıralar bolca duyduğumuz bu ürünler nelerdir.
Detay
Büstiyer Nedir? Büstiyer Kombinleri ve Modelleri

Büstiyer Nedir? Büstiyer Kombinleri ve Modelleri

 •  emaykorse
 •  4.07.2022
Büstiyer, bayan ceketleri ve abiye içlerinde kullanılan çarpıcı ve göz alıcı bir üründür. İşlemeli kumaştan askılı veya askısız üretilen birinci sınıf bir iç çamaşırıdır. Büstiyerler hem sütyen hem de korse görevi görür. Günlük kullanım için pek kullanışlı olmasalar da özel günlerde, düğünlerde ve kadınların çekici olmak istedikleri zamanlarda oldukça kullanışlıdırlar. Peki büstiyer nedir ve kombin ve modelleri nelerdir? Bu sorularınızın cevapları için okumaya devam ediniz.
Detay

Whatsapp İletişim
Loading